Arisya1• 25 мая 2022

Виїхати/ залишитись?

Допоможіть, не можу остаточно вирішити виїжджати чи залишитись. Живемо в Сумській обл, прикордонне містечко. На початку війни у нас було гаряче, потім все трохи затихло, зараз знову рашисти активізувались. Думки поїхати були спочатку, та не наважились їхати гум коридорами та евакуаціними потягами з дітьми. Зараз є можливість виїхати спокійно, без давки.
Їхати, якщо що, плануємо за кордон і тільки перечекати активну фазу, залищатись там не плануємо.
Так от з одного боку - їхати треба зараз, поки все спокійно, а не потім під кулями, не дай Бог.
З іншого боку - тут є робота, хоч і на мінімалку. Якщо поїду- можу втратити і її. Посадили город, який потрібно обробляти та збирати урожай, заготовити на зиму.
Ще такий момент - чоловіка не буде вдома, тобто покладатися можу лише на себе. Зараз перебій з пальним, може статися таке, що виїхати буде дуже важко або дуже дорого.
Не можу прийняти вірне рішення. Як думаєте, що робити?
LyudaT• 25 мая 2022
Виїхати.
LoveYou• 25 мая 2022
З прикордонного міста їхати однозначно.
Шаленабджилка• 25 мая 2022
Робіть як підказує сердце. Кидати огород не найкраща ідея. Та і Англія так собі вибір.
Жити в примах у людей на голові це на любителя пригоди. Але повторюся, вирішувати вам, слухайте своє серце
Oola0• 25 мая 2022
Я навпаки повертаюсь в місто.
автор Arisya1 • 25 мая 2022
Ответ дляШаленабджилка
в Ірландію, не в Англію хочу
t.fodlash• 25 мая 2022
бензин не может быть дороже детей. уезжайте.
Шаленабджилка• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
в Ірландію, не в Англію хочу
Літаком ? Просто переждать? А чого не в Німеччину? Із-за мови?
автор Arisya1 • 25 мая 2022
Ответ дляOola0
Я навпаки повертаюсь в місто.
в Суми? Ми не в самому місті, в прикордонному селищі, де сьогодні вночі прильоти були.
--Мята-• 25 мая 2022
запастись бензином и сидеть, за один день не дойдут, как только увидите что ситуация накаляется, сразу выезжать
Oola0• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
Так. Вже як буде.
Rose_m• 25 мая 2022
Лучше уехать. Моя подруга в Британии по программе спонсорства, всё отлично.
автор Arisya1 • 25 мая 2022
Ответ дляШаленабджилка
так, ще й через мову, довгим очікуванням виплат
автор Arisya1 • 25 мая 2022
Ответ для--Мята-
до нас за 20 хв дійдуть. авто свого немає, а чужі люди, якщо будуть тікати, то заберуть своїх рідних-знайомих.
t.fodlash• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
ну тем более.
florak• 25 мая 2022
Краще виїхати і пожалкувати ніж навпаки. Хоча я не жалкую що виїхала
Шаленабджилка• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
Ясно , ну хай щастить при будь якому вашому рішенні
nata575757• 25 мая 2022
Їдьте
Inna807• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
в Ірландію, не в Англію хочу
Почему в Англию не надо?
автор Arisya1 • 25 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Почему в Англию не надо?
В Англію шукати спонсора, чекати на візу. В Ірландію простіше.
Somik• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
Якщо не важко, розкажіть чому простіше?
автор Arisya1 • 25 мая 2022
Ответ дляSomik
Якщо не важко, розкажіть чому простіше?
В Ірландію купив квиток і летиш. В Англію шукати спонсора, заповнювати документи, чекати на візу. Просто так не поїдеш.
Буко• 25 мая 2022
Конечно выезжать.
Somik• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
А жити в Ірландії на свої?
nadezhdaLitv• 25 мая 2022
Блін, автор, ви ще думаєте? В мене одне питання - чим? Які нафіг огороди? Діти! Ось що головне!
Їдьте!
Ксюша-7f10• 25 мая 2022
Если у вас обстрелы,то ехать !никакой огород не важен ваших жизней.Берегите себя!
sunholder• 25 мая 2022
В Ірландії трабли з житлом
Возрастная• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
в Ірландію, не в Англію хочу
А чому саме такий вибір? Там є родичі? Тому що взагалі країна для того не дуже вдала.
World Shop• 25 мая 2022
Уезжайте не думая
Анализируя ситуацию ,тут делать нечего будет еще долго.
Если есть возможность строить жизнь в другом месте,то не упускайте
автор Arisya1 • 25 мая 2022
Ответ дляВозрастная
нема нікого ніде. Не знаю, начиталась, що скрізь важко. Найближчі країни вже переповнені, в таборах люди місяцями живуть. Ви яку б країну порадили?
felina.nat• 25 мая 2022
Ответ дляArisya1
За таких умов, та ще й з дітьми - я б виїхала. Без жодного сумніву.