lesmille• 27 мая 2022

мій паспорт у шахраїв

Всім привіт.
Знаю, що сама винна. Знаю, що вчила дуже тупо і поводилася наївно.
Ми переселенці, шукаємо квартиру.
У місті, де ми зараз, нічого не знайшла, вирішила пошукати у іншому.
І ось трапилась квартира однокімнатна за 5.000. Хазяйка - поважна жіночка. Просила дзвонити і писа їй у Вайбер, бо вони за містом.
Я їй пояснила, що я в іншому місті... Наче домовились. Вона попросила невелику передплату, все інше - при зустрічі.
Надіслала мені свої документи,і попросила мій паспорт з пропискою, щоб їй було спокійніше.
Я, дурна, їй відправила і паспорт, в передплату 3500 грн.
Вона сказала, щоб брали білети на потяг, написала адресу і таке інше.
А потім видалила свої повідомлення у Вайбері і видалила аккаунт.
Телефон - поза зоною.
Шкода грошей, але ще більше я переживаю, що у шахраїв мій паспорт лишився, перша сторінка і прописка. Це ж вони можуть його надсилати іншим своїм жертвам.
Що тепер робити?(
І вишенька на торті, подивилася її аккаунт у телеграмі, а там по цьому номеру отака аватарка(
І
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляkvitanka
Так, думаю, що краще оформити. Ви можете навіть зробити це самостійно в онлайн режимі. Про людей - цілком можливо.
До речі, документи на житло ’власниця’ Вам не показувала?
Удалено администрацией...

Nata-ля• 27 мая 2022
Ответ дляzag
мфо видають
Ні, копії потрібні , так, але до них ще багато іншої інфи. І зазвичай є умова фото паспорта на фоні обличчя. Знаю , бо був час працювала онлайн в деяких таких мфо
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляNata-ля
Тобто кредити мені не загрожують?
Nata-ля• 27 мая 2022
Ответ дляlesmille
Тобто кредити мені не загрожують?
Ні, не хвилюйтесь. Щоб взяти кредит ще потрібна картка, яка має пройти верифікацію . І співпадати з паспортними даними . Так що на рахунок кредитів точно можете не хвилюватися
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляNata-ля
Дякую вам. Це добре
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляkvitanka
Також через Бюро кредитних історій можна оформити таку опцію, щоб на Ваш паспорт не можна було більше взяти кредит. Почитайте про ’скомпрометований паспорт’.
Я зайшла туди, там лише можна оформити заявку про втрачений паспорт (фізичний носій). А як зазначити, що копії у шахраїв, не знайду
T_Kiev• 27 мая 2022
Пишіть якомога скоріше заяву у поліцію на ту особу (байдуже, засміють, чи ни, це не головне), щоб мати якійсь документ про крадіжку паспорту та тимчасову довідку на посвідчення особи.
Крім того, дуже раджу подати в газету, наприклад, в ’Урядовий курьер’, місцеву за Вашим місцем проживання та тієї місцевості, куди було надіслано паспорт об*яву приблизно такого складу: ’Паспорт на им*я ... виданий ... був вкрадений. Прошу вважати недйісними всі дії, вчиненим з цим паспортом починаючи з дати .... .’ Після чого купіть собі кілька екземплярів цих газет з об*явою. Зрозуміло, що зараз газети мало хто читає, але така публікація може дещо допомогти, якщо доведеться у суді доводити свою непричетність до невідомого кредиту, взятого на цей паспорт та інших злочинів.

автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляNata-ля
Ви мене дуже заспокоїли, а то я вже збиралась плакати
Ksu160576• 27 мая 2022
у них копія вашого паспорта і без оригіналу ні яких загроз, а от оригінали документів мої доньки (усі окрім паспорту) в ЛНР у Луганську, ото жопа!
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляT_Kiev
Дякую. Але ж паспорт у мене, я цій особі відправила лише фото. І я сама у Франківську, а квартира липова була у Хмельницькому. Хоча ця шахрайка чи група шахраїв можуть давати об´яви у групах будь-яких міст.
І ще й отой їх телеграм - РФ-сервіс,як кацапське щось((
Nata-ля• 27 мая 2022
Ответ дляlesmille
На майбутнє, просіть фото доків на квартиру. Зараз шалена кількість шахраїв , які таким чином наживаються . І бажано поряд листочок з датою, коли фото роблять
Зараз такий час, краще перестрахуватися
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Ви мабуть спішено виїжджали і не взяли їх?((( Прийдеться все відновлювати? Співчуваю (((
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляNata-ля
Зараз такий час, краще перестрахуватися
Я тепер полишила ідею зняти квартиру дистанційно. Буду шукати тільки по місту, де я зараз. Але складно, або ціну не тягне, або не можна с собачкою
Ksu160576• 27 мая 2022
Ответ дляlesmille
гірше, ректор утік, мер утік, студентів кинули, документи були закриті,а Рубіжне взяли і орки вивезли
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Ох .. капець ((
Добре, що паспорти при вас
T_Kiev• 27 мая 2022
Ответ дляlesmille
Добре, що так, копія чорно-біла чи кольорова? (Кольорова - це гірше). Все одно, краще подати заяву у поліцію, бо невідомо, які дії потім будуть вчиняти з тією копією.
автор lesmille • 27 мая 2022
Ответ дляT_Kiev
Фотка оригінального паспорта на телефон ((
MarinkaRam• 28 мая 2022
Ответ дляlesmille
Так мій паспорт у мене, шахрайка вислала мені типу свій паспорт (фото) і попросила мій (фото), сказала щоб їй було спокійніше. Тобто у шахраїв фото мого паспорта
А потом она будет высылать следующим людям фото Вашего паспорта и брать предоплату на карты, которые не показывают ФИО и искать будут Вас.
Полиция тут нужна.. Понятно, что денег не вернуть. Как Вы доверились 3500 сбросить, что Вами руководило?
автор lesmille • 28 мая 2022
Ответ дляMarinkaRam
Мной руководила глупость и усталость от поисков(( сама не знаю, как так вышло, как под гипнозом((

T_Kiev• 28 мая 2022
Ответ дляlesmille
Зрозуміло. Все одно, треба обов*язково подавати заяву і не зволікати: Вас ошукали, та в шахраїв є Ваші персональні дані. Нехай це закінчиться без наслідків для Вас!