Яке воно кончене, цей кадиров.
Попалось відео, де він каже, що з Україною питання закрите, якщо буде команда з Польщою за 6 сек розберуться.
Свинособаки такі впевнені в своїй перемозі чи це тільки понти?
Дон дон. Чого він після кожного слова каже дон? Я таке вперше зустрічаю
Обычное украинское село под Николаевым сегодня. Сидят пожилые рыбаки и обсуждают новости. А по реке хорошая такая слышимость. И ни одного человека не было, среди них, который сказал бы: ’ надо отдавать часть территории, лишь бы не было войны’. Наоборот однозначное НЕТ. И причина не только в том, что ’русский мир’ уже успел побывать в этом селе. А в том, что уже проходили (Крым, Донецк, Луганск), и что это только на время.
И я навсегда запомню 4 апреля в Николаеве. Когда утром люди просто добирались на работу, а днём - с работы. А на город запустили кассетные снаряды. Обычные, мирные люди погибли просто на улице. И каждую ночь теперь город обстреливают кассетными. Ради чего?
Я, Донецкий, русскоязычный человек. И этих ’освободителей’ НЕНАВИЖУ.
Ответ дляJ3sws
слабо богу что таких особей как вы немного.а то давно песец был бы Украине,и можете поверьте под кацапьем вы бы не жили вас бы в лучшем случае пристрелили в затылок а перед этим чпокнули шшваброй,потомучто русня нелюди,и лучше помереть но забрать на тот свет побольше этой швали кацапской.
Ну и чем вы лучше их после такой писанины? Вам дай оружие и пусти туда,вы тоже будете своим врагам в затылки стрелять.
Ответ дляyula-yula
Бабий Яр валонули - молчат. Теперь оружие и сами зажимают, и другим разрешения не дают(
Отож і дивно. І геноциди не визнали, і про те, що українці їх рятували від нацистів, ризикуючи своїм життям, різко забули... Неодноразово довелося редагувати їх матеріали для наших уроків історії про нацизм, Голокост. Суть у тому, що дуже багато було нагнітання почуття провини, нібито українці теж несуть відповідальність за те, що сталося. Я викреслювала ту маячню. Скільки українців підставляли свої сім´ї - і все одно винні? Тільки їх гнобили, а нас - ні? Дуже багато питань... Навіть кордон вони відкрили для нас лише після заяви Лаврова
Ответ дляkuskus
Артдеко, чого ви така перелякана, всіх блокуєте? Вам вже три людини кажуть, те, про що всі й так знають)
Привiт, я маю право на свою точку зору, я так бачу ситуацiю. Натиснути на мене не вдасться, нахамити теж. Дурою виставити також.
Тому блокую, щоб особливо агресивнi мене не чiпали.
Маю право. Без образ.
svetlapanna• 26 мая 2022
Ответ дляAbigail
До речі, цікаво, чи прилітало в те місто, де їхній ребе похований, до якого вони восени їдуть ?
Наче з перших днів війни -так. Але взагалі чутки ходили,що вони хотіли того цадіка викопати і у себе в Ізраілі перезаховати
Ответ дляmaria40
В Польшу готовы ?
Мої діти, чоловік і рідні для мене це весь світ, все що в мене є. Якщо довелось би обирати жити під Польшою чи пожертвувати кииось із них, то вибір зрозумілий.
І в Польшу б не поїхала, мова йде лишитис вдома, а от в якій владі той дім лишиться...
Сорі за правду, пишу як є
Ответ дляРойЛеля
Сорі за правду, пишу як є
Ну вот также мыслят люди на востоке. В итоге имеем то,что имеем.
Ответ дляmaria40
О,ещё одна сепаратистка ,мечтающая о Польше! Позорище!
Ви мене не соромте. Звідки ви знаєте про що я мрію???
Аби оговорити людину.
Ким з рідних ви готові пожертвувать в цій війні?
Я ніким! Для мене Польша звучить не так страшно як параша.
Вище писала, якщо довелося б обирати сіж життят когось близького і Польша в моєму домі, то вибір очевидний.
А мрію я, щоб було все як 24 лютого
Аби оговорити людину.
А мрію я, щоб було все як 24 лютого
Ответ дляРойЛеля
Аби оговорити людину.
А мрію я, щоб було все як 24 лютого
Аби оговорити людину.
А мрію я, щоб було все як 24 лютого
Так 24 бомбили города,в частности Киев. Вы об этом мечтаете?
Ответ дляНамСвоюРобити
Зерно потрібно вивезти, бо елеватори заповнені і урожай цього року тупо не буде де тримати.
Голод прогнозують країнам Африки і Азії.
Мене турбує лише, що параша якусь подлянку влаштує з тим ’коридором’.
Я б спробувала випустити пусті ешелони і перевірити.Але машиністів шкода.
svetlapanna• 26 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Яка втрата, мля...
Знаєте, що мені в євреях подобається? В них єдність.
Вони за одного єврєя порвуть тисячі гойів. В мене на роботі є єврейка,більш хитрої та підступної годі шукати.А не дай Боже її слово не те сказати- уся єврейська община тут як тут )))Один Моссад чого вартий ..тут вони на рівні
tanysha777• 26 мая 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Цілом згодна
Нічого собі!
І шо, з клієнтами також українською?
MananaPryadko• 26 мая 2022
Ответ дляasjaua
Есть несколько мобилизованных знакомых которые проходят обучение на новом оружии в США и Европе.недели 3-4 говорят. Друзья рубятся под Северодонецком, говорят очень тяжело, но лендлиз работает.
молимся за ребят под Северодонецком, самая горячая точка.