Робила кішці укол від тічки, і коли викидала шприц вколола собі палець на руці. Хто вкурсі це нічого страшного??
Ответ дляJeansCity
Та нічого Вам не буде, кішка домашня, здорова, напевно облизувала Вас не раз)
Просто колись ветеринар налякав, що не можна самому колоти тварині вакцину, бо якщо з необережності вколоти себе, то може віднести палець
От і злякалась.. але це ж не вакцина впринципі.
Кампотик вишнёвый• 27 мая 2022
Ответ дляJeansCity
Мій тато раз випив дві таблетки котячого ’антисекс’ 🤣
Вибачте Але не вдержалася

Кампотик вишнёвый• 27 мая 2022
Ответ дляJeansCity
Та ладно, самій ж смішно 😁
Мама казала, що не допомогло.. 🤣
тату
JaSonechko• 28 мая 2022
Ответ дляJeansCity
Помогло?)))