Ответ дляbananos
Чому я так?
Вам ще за 100 днів останніх не ясно?
Мені ясно, навіть більш як ясно. У мене йобнуло ракетою за парком 24.02 і йобало потім по моєму району.
Причому тут серіали? Ви доіплись, вибачте, до дерева. Кіно - можливість розслабитись, забутись. Цей серіал, про який говорить автор - один із тих, що зняті якісно, для людей.
А у вас вже перебор останнім часом. Я така сама була, заносить всіх, дуже розумію. Трішки тормозіть.
Ответ дляZelenkа
Будь ласка……я вас просто прошу.
Не починайте.
Серіаль ні при чому? Може ви не в курсі що серіали приносять гроші які прилітають нам на голови.
Серіали ні при чому, музика ні при чому, мова ні при чому. Це все культура країни яка нас вбиває. Про це потрібно забути як про те чого неіснувало. В світі є купа кіно, серіалів, музики і літератури
Не починайте.
Ответ дляbananos
Будь ласка……я вас просто прошу.
Не починайте.
Слухайте, при всій моїй повазі до Вас, як до співбесідника на форумі, трішки притормозіть. Я прекрасно розумію вашу обуреність.
Ви трохи розмежовуйте, бо ви зараз закидаєте прояви націоналізму.
Ответ дляImann
+
Еще немного другой жанр, но похожая стилистика - ’Медиатор’
Тут же більшість не признається, що дивиться фільми російською. Але на хвилі обісрати і поставити галочку ’воюю з рашою’ - done ))
Я перед війною подивилась ’Левіафан’, от фільм про те, що є і тут, і там, і на всьому постсовку.
Ответ дляbananos
Будь ласка……я вас просто прошу.
Не починайте.
І ще, можна, я додам? Можете записати у сепари і у кого завгодно)
Щодо вашої фрази ’В світі є купа кіно, серіалів, музики і літератури’. Так, чудової літератури!
Блд, я її як можу читати, якщо я мову не розумію? Оригіналом? Перекладачем - то як взяти самотик, соррі.
Чи ви Шекспіра в оригіналі читаєте? Тоді респект.
Ответ дляZelenkа
Я читаю Шекспіра українською, в чому проблема?
prosto_mama_• 02 июня 2022
Мені теж серіал дуже подобався! Дивилася декілька разів.
’Сладкая жизнь’ не сподобався.
А сподобався ось цей
Трішки інший,але тематика схожа. Було цікаво) рекомендую,авторе
’Сладкая жизнь’ не сподобався.
А сподобався ось цей
Ответ дляbananos
В тому, що це переклад, розумієте? Ви не Шекспіра читаєте, а інтерпретацію перекладача. Тим паче, всі книги, випущені в часи радянщини, мають дуже приблизний переклад із будь-якої мови. Бо хто тоді їх нормально знав і цензура не дрімала))
Розумієте, про що я?
НамСвоюРобити• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Мда...
Комусь дійшло у 2014
Комусь у 2022
Комусь тре ще щось більш забористе, вочевидь...
Цікаво, якщо ядеркою, як ви сказали, ’й@бне’ - це вже достатньо чи все ще ні для того, щоб все запорєбриківське викликало відчуття напруження замість розслаблення?
Розслаблятися (!!!) під серіали у яких знімаються і які знімають (про фінансують навіть мови не йде) типу люди, які або активно, або мовчанкою підтримують те, що по вас ’й@бає’...
Комусь дійшло у 2014
Комусь у 2022
НамСвоюРобити• 02 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Прості ілюстрації до посту, на який ви відповідали.
Ответ дляНамСвоюРобити
Мда...
Комусь дійшло у 2014
Комусь у 2022
Комусь дійшло у 2014
Комусь у 2022
Так, я багато разів передивилась серіали ’Краткий курс счастливой жизни’ і ’Сладкая жизнь’. Тільки я лицемірно не вийопуюсь, нівелюючи цим постать мови.
І підіть доїбіться оффлайн до будь-якого депутата у своєму місті. Щодо языка.