Яке воно кончене, цей кадиров.
Попалось відео, де він каже, що з Україною питання закрите, якщо буде команда з Польщою за 6 сек розберуться.
Свинособаки такі впевнені в своїй перемозі чи це тільки понти?
Дон дон. Чого він після кожного слова каже дон? Я таке вперше зустрічаю
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляvikiss
Ок, пройшло 2 години , а ваш комент досі не забанили. Мій подібний за хвилин десять улетів у бан.
Ваші пропозиції?
Що маємо робити от прямо зараз?
Natalia505• 26 мая 2022
Ответ дляYulia-3262
Вже Україні здалася в минулому столітті. Читайте історію! 33/34 голодомор -8 млн вмерли від голоду. І знову сраний совок почав війну, використавши хахлів як м´ясо на убій. Потім рабство до кінця 1960´х. Де ще в світі таке було?! Рабство!
Масове зросійшеня - ось ви пишете російською, і ваші діти ментально, напевно, вже більше кацапчат ніж українці. Гірше не буде?? Буде!!! Вже було!
Тут питання виживання народу, або Україна вистоїть, або знову Голодомор, ще більша війна і рабство. А через 1-2 покоління орда знову попре гвалтувати вже наших онуків
Погоджуюся.
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляfox...m.x
Так что то и сша решили не самолётами отправлять, такое ощущение что специально, чтоб подольше (
Різницю у вантажомісткості літаків і суден хоч погугліть перед тим як подібну маячню писати.
Ответ дляВсегда брюнетка
Да? То що, лапки вгору і здаватися?
Ні, дочекатися поки всіх виб’ють , тоді й здаватися не доведеться.
Ви дуже недооцінюєте рашку. Та зброя, яку нам дадуть швидко закінчиться. Европа вже заявила, що запаси зброї закінчуються і їм самим вона потрібна для захисту.
А у рашки виходи на озброєння безкінечні по всьому світу.
Ответ дляsashik77
Оце я теж задумалася після вашого питання. Вчора тут писали про логістичну активність судів США. З чого зробили висновки що до нас щось пливе.
Плывет. Жданов подробно всё объяснял. Естественно, не в черное море. Через третьи страны ещё идти будет. Потому и долго.
Ответ дляYN8678
Уже некоторые страны ЕС предлагают нам отдать часть территорий и подписать мирное соглашение, Арестович выматюкался на них.
Но если нас перестанет поддерживать Европа, то сколько мы простоим?
У меня после новостей такие мысли не хорошие
Вони не сильно нас і підтримували. Більше обіцяли. Головне - Англія та Америка. Ленд ліз. Скоріше б.
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляYulia-3262
Історія, то не для ’погібающіх сімьйой’ у Дніпрі.
Живуть сьогоденням. Горизонт планування особистого життя рік максимум. Що там про якісь державницькі питання говорити.
Ответ дляvikiss
краще вбити б ільше рашистських подонків і самим загинути чим дивитись, як гвалтують твоїх дітей малих, а тебе ставлять на коліна і забивають ногами.
кордони відкриті альтернатива є, користуйтесь. Здаватись ніхто не буде.
Viktoria_St• 26 мая 2022
Ответ дляviika65
по кочану! почему ваш муж, вместо того, что бы мечтать смыться, не идет воевать?
Ладно воевать.. чтобы содержать одного военного надо 12 гражданских, это в развитых странах, у нас ,где налоги платят через одного ,больше 12 надо в тылу чтоб работали и платили налоги. Если все уедут кто будет держать экономику?
