Прочитала вчора в темі про запаси, що дівчата викидали все з морозилок, коли вимикали світло.
Є прекрасний спосіб зберегти м"ясо надовго у разі проблеми зі світлом і відсутності холодильника. Це пемікан. Ми його робили кілька разів, коли ходили у туристичні походи. Звісно, він був не такий як оригінальний, але цілком нас задовольняв.
М"ясо потрібно перекрутити на м"ясорубці, фарш висушити в духовці при 60. Якщо світло є, то сушений можна додатково перемолоти у кавомолці. Якщо ні, то можна просто товкачкою розтовкти. Туди ж додати висушені ягоди і добре перемішати. Можна додавати сіль, спеції, овочі. Перемішати із топленим тваринним жиром, викласти на деко і в духовку на 5 годин при 60 С. Якщо немає духовки, то можна в казані з товстими стінками просто виварити в жирі. Можна їсти так, можна використовувати як супову основу або для каші. Співвідношення м"ясо:фрукти/овочі:жир 4:2:1
Invictusgirl• 23 мая 2022
Ответ дляHeksa
Пемікан повноцінніший, ніж просто м’ясо - там ягоди, овочі і жир. Тільки крупу додати чи хліб.
И как этот ужас можно есть ?
Только от прочтения уже рвотные позывы.
Если нет света, то мясо лучше засолить
Только от прочтения уже рвотные позывы.
Если нет света, то мясо лучше засолить
Ответ дляInvictusgirl
И как этот ужас можно есть ?
Только от прочтения уже рвотные позывы.
Если нет света, то мясо лучше засолить
Только от прочтения уже рвотные позывы.
Если нет света, то мясо лучше засолить
Ви харчуєтесь нектаром і пилком?))))
Що там такого жахливого. Заморочно, так. Але не жахливо. Тушківка так само готується, коли домашня і для тривалого зберігання - м’ясо виварюється в жирі.
happy camomile• 23 мая 2022
Ответ дляHeksa
Солі немає
Мясо с ягодами?Креативненько,однако.А как потом это есть?
Ответ дляHeksa
Ви харчуєтесь нектаром і пилком?))))
Тушенку проще намного сейчас делать, можно сразу в банку все сложить и в духовку томиться часов на пять, потом закрутил и все
Ответ дляhappy camomile
Ну ми робили не класичний пемікан. Той виглядає як підошва і за консистенцією теж. Дуже сухий і твердий.
Ми все ж були в поході в маленькому населеному Криму, а не в безлюдних Аппалачах))) Суху суміш м’ясо+овочі+ягоди+спеції виварювали в казані зі смальцем і пакували в 0,5 пляшки з широким горлом типу з-під йогуртів. Півпляшки на 3 л казан супу або каші. Нести зручно, порожню пляшку легко зіжмакати, місця не займає.
Invictusgirl• 23 мая 2022
Ответ дляHeksa
Ви харчуєтесь нектаром і пилком?))))
Серьезно ?
Жир + ягоды + овощи и мясо
Нет, я не пыльцой питаюсь, но и такое точно есть не смогу )
Жир + ягоды + овощи и мясо
Invictusgirl• 23 мая 2022
Ответ дляHeksa
Солі немає
А ягоды, жир, овощи так у всех полно и всегда )))))
Invictusgirl• 23 мая 2022
Ответ дляHupBaHa
Так света ж нет)
Invictusgirl• 23 мая 2022
Ответ дляHeksa
Будемо сподіватися, що у вас такої ситуації, як в Маріку або Бучі не виникне.
И у вас так же.
По вашему людям в Буче было до изготовления вашего пемикана?
Серьезно?
Или к чему вы сейчас о Буче пишете ?
Серьезно?
Или к чему вы сейчас о Буче пишете ?
Ответ дляInvictusgirl
И у вас так же.
Серьезно?
Или к чему вы сейчас о Буче пишете ?
Серьезно?
Или к чему вы сейчас о Буче пишете ?
До того, що коли хочеться їсти і голод, то людина буде їсти все.
А коли світла немає і все з морозилки витікає, то треба рятувати продукти. І є метод, як це робити, стародавній. У індіанців рецепт найпродуманіший з точки зору збереження та поживної цінності з усіх, що я читала.
Kristal2013• 23 мая 2022
Ответ дляHeksa
Если нет света, то как же духовка? Не у всех газовые. Не у всех есть ручные мясорубки, чтобы перемолоть мясо. Ваша идея подойдёт там, кто пойдет в поход. Слишком много движений , на выходе такое не для всех
ВаляВалентинка• 23 мая 2022
Люди, покупайте консервьі. Лично у меня уже под 100 шт. И консервньій нож. Но у меня уже давно есть.
ВаляВалентинка• 23 мая 2022
Сорри, что так темно. Храним в кладовой. Открьіваются с минимальньіми усилиями. Хочешь бери большую, хочешь маленькую. Почитала советчицу еще куплю растительное масло. Хотя бьі литров 20. Крупьі, макароньі - есть. Еще сахар нужен. Соль есть. Муку я не запасаю, не пеку.
Єто так на всякий случай.
Alienushka• 23 мая 2022
Ответ дляhappy camomile
Никогда не пробовали мясо под вишнёвым или клюквенным соусом? Во многих ресторанах есть и это очень вкусно.