Ksu160576• 27 мая 2022

послухала Швеця про ОПу і знову накрило

справа особиста, слухати чи ні, але згодна на 100 % із оцінкою ОПи!. як свої гниди набридли!
Vikolette• 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
уже ні, не висловлюється, висловлювавався...
сегодня у Скрипника (или как его там) именно это и сказал.
Хотя тот начал петлять, что там уже давно ничего не было.
ok1904• 27 мая 2022
Ответ дляLiza2704
Арахамия и ермак стали миллиардерами ,читала,что вначале мая в ОП отмечали это событие.куют денежки...
Де читали? В Урядовому курєрі?
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляok1904
Мабуть, щось винні, я про 2014 рік і Меркель, вона тоді зробила все, щоб заморозити конфлікт
ну ми ж розуміємо, що у нас нехілий потенціал, і Меркель із Вовою нас добре вже собі поділили, але таке в голос не говорять
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляVikolette
у Жданова дуже змінилась риторика, він став як арестович, тільки нудний
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляok1904
Де читали? В Урядовому курєрі?
там прям і пишуть, ага
anna_bur• 27 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Вибачте, а можна хоч трохи спокійного життя між безкінечними битвами?
пока идеал не выберут -не успокоятся

а идеала, как известно, нет.
Лиса Порш• 27 мая 2022
Ответ дляenglish book
А я підіймаю настрій,прочісуючи російськи форуми.В них останні дві неділі геть змінилася риторика.
Питання в них про мобілізацію,як можна не піти в военкомат.Про ціни на авто і запчастини. Про те,що імпортозаміщення не вдається.А паралельний імпорт- наприклад Самсунги завезли з Казахстану в їхні мережі побутової техніки,але там ціна вдвічі дорожча чим будь де в світі.
Про те що в відпустки відправляють знов на деяких підприємствах,бо не можуть налагодити логістику,і залишилося комплектуючих до 1липня.А далі-невідомо.Про те,що китайці не такі вже й брати,бо деруть три шкури,і доллар рахують зовсім не як Центробанк.Що карти не працюють,а через Казазстан не все так просто.Бо Казахстан теж не хоче наражатися на санкіії.
Про 115 нацгвардійіів,про Шевчука і Кіпелова (проти війни),і т ін.
А перші місяці теми були зовсім інші.Обговорювали,за скільки днів захоплять Україну,і що непогано було б прикупити житло на півдні ,чи в столиці України.
Как я вас понимаю, сама морально отдохнуть туда хожу, там такой вой стоит на тему все пропало. Сейчас читаю как Китай отказался их боинги принимать , такая зрада’ это же наши партнерИ, как так’
ok1904• 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
А тут UK i USA вмішалися , вар´яти!
Shamanmir• 27 мая 2022
Ответ дляkanuka
ЗЕ пару ж дней назад говорил что в крым не пойдут, так как сотни тысяч жертв будет а он этого не хочет. Вообще-то я поняла ляпвют что попало, язык без костей. Это их работа фейсом торговать. Нужно каждому украинцу иметь критическое мышление, и все делить пополам что преподносят СМИ.
Возможно, скоро будет подобное заявление и насчёт новых окупированных территорий(:
Nata2907• 27 мая 2022
Ответ дляСмирноваН
Это если бы украинцы Бойка выбрали бы? Ну да, войны бы не было...
Та нє, якби петю, напевне.
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляok1904
А тут UK i USA вмішалися , вар´яти!
всі плани поламали, закрутили таке, що фіг розберешся Боріса дуже люблю читати
П.С. UK i USA дуже обережні, хоч і наполегливі
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляShamanmir
боюсь, що якщо таке станеться в мене вже сердце стане
LudaSHOPSale• 27 мая 2022
Не верю оп и «советникам»
Верю Всу и Залужному, людям, воинам, волонтерам!
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Не верю оп и «советникам»
100% але вони не влада, і країну ніде не представляють
Басина• 27 мая 2022
Ответ дляЛиса Порш
Гляньте))
https://t.me/truexanewsua/48511
Slavnaja• 27 мая 2022
Ответ дляVikolette
ну подвиги Порошенка уже всем известны, хотя может они бы с путиным порешали все по-тихому.
А что за подвиги Вы имеете ввиду.?
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляБасина
Гляньте))
https://t.me/truexanewsua/48511
їх посадять, уже одну депутатку закрили
TATATA1973• 27 мая 2022
Ответ дляbaronessa-1
автор,Арахамия работает в переговорной группе ,и хватит кидать кидки ,запомните раз и навсегда Порошенко не будет Президентом и угомонитесь,маринуйте огурцы и поддерживайте армию,воюйте на фронте рашистов в интернете и хватит зрады
Переговорной? Ну ка поподробней. Зеля больше не будет президентом.
Басина• 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
їх посадять, уже одну депутатку закрили
Але яка гарна тенденція)
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
Ответ дляБасина
Але яка гарна тенденція)
приємно хоть 4 достойних людини є у Приморському краю
автор Ksu160576 • 27 мая 2022
до речі Швець сказал, що рашка кинула нам зараз молодь по 20 років, їх зараз знищать, а їх більше 12 тис. і тоді почнеться вже вий мамок
anna_bur• 27 мая 2022
Ответ дляTATATA1973
сомневаюсь, что он хочет им быть даже сейчас.

А кто хочет и будет претендовать? Петро. А еще?
Лиса Порш• 27 мая 2022
Ответ дляБасина
Гляньте))
https://t.me/truexanewsua/48511
Спасибо, видела)
Это на фоне того, что там некоторые стали заговаривать о сроках ’ спецАперации’ а эти сроки повергли в шок не только меня, но и там некоторых условно адекватных(
Сроки писать не буду, надеюсь так не будет
gorob4uk• 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Ну якщо сам пан швець сказав значить так тому і бути)))
bilochko• 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
ви ж розумієте, що і Німеччині і Франції цікавіше, щоб раша виграла?
Ні, нажаль в мене немає інформації, судячи з якої я можу зробити якісь висновки про світові геополітичні інтереси. Якщо у вас є якісь думки з цього приводу, я з великим задоволенням прочитаю
ok1904• 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Була вражена, цікаво , що ранком прочитала на азербайжанському російськомовному сайті , а потім вже наші стали інформувати
СмирноваН• 27 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Ну так ви Швеця слухаєте, а він вчора Жданова хвалив
anna_bur• 27 мая 2022
Ответ дляbilochko
вам же четко говорят -слушать швеца

правда врал он уже конкретно про разворовывание западного оружия.. полстраны пихало ссылки на его брехливое видео во всем инете пару недель..
ну ничего, сейчас точно правду говорит
Vikolette• 27 мая 2022
Ответ дляЛиса Порш
Спасибо, видела)
а какие сроки?
Vikolette• 27 мая 2022
Ответ дляСмирноваН
испортил и Жданова