Добрий вечір. Хто виїжджав із домашніми тваринками недавно, підскажіть будь ласка, які документи треба, для виїзду? Нам 3 місяці, зараз тільки будемо робити 3 прививку. Читаю, що від сказу найкраще робити трохи пізніше, як зміняться зуби.
Вот для Италии:
Громадяни України можуть в´їжджати до Італії із собаками та котами без документів.
У разі проблем на кордоні при в´їзді з тваринами звертайтесь до LAV Italia:
Тел.: +39064461325
Email - [info@lav.it]
Також вам потрібно обов´язково надіслати листа на пошту UA-pets@sanita.it для повідомлення територіальних ветеринарних служб. У листі потрібно надати наступні дані:
вид і кількість ваших домашніх улюбленців;іх документи (якщо можливо);ім´я власника;пункт призначення в Італії.
Тел.: +39064461325
Email - [info@lav.it]
Ответ дляIrii
Вот для Италии:
Тел.: +39064461325
Email - [info@lav.it]
Тел.: +39064461325
Email - [info@lav.it]
Дякую, для Польщі шукаю правила. Мабуть на прикордонну службу треба дзвонити