minerva25• 23 мая 2022

Що готуєте? Діліться рецептами

Дівчата, поділіться рецептами, що готуєте в умовах кризи? ОТ реально вигідно, просто і недорого. Щоб закупити "інгридієнтів" на днів 5 і було що їсти
FuntikS• 23 мая 2022
картошку с салом в микроволновке, быстро зато

N-natasha• 23 мая 2022
Сегодня крылышки пожарю с паприкой. Вот думаю, в духовке или на сковороде делать…
Irina.tish• 23 мая 2022
Яйця.
Млинці з начинками, оладки з яблуками
Плов
Картопля тушкована
latifa.• 23 мая 2022
налисники з м´ясною начинкою та холодець з курочки
Luda17• 23 мая 2022
Пицца домашняя, налисники, наполеон домашний, суп
Medichi• 23 мая 2022
Зеленый борщ, тефтели, вчера была пицца, через пару дней будут бургеры
Алeнь• 23 мая 2022
В мене по життю ’умови кризи’, тому якихось вишуканих страв не роблю. Зараз буду тушкувати картоплю з м´ясом і суп зварю з чечевиці на курячому наборі. Ще планувала пиріг цвітаєвський. Але щось ліньки
мамакоти• 23 мая 2022
Мойву засолила, как тут вчера рассказывали)
Надеюсь, будет вкусно, а к ней картошка в мундире
ok1904• 23 мая 2022
Ответ длямамакоти
Будет!

мамакоти• 23 мая 2022
Ответ дляok1904
Будет!
Да, Ваш совет) Хожу любуюсь пока
Матильдa• 23 мая 2022
ленивые голубцы готовила, но сказать, что это сейчас недорого я не могу, что капуста дорогая, что мясо...
Еще часто беру цыплят, штука грн 80, вот из половины варю бульон, туда лапши (домашняя или яичная покупная), картошка, зелень, морковка и отличная лапша на бульоне.
Фасоль в томате люблю готовить, как подливка к кашам/картошке и как самостоятельное блюдо.
Борщ с фасолью часто делаю, без мяса, с мясом не варю.
Мойвы можно нажарить/засолить, если любите) или хек в томате
Solnet• 23 мая 2022
Суп сварила. С горошком, болгарским перцем, тонкой вермишелью на говяжьем бульоне. Плов есть. Вчера готовила. Утром 2 пиццы готовила
Алeнь• 23 мая 2022
Ответ длямамакоти
І мені розкажіть 😉 чи може пам´ятаєте назву теми. Люблю рибу
катерина12009• 23 мая 2022
Я зараз з мамою то їмо мало і готувати дешевше і не хочеться. Робила бульйон з сушеними білими грибами (3 шт з старих запасів) і 1 філе, потім туди макарони (соба трохи але можна будь-які) і в тарілку каплю соєвого соуса. На завтрак овсянка і сир, на вечерю яйце і творог. Фрукти яблука.
На завтра зроблю тєфтєлі
ksunuyabelaya• 23 мая 2022
Филе в сухарях,дети любят
Спагетти
Картошку Варю в мундире (на два дня например)
Чищу,режу колечками,сверху сыр и в духовку или на сковороду под крышку
Оладьи с яблоком
Омлет с сарделькой
Ну и просто картошка в мундире с селедкой и овощным салатом
Татьяна-44ea• 23 мая 2022
Ответ длямамакоти
подскажите пожалуйста как вы солили мойву?
мамакоти• 23 мая 2022
Ответ дляАлeнь

Я попробовала и очищенную, и с головами. Потом сравню
мамакоти• 23 мая 2022
Ответ дляТатьяна-44ea
Чуть выше видео из вчерашнего совета
Злюченька• 23 мая 2022
Вчера готовили ньоки )

Pauderpuff• 23 мая 2022
Своих оправила до вечера. ’Приготовила’ себе помидоры с хлебом)))
ShellyBelly• 23 мая 2022
Печінковий паштет робила вчора
Пиріжки готувала з міксом ягід вишня/смородина/слива/малина(були заморожені)
Сир(творог вчора відіграла в духовці),масло збила і в морозилку кинула,буде на випічку
А так то нічого такого:суп/борщ, нещодавно купила ерінги( ті що різані),зробила щось по типу плову,вийшло смачно
ЧаЧаЧа• 23 мая 2022
В мене за вихідні олів´є, котлети,печена картопля, салат зі свіжими овочами, млинці з творогом, торт.
М´ясо і творог купуємо в людей в селі, овочі
і фрукти, ягоди більшість зі свого огороду. Заморозку роблю влітку та ін.заготовки, сушу зелень (м´яту, кріп....)
Часто готую плов, супи, піцу, запікати все люблю.
Trink• 23 мая 2022
очень ленивые голубцы ( как плов, только еще много капусты туда обжаренной слегка)
ЧаЧаЧа• 23 мая 2022
Ответ дляTrink
В духовці робите? Чи тушите?
Trink• 23 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
В духовці робите? Чи тушите?
в мультиварке
ok1904• 23 мая 2022
Ответ дляЗлюченька
Вчера готовили ньоки )
Ця страва в різних кухнях має своб назву. Картопляні галушки, кнедлики і т.д
Люблю на сніданок з начинкою(бринза або паштет), коли після вечері залишилося трошки картопл.пюре.

Ще треба якось освоїти цепеліни, те саме, але трошки інше
Галюська81• 23 мая 2022
Ответ дляАлeнь
А що це за пиріг?
ЧаЧаЧа• 23 мая 2022
Ще хочу зробити торт ’Бите скло’, желейний, дуже смачний.
Jsolo• 23 мая 2022
Вареники, зробила з м‘ясом, капустою. Хотіла ще окремо з сиром і маком, але полінувалась - змішала сир і мак і нормально)
ЛЮБА• 23 мая 2022
Блинчики с мясом на обед, и чебуреки на ужин будут .