MamaGalya• 22 мая 2022

А Ви рахували скільки «запасів» треба?

Я от взяла одні лише макарони(в них не заводиться живність). Одна порція на одну людину 100г сухих. Якщо їсти їх раз в день, то це 3000г/місяць. Або 18.000г / пів року. Тобто, на одну людину на пів року тільки на один раз поїсти треба 36 пачок ( по 500г).
А якщо людей в сім’ї 3-4? І якщо ще запаси на 2-3 прийом їжі?
Ті 10 пачок, що лежать у мене - то ні про що, виявляється. Єх)
rich0311• 22 мая 2022
Ответ дляJulia 2020
это мука ТМ повна чаша ?
Ні. У нас у Сільпо цієї, що на фото дуже багато.
Повну чашу теж взяла. Ще не пробувала. Може хтось підскаже, яка вона?

il-mari• 22 мая 2022
Ответ дляevgeniiya
Вот тут заказываю тушёнку.
Очень вкусная. Конечно, подорожала с ’ до войны’.
И каши с мясом очень вкусные.
https://vasha-konserva.com.ua/
а что берете там? ново почтоЙ?
izolda500• 22 мая 2022
Ще треба купити кришки для закруток , з початку війни вони сильно подорожчали , були 90грн, вже 150грн за пачку. А закрутки треба робити в цьому році.
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляМайя15
Я тоже посмотрела ,УкрПочтой доставляют ,интересно сколько за доставку будет
Надо спрашивать о аккаунте на олх, тогда доставка почти ноль
Новый• 22 мая 2022
Ответ дляAriZonA777
Кто-нибудь покупал консервы в АТБ завтрак туриста, паштет в банках с белой этикеткой, как они вообще?
Я тут о паштете читала многим нравится, взяла попробывать, нам не зашёл, мои есть отказались.
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляizolda500
Та не багато тих закруток іде за зиму, робити легше, ніж за зиму з´їсти
yaho• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Норми макарон брала в Гугл. Хоча, мені здається, що 100г то така добряча порція. Ніколи не зважувала.
56грамм в штатах на пачках написана порция.
Новый• 22 мая 2022
Ответ дляAriZonA777
И как по мне, это не паштет, а как раньше гуманитарная тушенка была, недоколбаса с прослойками желе.
автор MamaGalya • 22 мая 2022
Ответ дляok1904
Ага. Потім шлунок після них лікувати, то взагалі дорого вийде) Я інколи їм, люблю. Але здоров’я вже не то. Тому навіть не думаю їх робити. Бо зроблю і буду їсти, потім мучитись. А так немає, то й немає спокуси.

evgeniiya• 22 мая 2022
Ответ дляil-mari
а что берете там? ново почтоЙ?
УкрПочтой.
Тушёнку свиную и говяжью.
Джемы. Фасоль, но сейчас белой крупной нет, предложили мелкую, но пообещали, что вкусная.
Томатную пасту, сейчас ее нет.
Каши с мясом. Я обожала перловку такого плана, но, за 2 месяца жизни не дома я не уверена, что смогу ее скоро есть. Нас ею кормили минимум раз в день:) Гречка и рис тоже вкусные. Это сейчас в запас. А так я брала на случай лень готовить. Или готовлю что-то такое, что сын не ест. Разогрела и супер. Подружка наборы их берет.
Взяла паштет из фасоли. Ну, пара банок может быть в кладовке. Но не супер еда.
Ну и для животных корм прекрасный.
Собака моя аж хрюкает, когда ест.
И переборчивый кот ест . А он мало что ест.
У них очень приятная менеджер, пишет на Вайбер, после заказа, и можно задать вопросы
izolda500• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
В мене мама робить згущене молоко в автоклаві, тушонку, дуже смачно. Огірки завжди закривали свої теж. В нас швидко все йде, студенти ще беруть собі. Багато смачний соків, компотів. Компот з кизил, агрус і м´ята дуже класні.
evgeniiya• 22 мая 2022
Ответ дляizolda500
Что б ещё было из чего...
Я уже думала, что нужно даже кабачки по полной программе закатывать...кто знает, по чем огурцы будут..
izolda500• 22 мая 2022
Ответ дляevgeniiya
Что б ещё было из чего...
Так , все буде по іншому. Чекають нелегкі нас часи.
evgeniiya• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Я вот в прошлом году много кабачковой икры закрыла. И очень довольна. Особо вредного там нет
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Квашене, згодна, хоч користь в лактобактеріях, а от те, щох мармнадами вживати на постійній основі , краще пшениці проростити
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляizolda500
Компот кизил+ груші+ мята або кориці . , класика додати в клубнічний компот гілочу м´яти, а з агрусового компоту чудове желе на смак.
gala-gala• 22 мая 2022
Туалетной бумаги был запас, даже не знаю сколько, но хватило на 2.5 мес на четверых.
Перед войной как раз заказала большую коробку таблеток для ПММ. Решила их делить на половинки. Оказывается результат тот же
podzem79• 22 мая 2022
Ответ дляizolda500
Вчера купила крышечки 119.00 за 50 шт. В другом магазине были по 125.00. Решила попробовать сделать домашнюю тушенку. Мясо в морозилке было, но очень боялась что могут надолго свет отключить
Vlada.da• 22 мая 2022
Бежала с Киева в марте и раздала все запасы соседям, которые в первые дни войны нагребла. Теперь не хочу ничего из еды запасать вообще, лучше с деньгами успеть убежать.

