Яке воно кончене, цей кадиров.
Попалось відео, де він каже, що з Україною питання закрите, якщо буде команда з Польщою за 6 сек розберуться.
Свинособаки такі впевнені в своїй перемозі чи це тільки понти?
Дон дон. Чого він після кожного слова каже дон? Я таке вперше зустрічаю
Ответ дляvikiss
Ні, дочекатися поки всіх виб’ють , тоді й здаватися не доведеться.
Ви дуже недооцінюєте рашку. Та зброя, яку нам дадуть швидко закінчиться. Европа вже заявила, що запаси зброї закінчуються і їм самим вона потрібна для захисту.
А у рашки виходи на озброєння безкінечні по всьому світу.
То що привильніше битись і гинути чи здатись і бути замордованим? Ви недооцінюєте українців і у рашки також зброя закінчиться, величність педарасії тільки в голові рашистів
Татьяна-57fb• 26 мая 2022
Ответ дляasjaua
Я не для поднятия духа, это правда. Будет тяжело еще очень, скорее всего отступят из луганской во избежании котла, когда придут поставки (в основном наступательное), тогда будут возвращаться. Главное сейчас с минимальными потерями измотать врага, их больше и они не жалеют ни своих, ни чужих, ни пресловутых жителей Донбасса которых 8 лет и аллея ангелов... сейчас у нас там мясорубка, но эти 8 лет наши военные не ногой в тени качали, русским там очень тяжело, у нас большие потери, но у них просто адище, но то такое, русских не жалко- чем меньше их, тем больше нас.
очень правильно; придерживаюсь вашего мнения их именно надо измотать этих тварей, молодых поуменьшилось у них, уже в ход пойдут старикашки на войну- какой толк с 60 - 65 летнего старца на войне здоровья не хватит бегать под бомбежкой ,ни денег не захотят ничего тем более их на деньги най ..бывают это уже называется последние вздохи только сколько они продлятся мы не знаем? оружие будет по любому Америка не отступит. а у них ракеты все таки закончатся нам очень тяжело сейчас и физически и морально эти сирены бессонные ночи но это же не будет всегда
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляlilu1990
Блін, люди, я сама в шоці до цих пір. Що так багато жителів західних областей хочуть в склад Польщі. Але ж зрозуміло вони то вголос не скажуть. Тільки тет а тет. Бо то сепаратизм. Ви можете хоч десять раз сказати брехня, але від того нічого не зміниться. Просто люди хочуть європейський паспорт. От і все.
Тобто нікому тет-а-тет не кажуть, а вам прямо статистично репрезентативні 2000 осіб відзвітували.
Все від кола спілкування залежить.
У КР деякі хрест на пузі скажуть, що півміста під кацапами жити хочуть. Правда ті півміста, то кума і прибиральниця з роботи.
Все від кола спілкування залежить.
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляzag
Коли Україна в нерівній борьбі
Вся сходила кров´ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала...
Нічого доброго від Європи і світу не чекала. Ті хто зараз допомагають, велика їм дяка, та вони це роблять зі страху, щоб на їхні території ця біда не перейшла. Але вони, на жаль, не сильні гравці в Європі. Так, є ще Британія, але один в полі не воїн. Одна Британія нас не витягне. Інші використають нас і викинуть. Вже не один раз за нашу історію Європа була занепокоєна нашими бідами. Занепокоєні і все(((((
Та на зло всім ми вистоємо і переможемо!!!!!
Вся сходила кров´ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала...
Так, стоп.
А Штати де?
Ответ дляPiracanta
Извините, но языковые(!) бои я вижу только на форумах в интернете. В реальной жизни не встречала.
Це вона про те як у Франківську на днях дали по морді вуличним музикантам ( одному з них), які в центрі вирішили співати милі російські пісні. Музиканти, явно чекали провокації от і отримали відповідь.
Ответ дляagata116
Буча, Маріуполь і т.д. може бути в кожній родині, якщо рашистам здатись.
чи вас влаштовую здатись?
Якщо путін отримає, те що хоче, а це сухопутній шлях до Придністров’я, то не буде того що ви пишете по всій країні. З часом поставить свою людину в Україні. Буде , як на прикладі з Грузією. Ніхто не поліз в кожну хату всіх винищувати,
Але ж ми хочемо до останнього українця. Особливо, ті хто не має чоловіків і сидить за кордоном.
Ответ дляНамСвоюРобити
Так, стоп.
А Штати де?
А Штати, я щось їх не розумію. Наче й за Україну, але тягнуть резину. То давали літаки, то не давали. В результаті нічого не дали. Ще якесь озброєння не дозволили надати. Мені здається, що вони чекають коли вже нас перемеле та машина військова.
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ длячир
Правильно понимаете, тоже самое и мы бы могли попытаться сделать с пушилиным и пасечником, проведя выборы в ордло согласно минским соглашениям. В крайнем случае их можно было потом аккуратно ликвидировать, если не доходит. Местные следующей владой выбрали кого-то из бывших рыгов вроде Бойко. Имхо конечно.
Так це й передбачалось. Після виводу парашинських військ.
У Чечні ж війська якоїсь сторонньої держави не стояли?
