Бауди на ауди• 22 мая 2022
Хворіє дитина, потрібна порада
Ми в Чехії, сину 3,5 роки. Вже місяць риніт, від прозорих виділень до жовтих. Кашель.
Кожну неділю ходили до лікаря (три рази). Призначення-попийте сінупрет...це залишкове, почекайте. І кожного разу-сінупрет. Малий вже пляшку випив, не допомагає.
Думала може аденоїди, тепер вже думаю гайморит. Завтра знову до лікаря поведу, ну скільки ж дитина буде хворіти.
Дивуюсь, чому не призначають ніяких аналізів, чому не дають направлення до ЛОРа.
Дівчата, що робити?
Неутомимые шахматы• 22 мая 2022
Желтые сопли очень опасны. Это намного хуже зеленых(.
Нужно требовать прием у лора!
Весёлая морковка• 22 мая 2022
Мы не списывались в личке?
Я давала контакт врача
Вы не обращались к ней?
Я давала контакт врача
Вы не обращались к ней?
Бауди на ауди
• 22 мая 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Нужно требовать прием у лора!
Я казала лікарю, що виділення стали жовтими, мені наче як гній витікає, а вона-це нормально, відторгається епітелій, діло йде до одужання.
В Україні в три роки у дитини вже був гайморит
Бауди на ауди
• 22 мая 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Мы не списывались в личке?
Я давала контакт врача
Вы не обращались к ней?
Я давала контакт врача
Вы не обращались к ней?
Ні, не списувались
Неутомимые шахматы• 22 мая 2022
Ответ дляБауди на ауди
Это не нормально. Это действительно гной(.
Вам нужно давить на доктора и требовать лора. И срочно.
Ответ дляВесёлая морковка
Откройтесь
Але що це дасть? Ми не в Празі. Якщо контакт українського лікаря, то я тут наврядчи куплю щось дієве без рецепта
Бауди на ауди
• 22 мая 2022
Ответ дляЖена сына
А Изофры нет в аптеках?
Та чому ж. Є. Але по рецепту.
В мене з собою був Тобрекс. В Україні призначали і для носа. Але поки капала ситуація стала краще, тільки перестала - знову те ж саме
Жена сына• 22 мая 2022
Ответ дляБауди на ауди
Та чому ж. Є. Але по рецепту.
Тогда просите лора или действенное лечение
Бауди на ауди
• 22 мая 2022
Ответ дляЖена сына
Та кожен поход до лікаря скаржуся на стан дитини, але вона все заспокоює - все добре, справа йде до одужання, це залишкове, попийте сінупрет..
Може завтра сказати, що в дитини на ніч температура 37,5 і болить голова?
Тут температури немає.
Чебураха с перцем• 22 мая 2022
Какой гайморит? Ещё не сформированы гайморовы пазухи.
Жёлтые сопли - это действительно заканчивается насморк. Это этапы такие: сначала обильные прозрачные, потом немного гуще белые, и после густые жёлтые. Зелёные - это ненормально, и признак бак. инфекции.
По опыту: сопли подолгу не проходили, очень обильные, много (на 12-й день только могло количество уменьшиться немного). Оказалась аллергия. Правильно подобранные антигистамины (аллерголог меняет), и сопли - до 10 дней. Могут и до 7 быть
Подумывающая• 22 мая 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Вот и у меня мысли, что это аллергия.
Автор, сейчас идёт активное цветение всего. Вы попали в не привычные для себя условия. Вполне может быть, что это аллергия.
Тра Ля Ля• 22 мая 2022
Ответ дляБауди на ауди
Та чому ж. Є. Але по рецепту.
Можливо ви не долікували бактеріальний риніт, чи це алергічний риніт. До алергічного риніту запросто приєднується бактеріальний риніт. В ідеалі вам би щось на зразок ізофри, де не тільки антибіотик, а ще й антигістамінне
Бауди на ауди
• 22 мая 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Нажаль, в три роки у дитини був вже діагноз гайморит, підтверджений рентгеном. Лежали два тижні в стаціонарі з цим. Про терміни формування гайморових пазух я знаю.
Зараз протиалергічне дитина приймала за призначенням лікаря - Зінат.
Також спочатку думала, що алергія на цвітіння, але зараз не думаю, що алергія. Ну, можливо алергія+бактеріальна інфекція
Бауди на ауди
• 22 мая 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Хто зна, Тобрекс капала 9 днів (7 днів лікування+2дні після зникнення симптомів).
Просити у лікаря призначити Ізофру чи таки просити направлення до ЛОРа? Я так розумію, тут складно буде потрапити до профільного лікаря, але мені вже все одно, потрібно якось долікувати дитину
Бауди на ауди
• 22 мая 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
А соплі які були, прозорі, чи також жовті?
У дитини що не насморк, то надовго.
Вже й протиалергічне міняли, і краплі по три рази міняли за період лікування...
Якось не виходить в мене вилікувати насморк у молодшого. Може там ще й аденоїди, а може природа походження й алергічна. Вже нічого не розумію
Ще й цей кашель турбує...Так довго дитина кашляє .. Соплі стікають по задній стінці, через це й кашель. Але щоб й не переросло в пневмонію, як минулого разу було...
У дитини що не насморк, то надовго.
Чебураха с перцем• 22 мая 2022
Ответ дляБауди на ауди
У дитини що не насморк, то надовго.
Много пить, много гулять. Антигистамины не пишу, аллерголог назначил только после того, как ребенок сдал общий иммуноглобулин, и он был существенно повышен.
Сопли белые+жёлтые, ручьи. Я чуть ли не полотенца брала на улицу.
Честно, я как неопытная мама чего только в нос ребенку не капала. Так достали эти бесконечные сопли, хотелось их поскорее прекратить. Пока не прочитала на одном медицинском форуме, что антибиотики в нос настоятельно ЛОРы не рекомендуют. Плюс педиатр тоже сказала (и я наконец услышала), что нет, антибиотик в нос нельзя. Что можно там все убить (и полезное и неполезное), а что заселится в ответ - это вопрос. Все. Я даже физраствор не капаю, под умывальником умыла, чуток воды в нос попало, посморкался.
И да, ребенку, смотря на весь анамнез, настоятельно рекомендовали поставить прививку Превенар 13. Мы поставили.