Анка-пулемётчица• 25 мая 2022

Просто поговорити

Пишу, так як нема з ким поговорити(дожилась) Останні пару днів так накриває, важко. Зараз в нашій обл відносно тихо. Але чомусь така тривога страх, боюсь за дітей(двоє, старшому 10 молодшій 1.3) Живем біля стратегічного обєкта можна сказати через дорогу, мама в Польші на роботі, ми не поїхали остались дома. Буває що дуже шкодую, чоловік постійно на роботі, раніше з нами жила його сестра, мені було спокойніше, хоть хтось був поряд, але вона виїхала, і я постійно сама з дітьми, дуже переживаю особливо коли тривоги. Якось все на кучу звалилось, не знаєш як зробити правельно, мама на роботі буде до жовтня місяця, думаю може взяти та поїхати, вивезти дітей, хоч за них буду спокійна, але якщо ця війна на довго, і все буде так тянутися то смисл їхати до осені не знаю, і чоловіка не хочу залишати. Нема навіть з ким порадитись, чоловік каже що дивись сама, раніше казав їдьте, але зараз ніби більш менш тихо, то пока мовчить, мама теж нічим підказати не може, розумію що я повинна думати про дітей але тут не знаєш як зробити правельно. Та і за житло потрібно буде платити 9 тис в місяць а для нас це не малі гроші. Дівчата, порадьте хоть щось, або клепку вставте, бо щось зовсім розклєїлась
Тут надолго• 25 мая 2022
Не ігноруйте тривоги, ось і все.
Карапулька• 25 мая 2022
Ну з´їздіть на три місяці, в чому проблема? Може вам ще й житла безоплатного перепаде, чого ви.

ПС: і ради Бога - правИльно
автор Анка-пулемётчица • 25 мая 2022
Ответ дляТут надолго
Не ігноруйте тривоги, ось і все.
Нема куди бігти, раніше хоч подвал відкривали а зараз ніхто не звертає уваги
Тут надолго• 25 мая 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Тобто?
Карапулька• 25 мая 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Візьміть собі ключ від підвалу, хай у вас буде. В кінці кінців дублікат можна зробити
Куплю орехи• 25 мая 2022
Якщо маєте час, читайте книгу чи залипніть на серіал, розгребіть і переберіть шафу і всі речі в домі, приготуйте щось або поїсти цікаве або якісь маски собі , відволікайтесь тим, що хотілось би максимально. Відпишіться від новин і токсичних людей і дивіться лише позитивне...
Пульт от линолеума• 25 мая 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Підвали не відкривають не тому, що всім все одно, а тому що це небезпечне місце для укриття, підвали багатоповерхівок це не бомбосховища. В Бородянці з такого підвалу 41 тіло дістали. Є правило 2-х стін, почитайте і застосовуйте, це найбезпечніше.
автор Анка-пулемётчица • 25 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
Дякую)
автор Анка-пулемётчица • 25 мая 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую
Добрый Йиннот• 25 мая 2022
’Мама, мама, сестра чоловіка...’

Ви доросла жінка і відповідальна мати двох дітей. Ви не чийсь додаток і не підопічна.
Не шукайте сторонніх людей, на яких треба спиратися. Ви самі можете бути опорою для себе.
Я не кажу про моменти, коли просто хочеться підтримки. Йдеться про постійне бажання на когось спиратися.

Ваша мати дає собі раду. Вона працює, а не висить на вашій шиї ниючою бабцею. Це вже подарунок від життя.

Чоловік, звісно, має більше емоційних зобов´язань перед вами. Але якщо він здобуває гроші, це теж плюс.

Сестра - то взагалі стороння ланка у вашому житті. Вона є окремою людиною і не має стирчати серед вашої хати, а ви не маєте права на її емоційні ресурси.

Може, світ став для вас занадто страшним саме в цій хаті, коли всі навколо мають життя, а ви постійно в однакових декораціях?