23 мая 2022

Оккупация. Как пережить?

Вопрос непростой... Я в отчаянии если честно
Как это тяжело оказалось(Постоянно переживаю.. Страшно.
Не знаю, что хочу тут услышать. Может совет какой кто даст.
Уехать нельзя остаться...
tarveldy 23 мая 2022
Вижити! Ваше головне завдання - вижити!
Майена 23 мая 2022
Держитесь. Не знаю что вам посоветовать, не представляю что вы чувствуете. Просто пусть у вас все будет хорошо
Rose_m 23 мая 2022
Не знаю, что Вам посоветовать( беда(((
Берегите себя
golublexa3 23 мая 2022
В этом году должны деокупировать, а в этой ситуации главное выжить.
Не знаю, треба прийняти рішення залишитись і пристосовуватись чи їхати починати нове життя. Я знаю перших, а сама з других. Залишаю все і їду.
Alina1504 23 мая 2022
Удалено администрацией...
ksunuyabelaya 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не знаю, треба прийняти рішення залишитись і пристосовуватись чи їхати починати нове життя. Я знаю перших, а сама з других. Залишаю все і їду.
А с оккупации можно выехать?
silma 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не знаю, треба прийняти рішення залишитись і пристосовуватись чи їхати починати нове життя. Я знаю перших, а сама з других. Залишаю все і їду.
Вы решились? Удачи вам
Ответ дляksunuyabelaya
А с оккупации можно выехать?
На свій страх і ризик, є перевізники.
автор alehina18 23 мая 2022
Ответ дляksunuyabelaya
А с оккупации можно выехать?
Пока очень опасно выезжать
Только через Крым, но к этому я не готова, и очень дорого.
Ответ дляsilma
Вы решились? Удачи вам
Дякую, так, будемо їхати, чекаємо старту від перевізника.
Не чіпай - вб ю 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую, так, будемо їхати, чекаємо старту від перевізника.
Хай щастить!
автор alehina18 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую, так, будемо їхати, чекаємо старту від перевізника.
А ви звідки?
golublexa3 23 мая 2022
Ответ дляalehina18
Пока очень опасно выезжать
Только через Крым, но к этому я не готова, и очень дорого.
Будет очень опасно когда начнут деокупацию, хоть наши и говорят что города не пострадают, но с трудом верится, что этого удастся избежать.
автор alehina18 23 мая 2022
Ответ дляМайена
Держитесь. Не знаю что вам посоветовать, не представляю что вы чувствуете. Просто пусть у вас все будет хорошо
Спасибо!
Toonika 23 мая 2022
Попробуйте поискать бесплатные психологические помощи. Вам нужно поговорить/ поплакать. Должно. Стать чуть полегче.
Держитесь там.
Ответ дляalehina18
А ви звідки?
Генічеськ.
мари12345 23 мая 2022
Держіться, це тяжко. В мене батьки, сестра та банато друзів і родичів в окупації. Переживаю дуже. Але поки все гаразд з ними і гріє душу.. Сподіваюсь що все закінчится скоро. Залишається чекати 🙏
Mila 11 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Генічеськ.
Хай все складеться вдало!
автор alehina18 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Генічеськ.
Ми в Скадовську
rainbow in the sky 23 мая 2022
І ми в окупації Дочекалися,що вже дуже страшно їхати,люди по 3-4 доби стоять в полі під Василівкою,хтось повертається назад. То колони обстрілюють.... І тут сидіти вже немає сили і їхати нікуди, і коштів немає на перевізників. Евакуаційних автобусів з Мелітополя немає! Тільки за свої кошти і на свій ризик
diamond_shop 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую, так, будемо їхати, чекаємо старту від перевізника.
пишу та стираю... хай Господь обороняє! сподіваюся, виїдете
Zelenkа 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Генічеськ.
Ми ще на море влітку всі як завалимо до вас, я сало привезу наше відоме на всю Україну.
Знаю, як нелегко, в Н Ках мої.
Ответ дляalehina18
Ми в Скадовську
Бажаю Вам прийняти рішення, воно важке, я вже й настроєна їхати, але не хочу вкрай. Але в нас немає роботи, на волі я зможу відновити свою діяльність. Грошей небагато, з оплатою виїзду допомагають.
Їхати дуже важко і довго.
автор alehina18 23 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Ми ще на море влітку всі як завалимо до вас, я сало привезу наше відоме на всю Україну.
Знаю, як нелегко, в Н Ках мої.
Дуже чекаємо)
kirpichenko 23 мая 2022
Ответ дляrainbow in the sky
І ми в окупації Дочекалися,що вже дуже страшно їхати,люди по 3-4 доби стоять в полі під Василівкою,хтось повертається назад. То колони обстрілюють.... І тут сидіти вже немає сили і їхати нікуди, і коштів немає на перевізників. Евакуаційних автобусів з Мелітополя немає! Тільки за свої кошти і на свій ризик
Просто немає слів,
Zelenkа 23 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Бажаю Вам прийняти рішення, воно важке, я вже й настроєна їхати, але не хочу вкрай. Але в нас немає роботи, на волі я зможу відновити свою діяльність. Грошей небагато, з оплатою виїзду допомагають.
Їхати дуже важко і довго.
До нас у Білу Церкву їдьте, приймаємо, все даємо, а я вас особисто ще задовбу екскурсіями по місту!
Zelenkа 23 мая 2022
Ответ дляalehina18
Дуже чекаємо)
Давайте до нас в БЦ!!!
Ответ дляZelenkа
Ми ще на море влітку всі як завалимо до вас, я сало привезу наше відоме на всю Україну.
Знаю, як нелегко, в Н Ках мої.
Господи, я про це мрію, я вже 2 тижні на низькому старті, постійно щось заважає і від´їзд відкладається. Так хочеться вже почути, ми вигнали срану москальню, ви усі вільні.
Петрик 23 мая 2022
Читаю и такая злость берет. За что наши люди терпят такое? Как возможно, что в 21 веке одна страна пришла и тупо отобрала часть другой страны и весь мир просто наблюдает. Ведь это.все равно если я прийду в квартиру Макрона, Шольца и отберу у него часть. Скажу, мне эта комната нравится и я буду тут держать своих собак :(
Берегите себя! Ваша задача выжить и не сломаться.