Фима Собак• 21 мая 2022
А ви помітили, що жінки почали дуже розкуто одягатись?
Прям на кожному кроці бачиш, що назустріч йде самка, яке підкреслює свої принади. Жінки всіх вікових категорій (окрім бабусь) намагаються одягти сукню з декольте поглибше, дівчата одягають шорти вкрай короткі, у всіх футболки з V вирізами і на спині і спереді. Джинси у всіх супер в обліпочку. Мені подобається краса у всіх проявах, але коли занадто сексуальності в одязі людей, це дратує. Таке враження, що ти живеш в оточенні самок, які конкурують з тобою і між собою. Немає сором´язливості і елегантності ніде. А, ну хіба що вихователі в садочках ще спокійно одягаються. А нещодавно до мене в офіс на перевірку прийшла посадова особа в яскраво червоному жакеті, чорних штанах під шкіру в обліпочку і босоніжках шпільках з голими пальцями і пятками. Тобто уже не існує і офісного дрескоду. Вас теж це дратує, чи звикли уже? Чи це я живу в такому середовищі? Я не категорична, просто хочеться доречності в одязі і золотої середини.
СернаМоисеевна• 21 мая 2022
Ответ дляФима Собак
Це не допускається в офісному дрескоді
В какой казарме вы живете?
Чем вам не нравятся самки (амазонки, охотницы)? Или вы мужчина и работать не можете?
Слоник-тоник• 21 мая 2022
Ответ дляИнтимная
Джинсы в облипочку??
Я таких уже пару лет не видела, а в этом сезоне так вообще по типу «палаццо» крой
Это тролль потому что )
Причем тролль не следит за тенденциями
И скорее всего, по моей чуйке, троллю лет 45 +
Ну то есть это не молодая современная девушка, женщина явно.
И очень очевидно, что троллю этому нечем заняться.
Придумывает всякое.
В т.ч и на русс и на укр языках.
Для разнообразия
Причем тролль не следит за тенденциями
Придумывает всякое.
В т.ч и на русс и на укр языках.
Для разнообразия
Подумывающая• 21 мая 2022
Ответ дляФима Собак
Не згодна. Є поняття офіційних відносин. Те, що ви одягаєте в бар, ви не зможете одягти в судове засідання, на нараду в правоохоронних органах і сесію міської ради. Я про інше. І себе вважаю симпатичною від природи, мені пощастило бо в мене красиві батьки.
Садовий би посперечався
Говорящая галограмма Чингисхана.• 21 мая 2022
Ответ дляФима Собак
В ЦУ
Я тоже в ЦУ не наблюдаю такого.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2022
Ответ дляФима Собак
Це не допускається в офісному дрескоді
Да ви що? А де у нас існує офісний дрес-код?
Боже, яка ви законсервована поглядами 30 рідної давнини
#Пойду_кгадалке• 21 мая 2022
Не знаю, не сказала бы, что все так одеваются, по-разному одеваются. Но даже если и так, то какое вам, автор, до этого дело? В 21 веке в свободной стране женщины могут одеваться как хотят. А если вас не устраивает - езжайте в Афганистан, или Ирак, или в Сирию, там вам быстро расскажут, как нужно одеваться женщине и как себя вести, дабы не возбуждать мужиков и выглядеть скромно.
Из Виа-гры• 21 мая 2022
Ну,декольте и короткие(очень) шорты это более к ’уместности’ можно отнести,а все другое -то лично Ваши забобоны.Если в правилах предприятия четко прописано,что можно носить,что нет,тогда да.
#Пойду_кгадалке• 21 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
А мене завжди дивує і захоплює, що ці дівчата і в ’клоунських штанях і жакетах з чужого плеча’ такі красиві

в що не вдягни - молодості, свіжості, краси не сховати

Молодость и свежесть возможно, а красота - это понятие, которое есть далеко не у всех, у единиц, скорее.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2022
Ответ дляместная
Старієте.) Скоро на лавці будете всіх обмусолювати з сусідкою.)
А по темі, то ви ще не бачили як вдягаються фігуристі латиноамериканки. У нас скромняги ще.
О дааааа… натягнуті лосини на 58 розмір і топік, який оголює пузце 🤣
А ще чоловіка в 40+ в штанях скіні. О де шик! Причому незалежно від ваги
Donchanka_• 21 мая 2022
Ответ дляparele
Я до обеда моталась в кроссовках, после обеда босоножки вытянула. И в джинсах, хоть и светлых, тоже жарковато.
