Тролю как могу• 29 мая 2022
Вибачте за таке питання і в цьому розділі
Прошу вибачення, що в цьому розділі. Дуже хочу спитати, почути думки. Але под анонімом.
Ситуація така. В мене мама українка (вже немає її), батько татарин. В татарстані є сестра по батьку від його першого шлюбу. Чоловік її покинув. Є дитина з інвалідністю, епілепсія. Точніше не знаю. Знаю що в розвитку відстає дуже. І ось у цієї сестри інсульт стався. Паралізувало. Родичів більше немає. Малу можуть забрати. І ось не знаю…. бути байдужою тільки тому, що вони звідти? Не можу, совість не дозволяє. Поїхати туди допомогти? Чи забрати малу? Як?
Я просто не знаю що робити.
І щоб зайвих питань не було - ми українці. Син і брат воюють.
Дійсно я у розпачі…
Я просто не знаю що робити.
Дійсно я у розпачі…
Ms. Анонимная• 29 мая 2022
У них там должны быть родственники, море
Пусть решают.
Я бы над просто ребенком подумала,но отсталость?
Вам на шею камень на всю жизнь. Нет
Пусть решают.
Вам на шею камень на всю жизнь. Нет
Единорог_помог• 29 мая 2022
посоветоваться, помочь однозначно чем сможете и как решите. но не стоять в стороне точно. останется на вашей совести.
неДоЖиру• 29 мая 2022
Я бы никуда не ехала в наше время и в этой ситуации.
Тем более себе на шею ребенка больного вешать . Неизвестно что завтра будет.
Кусочек Сыра• 29 мая 2022
Ви прям такі близьки були з сестрою? І Ви дісно готові взяти дитину-інваліда, потратити решту життя, значні кошти на утримання? Власні діти є?
А у нас макарошки• 29 мая 2022
Вас туди ніхто не пустить і дитя не дасть, навіть при всьому бажанні
успокойте_Меня• 29 мая 2022
Ви не знаєте, що таке доглядати і розвивати дітей з інвалідністю.
І в татарстан ви яким чином зможете попасти??
На якій підставі зможете забрати чужу дитину?
Ваша сім´я одобрила ваши наміри?
Кусочек Сыра• 29 мая 2022
Вам ця ’сестра’ - майже ніхто. Ризикувати зараз власним життям, щоб їхати туди та забирати нездорову дитину, яку ще й Вам ніхто не віддасть, це вкрай бредова ідея. Якщо Ви троль і Вас цікавить рівень співчуття до расєйських сиріток - то мені байдуже на них. В мене болить душа за десятки тисяч українських дітей, яких насильно вивезли до раші.
Первая леди колхоза• 29 мая 2022
Я бы даже не раздумывала,забрала бы. Это родная кровь. Люди чужих усыновляют. И постаралась бы поставить ребенка на ноги.
Но решать вам. Ведь в тоже время матери своих родных топят,выбрасывают,отказываются. Мы же не знаем,какой вы человек.
Купипупсичек• 29 мая 2022
Разве родственники ее отдадут? Бабушки ж ещё есть. Братья и сестры отца и т.д. Родня дальняя.
Ребенок вас никогда не знал.
Как вы это представляете?
Ребенок вас никогда не знал.
Как вы это представляете?
Первая леди колхоза• 29 мая 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Удалено администрацией...
Купипупсичек• 29 мая 2022
Для ребенка (кстати сколько ей лет) лучше у дальних родственников +недалеко от парализованной матери, чем вас никогда не видела и вы ее повезёте за тысячи км в страну, где война идёт.
Тролю как могу
• 29 мая 2022
Ответ дляЩас ухожу
Вам никто не отдаст ребенка. Вы ему никто.
Опекунство оформити якщо?
Алина-1240• 29 мая 2022
Просто эпилепсия это еще полбеды,можно подобрать лечение,на крайняк операции на мозге..но отсталось..зачем оно вам?с ребенка толку не будет и себе жизнь угробите
Грибной_Дождик• 29 мая 2022
Ответ дляТролю как могу
Опекунство оформити якщо?
На основании чего? Ребенок вас никогда не видел, зачем ему ехать в чужую страну к чужим людям?
Я тут Живу• 29 мая 2022
Зачем вам ребенок с отсталостью, вы осознаете, что ваша жизнь теперь закончится нормальная? У вас дети есть? Вам они могут это не простить.
В спецучереждение, можете оплачивать и приезжать
Алина-1240• 29 мая 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Если бы ребенок здоров был,тогда да.но умственно отсталый...
ПешитеБесАшипок• 29 мая 2022
Чоловік покинув матір дитини. З чого ви взяли, що його позбавили батьківства?
Котя_люлю• 29 мая 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Точно вам написали:не позорьтесь
При чём тут ’рассейские детки’ до ребенка из Татарстана?
Чебуратор• 29 мая 2022
По темі - не тратьте час, вам її ніхто не віддасть, навіть якщо ви туди доїдете
Солнечный зайчик• 29 мая 2022
Ответ дляЧебуратор
Вам від себе не гидко?
Почему это так должно быть?
Аналогично к вам вопрос?
Фима Собак• 29 мая 2022
Ви пишете - Син і брат воюють. Ви реально думаєте, що з такими розкладами Вам віддадуть і Вас випустять? Ви ризикуєте не тільки своїм життям, подумайте про своїх воїнів, їм як буде, коли Вас там утримуватимуть у заручниках? Не створюйте проблем собі, своїм найближчим і країні. Може, після перемоги вдасться дитину забрати, а поки що - подумайте про своїх.
Organic• 29 мая 2022
Ответ дляКотя_люлю
Точно вам написали:не позорьтесь
а Татарстан уже вышел из РФ?)