Alinka_15• 25 мая 2022

От тепер накрило і мене. Сумно.

Вдома сама з важкохворою бабусею,їй не краще. Чоловіка тільки по телефону чую, а останні два дні і зв"язку немає. Родичі всі далеко. Валеріанка вже не допомагає, самі сльози. Ні нащо вже й відволіктись не можу. Як же мені сумно. Коли та зараза піде геть з нашої країни.
Марина310385• 25 мая 2022
Мене теж накриває, хоча раніше трималася.
Дуже сумні новини с Луган., погана чуйка...
Боюсь,щоб наших хлопців не взяли в кільце.
Якщо візмуть, підуть на Дніпро та Запоріжжя.

Наталия Александровна Днепр• 25 мая 2022
Ответ дляМарина310385
Кто Вам такое сказал? Они 2 месяца топчутся на одном месте.

Откуда у них силы идти на Днепр и Запорожье?
harchushyn• 25 мая 2022
Ответ дляМарина310385
То вам близький знайомий сказав вашої близької родички,котрий служить в ЗСУ чи СБУ і це 100% правда???
harchushyn• 25 мая 2022
Ответ дляМарина310385
Потрібно пересилати своїм знайомим,щоб якнайбільше людей дізналося?
harchushyn• 25 мая 2022
Ответ дляМарина310385
Ви зараз маєте ще написати,що вірити чи ні це наша справа, але ви поділилися , а далі вже залежить від нас.
АllAVERA• 25 мая 2022
Це автор гормональный фон змінюється, щетавідну залозу перевірте. Чорнобиль дає своі наслідки+ розриви зброї теж шкідливі випаровування залишають і т д
А ще від того що нічим не зайнята голова.
Марина310385• 25 мая 2022
Ответ дляharchushyn
Ну так сам президент сказав, в 20 разів більше їх там, плюс виступив вчора мер Луганщины, ситуація дуже надскладна сказав.
Потім сьогодні на каналі Геращенка, була новина,щоб там ’котел’ для наших хлопців, яких менше в 20 разів.
Ні, я хочу вірити в найкраще звісно. Але від таких новин сумно.
Марина310385• 25 мая 2022
Ответ дляharchushyn
ну, так почитайте новини.
harchushyn• 25 мая 2022
Ответ дляАllAVERA
А звідки ви зробили висновок,що у автора НІЧИМ не зайнята голова?

автор Alinka_15 • 25 мая 2022
Ответ дляАllAVERA
чому не зайнята? Я он-лайн працюю ще.Про які розриви зброї та випаровування ви пишете???
Марина310385• 25 мая 2022
Ответ дляНаталия Александровна Днепр

Що топчуться, то так.
Але там змінена тактика і всі їх сили вже там, наших в рази менше, ще там нащі хлопці в окрузі можуть бути.
АllAVERA• 25 мая 2022
Ответ дляAlinka_15
Тому що не научились перетворювати сум на радість.
Почитайте про можливості й дослідження рос. Озброєння.
автор Alinka_15 • 25 мая 2022
Ответ дляАllAVERA
Це читати????? Вибачте, ви на собі це випробували? Галіматья якась.
Mona Lisa• 25 мая 2022
Автор, це зараз абсолютно нормальна реакція... напевне, мало кому зараз весело та добре. Я теж проснулась і здається, тільки зараз починаю розуміти, як все погано
Nenya79• 25 мая 2022
Понимаю вас автор, мы эвакуировались из Донецкой области. Долго тянули из-за старенькой бабушки, она уже плохо ходила с ходунками. Устроили переезд, вроде все нормально, но у бабушки остановилось сердце, реанимировать не смогли. Периодами меня накрывает, что поступила не правильно и надо было остаться и может все сложилось бы по другому.
Mona Lisa• 25 мая 2022
Ответ дляNenya79
Вы все правильно сделали. Донецкая обл - нужно было эвакуироваться, без вариантов. Особенно если у Вас есть дети.
Nenya79• 25 мая 2022
Ответ дляMona Lisa
Да, я умом понимаю, что правильно, есть и дети и родители и вот была старенькая бабушка. Теперь ждем когда вернемся и захороним прах. Но, как есть уже.