Третій місяць в Польщі. Працюю з перших днів, облаштувалися вже, діти ходять в школу, музичну школу. Поки налагоджувала побут, якось трималась, а зараз все, зносить дах, хочу до чоловіка, хочу додому. Вдома роботи нема, безпека умовна(Київ), ціни страшні, дітей підліків прогодувати витратно, плюс вода з перебоями, не відомо як буде зопаленням восени. З новим законом приїхати на 2 тижні уже не можна. Їхати з кінцями в Україну. Боюсь пошкодувати( Повна апатія, нічого не тішить.
Результат:
вже голосів:
99 (66.89%)
Залишатися, піти до психолога
49 (33.11%)
Їхати додому
Kristal2013• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Сусіди пишутьь, що холодна з перебоями, гарячої нема давно.
Да ладно. В каком это районе?
Nata.t.1970• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Это в каком районе?
Бред какой-то
Nata.t.1970• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Борщагівка
Странно
У нас на Позняках все норм,даже горячую еще ни разу не отключали(Мишуги)
ShalenaBdgilka• 24 мая 2022
Ну смотрите по своему состоянию, меня сейчас в Украину никак не затянуть, тут все налажено школа , работа, секции. А там дурдом, моя нервная система то не выдержит)
Ответ дляМария-1019
Який новий закон ?дайте посилання, будь-ласка.
Не можу знайти. Суть в тому, що перебувати в Польщі можна 18 місяців, але виїжджати в Україну і інші країни тільки в перші 90 днів, якщо виїхати після використання 90 днів, треба чекати в Україні 90 днів, або оформляти візу. Ну і втрачається прихисток і виплати.
Апель-синка• 24 мая 2022
Ответ дляKristal2013
В Киеве вода с перебоями? Горячая что ли?
И что с отоплением не так?
Все ТЭЦ на месте, работают, горячая вода есть, будут проверку системы делать, как обычно летом
Ответ дляSielo
Та не молодець, якби була молодець-не розклеїлась би.
Молодець! Тому що Ви не розклеїлись на початку, а все організували, а зараз вже даєте волю емоціям. Так, вони нікуди не дінуться, але спробуйте переключитись. Посмійтесь з чоловіком по телефону, хильніть келих шампанського з подружками в скайпі, поговоріть з мамою, як сумуєте за нею і справи підуть на лад, я впевнена!
Ответ дляWomAnn
Забудьте про чоловіка та живіть собі у Польші. Інших варіантів немає.
В Києві нормально, але це зовсім не те життя вже, що до війни.
Неможливо забути. Це основа нашої сім´ї. Без я існую, а не живу( Нічого не має значення. Телефонні розмови не допомагають.