Sielo• 24 мая 2022

Безпека і добробут дітей чи полегшення життя собі?

Третій місяць в Польщі. Працюю з перших днів, облаштувалися вже, діти ходять в школу, музичну школу. Поки налагоджувала побут, якось трималась, а зараз все, зносить дах, хочу до чоловіка, хочу додому. Вдома роботи нема, безпека умовна(Київ), ціни страшні, дітей підліків прогодувати витратно, плюс вода з перебоями, не відомо як буде зопаленням восени. З новим законом приїхати на 2 тижні уже не можна. Їхати з кінцями в Україну. Боюсь пошкодувати( Повна апатія, нічого не тішить.
Результат:
вже голосів: 148
99 (66.89%) Залишатися, піти до психолога
49 (33.11%) Їхати додому
автор Sielo • 24 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Не могут по разным обстоятельствам. Вы с детьми уехали, а у кого-то ребенку до февраля 18 исполнилось. Не бросать же его…
У кого-то родственники лежачие, с которыми проблематично выехать.
А у кого-то работы удаленной, как у вас, нет
В мене не віддалена робота. А решта так, важливі аргументи звичайно.
Вероника-2014• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Сусіди пишутьь, що холодна з перебоями, гарячої нема давно.
Какой район?
Вероника-2014• 24 мая 2022
Увидела
Малышка• 24 мая 2022
Нова тема, думаю, тут є відповіді на Ваше питання :
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3138959
Вера15• 24 мая 2022
Я Вас розумію. Теж в Польщі 3 місяць, з 2 підлітками, але школу так і не знайшли нам(класи переповнені), навчаються дистанційно по українській програмі, роботи в мене немає, живемо у друзів, тож поки житло зняти не можу, бо є двоє дітей і кицька. Думаю, якщо повернуся до чоловіка(а він залишився з старшим сином вдома), чи зможемо прокормить всіх 5 на одну зарплату чоловіка , бо роботу, скоріше за все я втратила вдома. В чужій країні важко.
автор Sielo • 24 мая 2022
Ответ дляВероника-2014
Какой район?
Вероніка, привіт! Я ще й вагу набрала до того всього. Згадую інколи твою тему, але не до схуднення мені(
WomAnn• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Неможливо забути. Це основа нашої сім´ї. Без я існую, а не живу( Нічого не має значення. Телефонні розмови не допомагають.
Якби це була основа, ви би повернулись.
Треба тверезо дивитись на речі.
Вибір складний, але його кожен робить на свій розсуд.
WomAnn• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Не можу знайти. Суть в тому, що перебувати в Польщі можна 18 місяців, але виїжджати в Україну і інші країни тільки в перші 90 днів, якщо виїхати після використання 90 днів, треба чекати в Україні 90 днів, або оформляти візу. Ну і втрачається прихисток і виплати.
Це правда.
автор Sielo • 24 мая 2022
Ответ дляWomAnn
Якби це була основа, ви би повернулись.
Треба тверезо дивитись на речі.
Так, але інколи погляд збоку допомагає прийняти рішення. Якби не діти ніколи б не поїхала, мала істерила, я не хотіла псувати психіку дітей.
Bor bor• 24 мая 2022
Автор, у вас є робота! А В Києві, як Ви написали, немає. То в чому взагалі питання? Я теж працюю в ЄС, чоловік в Україні. Так, складно. Але так зараз треба. І чоловік до Вас приєднається, коли зможе. Або Ви до нього, якщо це буде доцільно з точки зору безпеки і економіки. Ви для своїх дітей зробили найкраще, що могли в цій ситуації.
автор Sielo • 24 мая 2022
Ответ дляBor bor
Якби я могла впасти в анабіоз до кінця війни і проснутися після завершення.. Але не можу, треба працювати, вирішувати побутові справи, не плакати при дітях.
Скай ОМалли• 24 мая 2022
Ответ дляWomAnn
Забудьте про чоловіка та живіть собі у Польші. Інших варіантів немає.
В Києві нормально, але це зовсім не те життя вже, що до війни.
Автор,не слухайте. Мої діти так страшно сумували за татом,він для нас все. Мої підлітки дні рахували до зустрічі.а Ви дивіться.
@llesya• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Борщагівка
На Борщаговке все отлично, никаких перебоев нет
Vlada.da• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Борщагівка
С водой всё ОК, может в доме в вашем что-то не так.
Bor bor• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Тримайтесь! Все у Вас буде добре. Я Вас обіймаю)
автор Sielo • 24 мая 2022
Ответ дляBor bor
АнастасияSК• 24 мая 2022
Ответ дляСкай ОМалли
Действительно. Как можно советовать забыть про мужа, бред какой то . Так и муж может забыть....
Life-game• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Англомова няня-вчитель.
Що за закони?
shvager27• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Борщагівка
Неправда
автор Sielo • 24 мая 2022
Ответ дляshvager27
Неправда
Повідомлення про воду сьогоднішнє, може це і не постійні перебої. Я не читаю весь чат, там багато сваряться.
марго 13• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Неправда. Голосеевский район - у нас и холодная, и горячая вода есть. Без перебоев. Максимум воды горячей не было сутки или двое(включали тогда бойлер). Вы пишите, что подростков затратно прокормить в Киеве. А в Польше разве так сильно отличаются цены на продукты?
Irina-5d24• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Это неправда. Моя подруга звонила в консультство. Пока вы в Польше ваши 90 дней заморожены, если вы их не потратили до получения статуса. Так что можете ехать в Украину спокойно. Я вообще нарушила закон. Свалила в Украину до войны, до получения карты побыту. Мне так надоело ее ждать, надоела Польша. Чтобы в ту муз школу устроиться в какую вашего ребенка приняли, мы год ждали экзамены и занимался сын онлайн. Год блин! А они мне мозг потом выносили есть ли у нас гражданство и готовы ли мы в месяц 300 евро платить. Правда, в Украине побыть не довелось(. Сутки и обратно но уже в другом статусе. Вот даже интересно, экзамен сын сдал переед переездом, будет ли школа как для поляков или снова песни про 300 евро.
nana713• 24 мая 2022
Ответ дляSielo
Так смотайтесь во Львов встретитесь с мужем
Chri$tinka• 25 мая 2022
Ответ длямарго 13
Теж Голосіївський. Але гарячої воли нема, користуємося бойлером. Вже 2 тижні. Не аварія.
S-lana• 26 мая 2022
Ответ дляChri$tinka
вірно, зараз профілактика по району