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Пока удерживают и укореняются с каждым днём! Отжимают предприятия, сегодня в Мелитополе запретили обналичивать гривны под проценты,это был у нас единственный шанс получить наличку
Везде их вонючие товары, ужасные! Номера украинские на авто стали менять на их....Завозят каких-то людей,селят наверно в свободное квартиры,я не знаю,но появилось в городе куча циган и стремных людей на улице. Уже даже не военные патрулируют,а их полиция
У 2гу світову теж були і аусвайси, і рейхсмарки, і поліцаї.(((
Ответ дляlilu1990
В якій Європі? І по яким документам? Ці хочуть з європейським паспортом і зразу в дамки. А та молодь, про яку ви пишете, проходить усі кола легалізації
І шо? Все племянники с ЗУ давно работают и учатся с нашими паспортами от Польши до Англии .Проблем никаких. В Германии даже язьік не учат. Работают ветеринарами на ферме- накопят денег - вернутся во Львов.
Ответ дляlilu1990

Отож, отож. Це все якесь безглуздя повне
та ні....роками до цього йшло, ми просто не второпували наскільки((( вони нас ненавидять.
за 30 років незалежності, нічого не зробили для України, а тільки розкрадали країну( перед рашкой прогинались( і жопу їй лизали.
це просто результат, який нарешті і отримали((
Ответ дляНамСвоюРобити
Ваші пропозиції?
Що маємо робити от прямо зараз?
Тут два варианта, победим, только с учетом максимального сохранения жизней людей и городов, как Европа когда-то во второй мировой ))
Или садиться за стол переговоров.
Войну до последнего украинца я не приемлю, воевать за землю, на которой не будет нас?
Или садиться за стол переговоров.
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляNatalia505
А я навпаки і навіть тимчасові невдачі, а вони можуть бути, відступ, хід цієї війни не зминить. Вірю в перемогу зараз як ніколи. Вчора дивилась про створення елітного батальйону в Україні, мені все подобається.
Та годували централізовано ’двома-трьома тижнями’, от у людей і почався відкат.
А я як почула від Бірюкова ще у лютому місяці, що літню форму починає закуповувати, то без рожевих окулярів сприймала і сприймаю реальність.
Ответ дляagata116
да.
мами подруги, сын тоже там(( , это ужас...
знаете такие все парни, мужики классные, отличные люди, лучшие...и такое нам всем((
рашистов дико ненавижу.
живу одним днем, мне страшно.
рашистов дико ненавижу.
живу одним днем, мне страшно.
Всем страшно и всем плохо, но деваться нам некуда, но на их милость сдаваться нельзя, их цель нас уничтожить, так что надо драться в любом случае.
Ответ дляIra759
Брехня!
Блін, люди, я сама в шоці до цих пір. Що так багато жителів західних областей хочуть в склад Польщі. Але ж зрозуміло вони то вголос не скажуть. Тільки тет а тет. Бо то сепаратизм. Ви можете хоч десять раз сказати брехня, але від того нічого не зміниться. Просто люди хочуть європейський паспорт. От і все.
Natalia505• 26 мая 2022
Ответ дляasjaua
100%
Коли Україна в нерівній борьбі
Вся сходила кров´ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала...
Нічого доброго від Європи і світу не чекала. Ті хто зараз допомагають, велика їм дяка, та вони це роблять зі страху, щоб на їхні території ця біда не перейшла. Але вони, на жаль, не сильні гравці в Європі. Так, є ще Британія, але один в полі не воїн. Одна Британія нас не витягне. Інші використають нас і викинуть. Вже не один раз за нашу історію Європа була занепокоєна нашими бідами. Занепокоєні і все(((((
Та на зло всім ми вистоємо і переможемо!!!!!
Вся сходила кров´ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала...
Black Umbrella• 26 мая 2022
Ответ дляАлександр_5
Украина - это не паириоты, вышиванки появились недавно. Разворовали Украину как раз Кравчук, Кучма, Янукович, Коломойский, Суркисы, Ахметов.Никакого отношения к вышиванкам они не имеют
вы в этой чреде фамилий Порошенка потеряли
или он не? ))
Ответ дляagata116
Так вже так, як ви написали.
Треба було не допустити цього. Але чомусь попередження про напад ігнорилось.