Замовила гарний адресник, але наша мадам (дрт 7 міс) за годину згризла кілька цифр у обох номерах телефонів. Тепер номери нечитабельні. Адресник металевий, не дерев´яний чи шкіряний, але їй якось вдалося його понівечити. Я не дуже розуміюсь на металі та гравіруванні, тому звертаюсь за порадою до знаючих: які адресники витримують собачі зуби?)
Звісно, вона звикне до адресника з часом і втратить до нього інтерес, але не знаю коли це станеться. Хотілося б, щоб він послужив довше, ніж кілька годин))
Якщо поділитесь ще й координатами де міцні адресники можна замовити, буду дуже вдячна.
Ответ дляksusha1155
Замовте більш глибоке гравірування
Я замовляла адресник з гравірування тут у продавалці. Я не знала чи воно достатньо глибоке. Я й не знала, що той адресник прийдеться до смаку нашій дівчинці)
А можна якось поглибити гравірування на тому зіпсованому адреснику? Чи вже все?
ksusha1155• 30 мая 2022
Ответ дляTatatka7
Якщо метал товстий, то так. Як собака його дістала на шиї?
Ответ дляБеГуЩаЯ пО гРаБлЯм
А такой пробовали?
Он не царапается, думаю и грызть будет сложно. Они не дорогие.
Такий бачила в інеті, але не була впевнена, що він не розгризається.
Та й не впевнена, що у випадку,коли цуценя загубиться, ті, що його знайдуть, зможуть зчитати інфу з цього адресника.
JaSonechko• 31 мая 2022
Офигеть. Я думала,у меня ломастер) Тоже не представляю,как собаке удалось так морду извернуть.
Может,адресник великоват? У моего стальной круг в диаметре 2см - ниче не достал.
Есть варианты гравировки на металлических фастексах ошейников. Bronzedog до войны продавал такие ошейники, они же гравировали по желанию покупателя.
У ошейника collar evolutor есть металлические детали,застежка и петля для поводка,куда можно в мастерской нанести гравировку.
В принципе,я так понимаю,на любые металлические части ошейников в гравировальной мастерской возможно нанести номер тел.
Еще вариант - ошейники нейлоновые collar, у которых фастекс между кольцами для поводка. На этом ошейнике на липучке велкро есть надпись коллар. Ну вот можно вместо нее прилепить на велкро номер тел, напечатанный или нашитый на ткани. Аналогично можно модернизировать любой тканевой ошейник,пришив к нему липучку.
JaSonechko• 31 мая 2022
Ответ дляTatatka7
Ось)
Собачка,конечно,способная) Но к производителю тоже вопросики. Какой это металл?
БеГуЩаЯ пО гРаБлЯм• 31 мая 2022
Ответ дляTatatka7
Он сканируется с помощью сканера в телефоне за 1 секунду, там все данные адрес, телефон хозяина , фото, кличка, фактически чип, только наружный.
Вы бы глянули его не в интернете, а в магазине. Я не знаю из чего сделан этот адресник, но даже ножом не удалось его хоть чуть-чуть повредить.
Это очень известный наш украинский производитель. Качество их продукции всегда на высоте.
Мне он внушил надёжности больше, чем обычный, металлический адресник у нас есть и тот, и тот.
Ответ дляJaSonechko
Та ніби не великий, 2.4 см. Я навіть не знаю як вона так вивернулась, аби його погризти. Нашийник на шиї не бовтається, кільце від адресника маленьке, сам адресник не теліпається десь там внизу, а причіплений просто до нашийника. Але як відомо, як є велике бажання, то спосіб знайдеться. От в неї і знайшовся))
Я вчора знайшла виробника адресників з нержавійки. Написала йому, чекаю на відповідь. Сподіваюсь, що нержавійку вона вже не погризе
.
Ответ дляJaSonechko
Здається, алюміній. Але там де гравіровка погризена, видно, що є якесь напилення. От вона його й погризла. І що найсмішніше, вона вже втратила до нього інтерес, не гризе. Але попсувала так, що ремонту він не підлягає. Я знайшла у нас в місті фірму, яка може обновити гравіровку, то вони сказали, що це буде коштувати 500 грн. Я три адресники можу на ті гроші купити.
Ответ дляБеГуЩаЯ пО гРаБлЯм
Я б глянула, але у нашому містечку немає. У нас 2 маленьких зоомагазини і ні в одному адресників немає ніяких. До війни були, а зараз немає і невідомо коли будуть...(
JaSonechko• 31 мая 2022
Ответ дляTatatka7
Ну обычно алюминий - мягкий металл. Вспомните древнесоветские алюминиевые ложки)
JaSonechko• 31 мая 2022
Ответ дляTatatka7
Та хто ж знав, що вона до нього дотягнеться?))
Не пес, а якийсь йог
Та да,бывают удивительные способности)
У меня даже стальной адресник покоцался - карабин поводка, когда свисает с ошейника внизу,бьет по адреснику. Но текст цел и читабелен.
Ответ дляJaSonechko
Та да,бывают удивительные способности)
Я вже замовила з нержавійки. Сподіваюсь, довше прослужить. Майстер сказав, що у нього хаскі с такими адресниками ходять, політ номальний)