sammara• 01 июня 2022

Чи нормально це на ОЛХ?

Я вперше продаю на ОЛХ, покупець захотіла безпечну доставку, спілкується зі мною через вайбер. У вайбері домовились про ціну на товар, каже, що сплатила і надіслала мені посилання, а там просять вказати всі данні карти і навіть Баланс на карті на зараз. Це нормально? Боюсь шахраїв.
Sk-kik-mango-tesco• 01 июня 2022
Ответ дляsammara
Це явсе ррзумію, так як ніколи це не робила, не знаю чи мало мені прийти повідомлення про замовлення, його не має, а покупець надіслав ссилку наче на олх, де я маю внести данні своєї карти разом з балансом, ось це не сподобалось.
Ничего страшного, главное что заподозрили неладное

vika200920093• 01 июня 2022
Ответ дляsammara
А про баланс на карті?
а зачем кому то знать баланс вашей карты?. сделка оформляется не по ссылкам, а на самом сайте олх.
автор sammara • 02 июня 2022
Всім дякую, ви мене спасли від шахраїв. Тепер буду обережніша.