Дівчата, хто мав досвід, поділіться будь-ласка. В мене щось зовсім не те. Лікар каже тільки за розгрузочні дні, роблю раз на тиждень, абсолютно вся їжа з низьким гі, 1800 калорій.
Серед гріхів лише морозиво 80 г і не кожен день, 15г меду це кожен день. Ні випічки, ні цукерок.
Спочатку скинула 3 кг, потім вага стала і всьо, вже 2 тижні +/- 200г
Зайві ще мінімум 2 кг
Як схуднути вже після знаю, мене турбує вага саме зараз
Зайві ще мінімум 2 кг
Печенюшка• 23 мая 2022
А скільки вас зараз кілограм і зріст? Напишіть +- ваше меню.
І дивіться також на глікимічний індекс продуктів.
Кракадэ• 23 мая 2022
Послухаю. Бо пре як на дріжджах, а я тільки-но екватор перейшла. 🙄Лікарка теж сказала робити розгрузки та їсти дрібно до 4 разів і невеликі порції
Укуси меня• 23 мая 2022
А який у вас срок вагітності? В мене такий апетит, що не знаю, як вгаиувати
Здесь на минутку• 23 мая 2022
На якому терміні? Бо +7 кг на 2-му місяці та на 8-му то різні речі:)
Осторожная• 23 мая 2022
Ответ дляtarveldy
18 тиждень. Апетит є, але тримаюсь. Було запаморочення навіть, але я вже панічно боюся їсти
Разве 7 кг за половину беременности много?
Или вам они мешают сильно?
Оба раза набирала за Б 16-18 кг, никак на ребенка или процесс родов не влияли, сходили за первый месяц после родов.
Но да, врачихи вечно недовольно носом крутили.
Ещё и обмороки, не чудите, следите лучше за гемоглобином, ешьте мясо и молочное, и вообще что хочется
Или вам они мешают сильно?
Ответ дляОсторожная
Или вам они мешают сильно?
Багато
, я з 1ю дитиною набрала 23 було дуже важко, але навіть тоді набор конкретний почався з 28 тижня а не з 5 як на цей раз
Осторожная• 23 мая 2022
Ответ дляtarveldy
Багато
Та ну во вторую Б частенько и живот раньше появляется, и организм уже по накатанной работает.
Не морите себя голодом только
Укуси меня• 23 мая 2022
Ответ дляtarveldy
Ну не знаю, в мене 15 тижнів + 2 кг. У вас велика вага на початку,ви ж загалом нічого не набрали за 18 тижнів, лише скинули
Ответ дляПеченюшка
меню:
Сніданок: 30г грубий хліб, 50-60 г не жирне м´ясо відварне або печене, 50 г огірок+шпинат, 1 яйце варене
Обід: 150 г - каша (рис, гречка, горох,пшенична), 200г- огірок+капуста+шпинат+зелень заправлене йогуртом чи сметаною, 10 г м´яса чи риби
Полудень: 150 г сир кисломолочний + мед 15 г
Вечеря: 200г- огірок+капуста+шпинат+зелень
Може бути перекус грейпфрут чи яблуко до 200 г, іноді мороживо 80г
Укуси меня• 23 мая 2022
А зрозуміла, набрали 7 кг за 18 тижнів, то багато в будь-якому разі. Їжте більше жирів, якщо є така можливість і менше цукру
Укуси меня• 23 мая 2022
Ответ дляtarveldy
меню:
От і проблема, не має жирів зовсім
Здесь на минутку• 23 мая 2022
Ответ дляtarveldy
В мене 5-й:) Загалом теж десь 8-9 кіло набрала. Але в мене і зріст великий. Тільки груди десь 4 кіло
Не парюсь, головне, щоб самопочуття було добре. Прийде час - схуднемо
люблю_тортики• 23 мая 2022
Я набрала за беременность 17 кг и не парилась, они как-то визуально и не бросались в глаза и даже врач говорила не понимаю, как вы можете столько весить. В роддоме сразу оставила 11 кг. И по ходу это все отеки были, а не лишний вес классический
Укуси меня• 23 мая 2022
Ответ дляtarveldy
є, сир -20%, м´ясо , сметана-йогурт, ну і в кашу чоловік завжди добавляє ложку вершкового
Я б усі сметани, йогурти, вершки замінила на рослинну олію, мед в другій половині дня не їла і менше каші - більше м´яса (можно не дієтичного) на обід. Також дуже часто пре від молочних продуктів, які затримують воду і уповільнюють метаболізм у багатьох людей. Ви не переїдаєте, отож вам не підходить щось з того, що ви їсте, скоріше за все молочка і жирів все одно мало (рослинних в загалі не має)
Ответ дляУкуси меня
ну менше каші, тобто 150 г багато? м´яса не реально з´їсти більше 100г
А у вас до беременности был нормальный вес? У меня была нижняя граница нормы имт и я сначала набирала очень сильно, а потом как-то оно само приостановилось, ну и питание правда скорректировала. Сейчас 34 неделя и +12 кг от добеременного веса, на вашем сроке тоже было где-то+7. Но я почти не ем мучного, сладкого, картошки. В основном овощи, молочка и яйца. И мороженное по пол кг за вечер) А может стресс от войны повлиял.
Может у вас тоже сам собой процесс набора веса остановится
Ответ дляAnnaOst
був мій нормальний, може новорічних було до кг зайвого, але нічого критичного
Коли з´явилися перші зайві 2, то вже було 2-3 тижні , я ще не розуміла звідки, чому, за що!
Укуси меня• 23 мая 2022
Ответ дляtarveldy
Якщо 150, то вже відварена - то нормально, а якщо суха - забагато)
Ответ дляtarveldy
Короче вы можкь попробуйте месяц пожить с этим лайтовым режимом питания и разгрузочными днями. Потому что у меня лично результат появился не сразу