Сижу вже годину з телефоном в руках і не знаю що робити. Просто ступор. Помер мій дядько. Хочу подзвонити до сестри, а не знаю що і як казати. Чи доречний мій дзвінок, чи не потурбую. Я на похоронах не буду,не маю можливості. Ком в горлі і просто затика
ole4kakissa• 26 мая 2022
Причина смерти?
Не можете позвонить - напишите.
Скажите, что она всегда может рассчитывать на вашу помощь и поддержку и если надо,пусть звонит-пишет в любое время.
Предложите сбросить денег на карту ’я понимаю насколько сейчас это затратно, хочу хоть как-то поучаствовать-помочь’
Как-то так
Не можете позвонить - напишите.
Как-то так
Анжелика93@• 26 мая 2022
Зателефонуйте, поспівчувайте, спитайте чим ви можете допомогти? Писати, це ні про що, та ніхто читати не буде.
Ответ дляMila 11
Давайте просто обніму Вас. Я саме зараз в схожій ситуації, отримала сумну звістку, людина хворіла і «готували» лікарі, але все одно до останнього не вірилось, поїхати не зможемо, накрило відчуття гіркоти і разом з тим злості на всю цю війну і її наслідки ...
Дякую і взаємно. В нас теж людина хворіла на рак, але хіба ж можна підготуватись до смерті дорогої людини? Життя таке швидкоплинне