Подавала документи ще до війни, вона декілька разів ходила питала, а їй кажуть ми подзвонимо. ЯК дізнатись на якому етапі паспорт? Я все розумію, але люди що подавались у березні вже отримали паспорт, таке враження що його загубили і морочать голову.
Tayano4ka_Tayano4ka• 23 мая 2022
Сайт миграционной службы не работает, если вы не в Украине. Заходила на сайт, забыв выключить ВПН, не пустило. Выключила - все ок.