Хто оформлював закордонний паспорт вже у війну - після цього стутусу - через скільки ви отримали паспорт?
"Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби"
Ответ дляЕвгения_Д
Спрашивала в ИФ: срочный в среднем 3 недели, обычный - 2 месяца.
мене цікавить саме цей етап, по загальному строку мені відомо і два місяці вже давно минули, на швидкий не приймають на час війни
Ответ дляfloxey
На швидкий теж приймають. Робили в квітні, 3 тижні.
На вашому етапі чекати недовго, до тижня.
коли я подавла не приймали, це класно що зараз зімнилось...
вже тиждень минув з 14.04 цей статус вісить (