Ответ дляvikiss
Ви прям права рука хуйла
Ответ дляNatali8
Цікаво. А якщо в 1942 році музиканти співали німецькі пісні в Москві, наприклад? Мабуть, москвичі слухали і з захопленням би аплодували. Искусство ж оно вне политики.
Ответ дляJhenya_Sh
Тут два варианта, победим, только с учетом максимального сохранения жизней людей и городов, как Европа когда-то во второй мировой ))
Или садиться за стол переговоров.
Войну до последнего украинца я не приемлю, воевать за землю, на которой не будет нас?
Или садиться за стол переговоров.
Ви як петя з мінськом 1, 2. Сідав за стіл і що? Був результат?
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляlilu1990
Я після десни і 87 (а може й більше) загиблих у глибокому шоці і прострації. Мені вже все одно, аби більше ніхто не помирав
Так під окупацією теж помирають.
Чи ви про те, щоб про таке саме ви не знали?
Якщо морально і психологічно накриває, то просто виходьте на час з інформаційного простору.
ksusha1155• 26 мая 2022
Ответ дляNatali8
Так смерті будуть і при окупації. Чи коли окупує рашка настане на українській землі рай?
В окупації буде самерть, насилля, знущання над українцями.
Ответ дляNatali8
У рашки виходи на зброю є з країн Африки та Азії. Скоріше у всієї Європи закінчиться, ніж у параши.
Згадайте, як нам тут говорили, ще 2 місяці назад, що у рашки зброї на 2 неділі залишилось.
Ответ дляvikiss
лично у Путина спросили чи шо?
откуда вы можете знать, как оно будет ?????? путин преступник, бандит и ср@ть он хотел на всех и сделает то, что ему захочется с вами и нами! В Грузии так, а у нас по другому!! Гарантий нет!
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
так а шо - лапки поднять и умереть всем?
Благодарю Бога, что есть эти святые люди, что нас защищают.
Придет в наши города кацап - всем жопа будет.
Буча в масштабе всей страны.
Такі чи гадають, що їх не зачепить, чи планують закордон упердячить як тільки чоловіки зможуть виїжджати я хз. Але на країну їм точно начхати.
Ответ дляlilu1990
Просто ваша вигадка.
Protruziya• 26 мая 2022
Ответ дляlilu1990
Подивіться Швеця. Він гарно пояснює, чому Германії і Франція затормозили. Я теж про це думала багато: ніхто не хоче ганебної поразки Росії, нищівної так сказати. Бо то сильний удар по іміджу. Можна заборонити їм мати армію, важке озброєння, виплачувати репарації. Як зробили це з Німеччиною після версальського договору після закінчення першої світової. Знаєте що далі було? Реваншисти, Гітлер і друга світова. І з Росією буде те саме. Просто шольц і Макрон думають наперед, а не живуть сьогоднішнім днем.
Не будет с россией этого. Это не немцы, не нация. В россии нет национального единства и они не способны ничего создавать, в отличие от немцев.
Они самостоятельно никогда ничего не делали и не будут. У них таких целей. Как воровали и захватывали так и будут. Но если им не дать возможности покупать оружие, тогда и нападать нечем будет.
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляProtruziya
Не могли бы. Там телевизор раши работает на отлично!
Там початкові умови геть інші.
У зв´язці РФ -Чечня відсутня стороння країна. А у нас якраз стороння країна є ініціатором.
У коменті чир змішались коні-люди.
Ответ дляJhenya_Sh
Только дураки недооценивают противника, а у нас таких море, как оказалось. Никогда не думала, что наш народ так легко обмануть лживыми новостями. Это тупое пуйло в свое время технично отжало Крым, прекрасно договаривалось со всеми на протяжении этих восьми лет.
Легко домовлятися, маючи ядерну зброю.
Але це так, знову наша особиста думка.
Я б не видавала ii за iстину, хоча хто зна.
Але це так, знову наша особиста думка.
Ответ дляvikiss
Сухопутный путь к Приднестровью это огромный кусок Украины, а я думаю по дороге они ещё и Днепропетровскую область прихватят и будет пол страны. Так раздавать наши земли нельзя, но и ребят наших жалко...я не представляю как это закончить
Ответ дляPentala
не знаю какие у противника потери, а у нас огромнейшие. Я была вчера целый день в прострации...проходило публичное прощание с тремя защитниками. А ещё вечером стало известно, что привезли 97останков тел частями. Будут проводить опознание и потом хоронить. Для маленького городка, это количество убитых за день просто коллосально
Ужас
.В Винницкой обл.тоже с райцентра в один день 40 человек забрали
Ответ дляВсегда брюнетка
Це що за зліт всьопропальщіков? Таке враження, що зібралися рашкинські троляки і давай сіяти паніку. Йдіть всі тролі за своїм кораблем, а у нас буде все добре! Як би ви не бісилися, а зброя вже є і буде ще.
А можна те ж саме, але з аргументацією? Бо просто заспокійливі слова вже не діють
Ответ дляagata116
лично у Путина спросили чи шо?
Слухала років 10 назад старі відео записи , людей ,яких зараз немає в живих. Поки що все збувається.