Ирэн1983• 22 мая 2022
Ответ дляТетя Фрося
Крупы перед хранением я кладу в морозилку на несколько дней. Тогда там долго ничего не заводится.
а с ними все норм после разморозки?
Thatsme• 22 мая 2022
Ответ дляevgeniiya
Згодна! Ось останню банку доїла, ми її обожнюємо. Насадила кабачків купу, томатну пасту вже купую про запас саме на ікру, буду катать ікру і побільше
автор MamaGalya • 22 мая 2022
Ответ дляThatsme
Ну, значить здоровий шлунок у Вас… покищо )
томатна паста це вже не айс для шлунка. Кабачкові ікру люблю, інколи купую. Але це дуже рідко. Банки 3 за осінь- зиму. Помідори консервовані десь так саме. Частіше купую квашені огірки, капусту. В квартирі огірки квашені не зберігаються добре, тому не бачу сенсу робити їх. Хоча, може попробую, якщо ціни будуть норм.
автор MamaGalya • 22 мая 2022
Ответ дляVlada.da
Запаси не на випадок війни чи окпації. А щоб вберегтись від дефіциту продуктів або їх високій ціні. Ось бензин начебто і є,але проблема з ним. Так само й з продуктами може бути(
Так, не віриться в таке. Але в війну також ми не вірили. Коли є діти на руках - то якось страшно без запасів.
Thatsme• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Тобто, борщ ви не їсте, я так розумію? Тема зайшла не туди, бо той, хто запасається макаронами, борошном і олією на чорний день, явно не дуже переймається через правильне харчування в той чорний день
Vlada.da• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Но в военное время всегда есть риск, что прийдется выезжать. В мирное время, может запас и сделала бы. А вы, автор, где живёте?
Thatsme• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
І тої пасти іде ’аж’ 2 ст л на 5 літрів ікри) Враховуючи, що ікра коштує під 40 грн за баночку, а я матиму 10 таких баночок, тільки смачніших, за які заплачу лише за пів склянки олії і 2ложки пасти - то чому б мені це не зробити)
автор MamaGalya • 22 мая 2022
Ответ дляThatsme
Борщ варю дієтичний( не на м’ясі), зазвичай зі свіжим помідором трохи. Пасту рідко додаю і зовсім трохи. Якщо візьму борщ десь в закладі, то потім мені часто погано, бо дають туди купу кислоти.
І як можна порівнювати звичайні продукти і консервацію?) Консервація дуже шкідлива, це вже доведено-передоведено. І справа не в пп, а в тому, що вона дійсно шкодить дуже. А лікуватись потім до біса дорого.
myVogue• 22 мая 2022
Ответ дляLada_333
а що ви їсте по 3 рази в день?
та по різному) зазвичай це салати з овочів-фруктів, творог, напівтвердий сир, інколи риба. але гарнір я ім раз -два на тиждень максимум, і то зазвичай гречка чи от зараз молода картопля
Thatsme• 22 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Та це всім ясно. Але ж тема про критичні запаси, щоб вижити, коли складно. В тому числі в ті часи, коли ти не зможеш купити свіжі овочі/фрукти
автор MamaGalya • 22 мая 2022
Ответ дляVlada.da
Київ, але зарас ЗУ. Так, ризик є. Але ризик голодати якось більше лякає, ніж кинути потім ті продукти. Правда, робити запаси на 6 місяців не буду, бо то просто нереально, як виявилось.Але хоч на місяць треба.