Помер дуже неочікувано для нас, йому було більше 10 років. Знаю, що напишите, що зараз війна і помирають люди і гріх мені писати про папугу. Але він член нашої родини, плачу з 7 ранку за ним і не можу заспокоїтись...
Як ви думаєте, чи міг він померти від старості ( я не вважаю його старим)?
Якщо у Вас був папуга, то у скільки років він помер?
У нас був корелла...
golublexa3• 27 мая 2022
Сочувствую Вам автор, про попугая не подскажу, но понимаю что Вы чувствуете, кошечка которая у меня на аватарке умерла 16.12.2021 г., а мне до сих пор очень больно, когда я об этом думаю, даже ночами мне снится.
У свекрови живут три корелла уже больше 12 лет, на данный момент очень активные.
Белоснежная• 27 мая 2022
Больше 10 лет было волнистому попугают, последние месяцы тяжело передвигался по клетке, не летал. Спустился на дно клетки и :(
Fotografkiev• 27 мая 2022
У нас звичайний хвилястий помер, коли йому було майже 16 років - точно хворів, бо хворів пару місяців до смерті. Всі хто чує і мав колись папугу, кажуть, що він у нас довгожитель.
Дуже вас розумію, до цього був папуга, який неочікувано помер трагічно і хоч мені було 18 тоді років і я була доросла, але місяці 3 пробивалася за ним, допоки не купили свого довгожителя.
Ответ дляFotografkiev
Мне врач сказал, что столько уже не живут. Сейчас попугаи, в основном от разведенцев, все сидят в одной клетке, и никто не следит за связями, родственник/не родственник.
У нашего появилась опухоль, причем очень быстро стала расти, лечение не помогло(
Співчуваю Вам, м´яких хмаринрк пташечці.
У мене все життя живуть папуги, вонни як члени родини стають, такі рідні і дорогі.
10 років ще не старість, можливо мав якісь хронічні хвороби про які Ви і не знали, у них вони візуально проявляються частіше всього коли вже пізно, їх треба хоч раз на рік до орнітолога носити на огляди.
Крім того наш лікар каже, що зараз папуги менше живуть, чим раніше, бо ії розводять якось не так, не пам´ятаю подробиць.
Fotografkiev• 27 мая 2022
Ответ длявиканастя
Вот и у нашего тоже опухоль появилась и быстро росла(((
Ответ дляКалиопа
У нашому місті немає орнітологів(, наші ветлікарі більше розуміються на котиках та собачках.
Декілька років тому нашому кореллі потрібно було зробити рентген, то нам довелось їхати аж в Київ (не дуже близько), а везти папугу - це ще те ’задоволення’.
Але якби знала, що треба показати лікарю, то точно відвезли б.
Наш корелла тоже 10 прожил. Умер без видимых на то причин. Долго себя корила, что где-то видимо не доглядели, т.к прочитала, что для них 10 лет это мало. Насвистывал мелодию из ментов. Ходил по ковру, такса не трогала. Очень они дружили. Но и собака лояльна к другим животным.
Ответ дляNatamasya
А наш корелла собаці манікюр і педикюр робив (дзьобиком кусав за нігті), пес терпів.
CоffеёкSZefиркой• 27 мая 2022
У нас хвилястих, йому 2. Розмовляє, страшенно любить компанію, грається з сином в доганялки по хаті - чудік ще той. Ми до нього страшенно привязались, як і він до нас. Це член родини 100%. І втрата колись буде дуже болючою. Тому співчуваю вам.