Птица-синица• 02 июня 2022

Подовження дії загранпаспорта

Підкажіть, хто нещодавно був в консульстві Польщі, мені потрібно продовжити дитині дію заграна. На сайті неможлива запис до електронної черги. Живемо на самому краю країни, не знаю куди їхати.
В Краків найближче, але чи працює там консульство? Чула лише про Варшаву . Й чи треба везти с собою дитину,13 років їй.
Selena*• 02 июня 2022
Консульство працює. Для подовження паспорту жива черга. Які умови і додаткові документи треба дивіться у них на сайті. Усі копії треба мати з собою, бо там не роблять.

Selena*• 02 июня 2022
Писала про Краків
автор Птица-синица • 02 июня 2022
Ответ дляSelena*
Писала про Краків
Дуже дякую!