Дівчата-вишивальниці, поділіться, будь ласка, сайтами чи сторінками в інстаграм, де можна купувати гарні набори для вишивки.
Зимняя_Вишня• 28 мая 2022
Передивляюсь різні сайти. Знаходжу через гугл, в кого найдешевше сюжет, який сподобався, і купую
ksusha1155• 28 мая 2022
Просто гуглила де є і норм по ціні, і ще раніше на алі купувала, зараз чекаю коли він стане доступним знову.
_Katya_1985• 28 мая 2022
«Ксюшины рукоделки», заказывала в фейсбуке. Жалко они сейчас на оккупированной территории