Это касается и кисломолочки и сыра? Тоесть вообще ничего? Кто то на себе понял это?
Lux Aeterna• 01 июня 2022
Я сейчас зацениваю на животе результат занятий, всего 8-10 минут в день, зато регулярно
Ем все подряд, кроме разве что тортов на ночь
ИннусичкаЯ• 01 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
Я убирала молочку і м´ясо і повірте результат довго не заставить чекати!!! Правда я ще убрала і яйця)
І що ж ви їли?траву?Не радьте таке людям,це в корні не вірно,любі сильні обмеження ведуть до зривів,ще й здоровь´aя можна підірвати
ИннусичкаЯ• 01 июня 2022
Ответ дляjudit
Я практически не ем, не худая вообще.
Тому,що їсте неповноцінно
Муж на диете, с декабря - 116кг - сейчас 98-100 - в зависимости на сколько тяжелый день был и где сорвался или не сорвался....
можно кушать почти все, но объем еды уже другой..... если макароны - то 80гр (а не 150...) + к ним овощей - вот прям сколько хочешь и влезет топчи, НО!!!! никакого майонеза, можно 1 чайную ложку масла + 50-80гр сыра - это просто для примера обед
Завтрак, которого у мужа до этого просто не было, не завтракал никогда! обязательно!!!!! или 2 яйца + хлеб! или кефир 125мл+ хлопья и обязательно 20гр черного шоколада - от 85%какао
ужин - рыба, рыба и рыба(150гр) .... 2 раза в неделю можно мясо(100грн) + 1 раз в неделю яйца (не говорю за завтрак именно ужин)
И постоянно любые возможные виды овощей - ОБЯЗАТЕЛЬНО!!!!
1 фрукт в день
Никаких сладких булочек, пряников, колбасок копченых и прочего... если рыба - то свежая и приготовленная - не копченая! тоже касается и мяса - не жареное в кляре, а тушеное, в духовке, на гриле....
1 фрукт в день
PodolyankaUA• 02 июня 2022
Почала худнути. Зовсім раціон не змінювала. Думаю, щитовидка, нервуватися стала, буває безсоння.
Молочку зовсім не їм, у мене непереносимість. Є харчова алергія. То й раціон відповідний.
І до того, як почала худнути, вага була у нормі. Але все ж хотіла дещо схуднути. А тут такий подарунок
Анжелика93@• 02 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Якщо ви ніколи не пробували такий образ життя то також не варто тут висказуватись. Багато людей не просто пару місяців як я чистю організм, а живуть так все життя! Самопочуття стало набагато краще, висипання на шкірі зовсім пройшли, туалет налагодився, я скинула зайву вагу, і так жила протягом 4 місяців потім почала вводити рибу, а потім знов почала їсти все, шкоди організму не було, вага не повернулась, зараз знову на такому харчуванні, є знайомі які так харчуються роками і не хворіють і проблем не мають з жкт! Їла я багато чього, це зараз люди обмеженні в виборі, нагрибуть, м’яса кілограмами, а кишечник перетравити не може весь той мусор який ми пхаємо! Від того і всі проблеми. Зайдіть на сторінки людей в інстаграм де вони харчуються здоровою їжею, і чомусь вони не хочуть переходити на м´ясо і на молочку. Дієти де один білок, обмеження ккалорій, чи ще щось це шкідливо. Їла я багато чього, просто цим потрібно цікавитись, і є безліч рецептів, але ж легче нажарить полуфабрикатів я розумію...
ИннусичкаЯ• 02 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
І на ск.ваша вага скакає?невже так і тримаєтсья,після схуднення,лікарі точно таке не підтримують,всі чистки ці до одного місця,ніщо не замінить повноцінне харчування,питтевий режим,спорт,сон.Веганство не підтримую,секта
ИннусичкаЯ• 02 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
Не хворіють,серйозно?,ви довідкі дивились,чи разом з ними на обстеження ходили?
Анжелика93@• 02 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Нема про розмовляти!
ИннусичкаЯ• 02 июня 2022
Ответ дляАнжелика93@
Нема про розмовляти!
Ага,та воно і видно ’що ви невтемі’
Анжелика93@• 02 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Ага,та воно і видно ’що ви невтемі’
Сильно не розпинайтесь вже не цікаво