Чувствую, завтра куртку придётся надевать) Май в этом году переменчивый.
Ааа, после обеда не пришлось выйти. Похолодает с завтрашнего дня снова, а я так и не успела тепло поймать).
Рыжик-пыжик• 21 мая 2022
Ми зараз у Британії. Помітила, що всі одягаються, як хочуть, і ніхто на це уваги не звертає, і на форумі не обговорює.
Ото у вас комплекси.... Без образ, але якщо у вас такі думки і ви фокусуєтесь на дівчатах, жінках та робите такі висновки, а висновки звісно у порівнянні з собою, хай і на підсвідомості, то це говорить про наявність комплексів і намаганні постійно тримати себе в межах чогось. Переведіть свою увагу на себе чи щось корисне для особисто вас, бо з роками буде гірше, ви вже на першій лавочці біля під´їзду:’ А в наші часи такого не було’
Схема сыра• 21 мая 2022
Ответ дляФима Собак
Ви Vihola ?
соева-сысоева• 21 мая 2022
Автор, ви ревнуєте? Мені якось однобоко, хто в чому ходить))) Я навпаки, перестала взагалі собою займатись)
Sk-kik-mango-tesco• 21 мая 2022
Не заметила. Наоборот. В Словакии подростки в этих безразмерных шмотках ходят. Взрослые как обычно брюки, кофты, платья, ничего вызывающего. Самое ужасное это когда мужики нагибаются и ремень не носят. Это я читаю запретить надо
Фима Собак
• 21 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви просто не досягли того рівня, що я. Ви не буваєте, там де я буваю, і ваш максимум це спілкування з директором підприємства. Тому ’бисер метать’ перед вами я вважаю недоцільним.
Отжигающая• 21 мая 2022
Божечки, что я щас прочитала
Какое-то извращенное смакование, у меня сложилось впечатление, что у автора слюна ядовитая изо рта капает. Фу....
Sk-kik-mango-tesco• 21 мая 2022
Ответ дляФима Собак
Ось я за дрес-код. Якщо начальник відділу в обласному органі приходить до мене в офіс як представник держ органу, вона має бути в ділому стилі.
Або якщо я йду з сім´єю на стрижку, то хочу щоб моя перукар була не в топіку з голим животикои і штанах в обліпочку, а в нормальному одязі. Це ж все ділові відносини.
А парикмахеру то зачем офисный стиль. Гоните вы.
Радуга-дуга• 21 мая 2022
Ответ дляФима Собак
Можу з вами посперечатися. Люди, які володіють немалими статками і керують холдингами, які входять в топ підприємств України, одягаються якраз не так, як ви хочете. Футболка, джинси , балетки- і це СЕО приїхала на нараду з керівниками підприємств. Власники на збори акціонерів в джинсах і строкатих сорочках. Так що ваші оці завищені вимоги- це тільки ваші вимоги.
Лика-прилипка• 21 мая 2022
Самые большие ханжи получаются из бывших ’дающих всем подряд’. Женщина может одеваться как ей удобно, лишь бы не в одном белье в церковь шастала и не в купальнике в офис.
Все буде Україна• 21 мая 2022
Следите за собой))) я уже 3 месяц в спортивных костюмах например, бомж стайл так сказать и вообще фиолетово кто что думает и как смотрит. Ну не видели люди войны, у них обычная жизнь, ну хочется им. Что тут такого
Радуга-дуга• 21 мая 2022
Ответ дляparele
О, Боги, шо це було?)))
Та да, різкий перехід від сором´язливості та елегантності до того рівня, якого ми не досягли і мабуть не досягнемо...
оксюморон• 21 мая 2022
Ой, вы кажетесь мне брюзгой)
Я уехала из страны. В том месте, где меня приняли я получила гуманитарку, в том числе и одежду.
Напялила, ходила. Оказывается я одета не так и сильно вызывающе.
Надоели такие тети. Видят во всем подвох.
Как буд-то я специально лучше всех)
Виниловая пластинка• 21 мая 2022
Ответ дляСлоник-тоник
Это тролль потому что )
Причем тролль не следит за тенденциями
Придумывает всякое.
В т.ч и на русс и на укр языках.
Для разнообразия
Причем тролль не следит за тенденциями
Придумывает всякое.
В т.ч и на русс и на укр языках.
Для разнообразия
Що попало
А если мне 48+ то Нужно как Бабе старой одеваться? Или еще лучше, завернуться в простыню и ползти на кладбище…
При чем здесь возраст?