Kamelia8• 02 июня 2022

Посоветуйте сериал по типу «краткий курс счастливой жизни»

bananos• 02 июня 2022
Удалено администрацией...

Zelenkа• 02 июня 2022
’Сладкая жизнь’
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляbananos
Удалено администрацией...
Ну чому ви так? Дуже життєвий серіал, знято як для людей, а не як ’Свати’, для дебілів
bananos• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Чому я так?
Вам ще за 100 днів останніх не ясно?
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляbananos
Чому я так?
Вам ще за 100 днів останніх не ясно?
Мені ясно, навіть більш як ясно. У мене йобнуло ракетою за парком 24.02 і йобало потім по моєму району.

Причому тут серіали? Ви доіплись, вибачте, до дерева. Кіно - можливість розслабитись, забутись. Цей серіал, про який говорить автор - один із тих, що зняті якісно, для людей.

А у вас вже перебор останнім часом. Я така сама була, заносить всіх, дуже розумію. Трішки тормозіть.
bananos• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа

Будь ласка……я вас просто прошу.
Не починайте.
Серіаль ні при чому? Може ви не в курсі що серіали приносять гроші які прилітають нам на голови.
Серіали ні при чому, музика ні при чому, мова ні при чому. Це все культура країни яка нас вбиває. Про це потрібно забути як про те чого неіснувало. В світі є купа кіно, серіалів, музики і літератури
Imann• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа
’Сладкая жизнь’
+
Еще немного другой жанр, но похожая стилистика - ’Медиатор’
автор Kamelia8 • 02 июня 2022
Ответ дляbananos
Чому я так?
Вам ще за 100 днів останніх не ясно?
А вам лишь бы оскорбить. Сериал вообще то 2011 года. Мне и тогда нельзя было его смотреть? Или я написала где-то чтоб посоветовали русский сериал? Вам лишь бы обосрать кого-то….
Лучше б мимо прошли…
bananos• 02 июня 2022
Ответ дляKamelia8
Лучше б мимо прошли…
А чим конкретно я вас оскорбила?
Можливо навпаки?

автор Kamelia8 • 02 июня 2022
Ответ дляbananos
А чим конкретно я вас оскорбила?
Можливо навпаки?
У вас с памятью плохо? Посмотрите тогда свое первое сообщение!
А чем же я вас оскорбила?
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляbananos
Будь ласка……я вас просто прошу.
Не починайте.
Слухайте, при всій моїй повазі до Вас, як до співбесідника на форумі, трішки притормозіть. Я прекрасно розумію вашу обуреність.
Ви трохи розмежовуйте, бо ви зараз закидаєте прояви націоналізму.
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляImann
+
Тут же більшість не признається, що дивиться фільми російською. Але на хвилі обісрати і поставити галочку ’воюю з рашою’ - done ))
Я перед війною подивилась ’Левіафан’, от фільм про те, що є і тут, і там, і на всьому постсовку.
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляbananos
Будь ласка……я вас просто прошу.
Не починайте.
І ще, можна, я додам? Можете записати у сепари і у кого завгодно)
Щодо вашої фрази ’В світі є купа кіно, серіалів, музики і літератури’. Так, чудової літератури!
Блд, я її як можу читати, якщо я мову не розумію? Оригіналом? Перекладачем - то як взяти самотик, соррі.
Чи ви Шекспіра в оригіналі читаєте? Тоді респект.
bananos• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Я читаю Шекспіра українською, в чому проблема?
prosto_mama_• 02 июня 2022
Мені теж серіал дуже подобався! Дивилася декілька разів.
’Сладкая жизнь’ не сподобався.
А сподобався ось цей
Трішки інший,але тематика схожа. Було цікаво) рекомендую,авторе
bananos• 02 июня 2022
Ответ дляKamelia8
А чем же я вас оскорбила?
Моє перше повідомлення вказує напрямок походу всього парашкіного надбання, разом зі всім що про неї нагадує
prosto_mama_• 02 июня 2022
Від Netflix
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляbananos
В тому, що це переклад, розумієте? Ви не Шекспіра читаєте, а інтерпретацію перекладача. Тим паче, всі книги, випущені в часи радянщини, мають дуже приблизний переклад із будь-якої мови. Бо хто тоді їх нормально знав і цензура не дрімала))
Розумієте, про що я?

alex512• 02 июня 2022
Ответ дляKamelia8
Лучше б мимо прошли…
Удалено администрацией...
бобкина• 02 июня 2022
Измены
Беспринципные
Медиатор
Содержанки
Чики
bananos• 02 июня 2022
Ответ длябобкина
Измены
Беспринципные
Медиатор
Содержанки
Чики
Ппц
НамСвоюРобити• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа

Мда...
Комусь дійшло у 2014
Комусь у 2022
Комусь тре ще щось більш забористе, вочевидь...
Цікаво, якщо ядеркою, як ви сказали, ’й@бне’ - це вже достатньо чи все ще ні для того, щоб все запорєбриківське викликало відчуття напруження замість розслаблення?

Розслаблятися (!!!) під серіали у яких знімаються і які знімають (про фінансують навіть мови не йде) типу люди, які або активно, або мовчанкою підтримують те, що по вас ’й@бає’...
НамСвоюРобити• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Прості ілюстрації до посту, на який ви відповідали.
бобкина• 02 июня 2022
Ответ дляbananos
Ппц
Что?
bananos• 02 июня 2022
Ответ длябобкина
Что?
Удалено администрацией...
bella-mafia• 02 июня 2022
Сладкая жизнь
Измены
Содержанки
Обычная женщина
The телки
Контейнер
автор Kamelia8 • 02 июня 2022
Ответ длябобкина
Что?
Не обращайте внимания
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Які не мають ніякого відношення до старт-посту.
Це нарративчики, я таким не користуюсь.
Zelenkа• 02 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Мда...
Комусь дійшло у 2014
Комусь у 2022

Так, я багато разів передивилась серіали ’Краткий курс счастливой жизни’ і ’Сладкая жизнь’. Тільки я лицемірно не вийопуюсь, нівелюючи цим постать мови.

І підіть доїбіться оффлайн до будь-якого депутата у своєму місті. Щодо языка.