lovely• 02 июня 2022

Стильні зручні босоніжки

Є серед цих моделей варті уваги?
Проголосуйте

На тонкій подошві не хочу. Треба на кожен день, універсал
Результат:
вже голосів: 569
148 (26.01%) 1
126 (22.14%) 3
102 (17.93%) Усі моделі для тих кому за..
96 (16.87%) 4
59 (10.37%) 2
38 (6.68%) Тиц
автор lovely • 03 июня 2022
Ответ для Shady lady
Мені фото 2 подобаються.
Я ношу такі схожі навіть під жіночні сукні зі спущеними плечима. Але в мене чорні і Зара. Але хочу Біркенштоки купити. І такі шльопки з Зари люблю.
Гарна компанія).
Якби мала зручні зараз, то купила б щось і на тонкій із новинок.

автор lovely • 03 июня 2022
Ответ дляОлечка79
А у меня ноги кривые и поэтому всегда покупаю босоножки с застёжкой вокруг щиколотки , тогда как то кривизна не так бросается в глаза на мой взгляд ))
Поэтому для меня табу такие как Вы на фото показали , хотя иногда так хочется и шлёпки и обычные босоножки
Ой,зараз широкі штани в тренді, тому можна будь-які пряжки😉.
А взагалі все в нашій голові)
rojia• 03 июня 2022
Ответ дляНадя М
В мене з інтертопом був прольот з неоригінальними угами, я їм не довіряю(

А біркенстоки всі як нові, останні брала birkenstock eva, теж класні. Але з приводу лакових - все може бути - там ж не натуральна шкіра зверху
У меня пролеты с пумой там, вечно маломерят. И вансы некоторые подозрительные, а в остальном вроде оригиналы попадались.
Вот те что сама покупала с натур кожи ( через девочку которая с германии высылала). Вот с ними все зашибись, ношу и радуюсь, и под спортивки, и под джинсы и с сарафаном.
А вот лаковые, я не знаю, модель Birkenstock Gizeh, даритель брал где то за 1.5 тысячи, кожаная мягкая подкладка цела на ремешке, а именно лаковая часть треснула до мягкого основания. Я их теперь только дома ношу. Даже если там верх иск кожа, не должно оно так при обычной носке за пару недель треснуть. Визуально все соответсвует оригиналу. Так шо такое, обидно, но хоть не мои денюжки тютю.
Леска• 03 июня 2022
Серед поданих лише зручні. Стильних нема
Надя М• 03 июня 2022
Ответ дляrojia
А, нє - за кілька тижнів точно нереально. В мене якраз ця модель в бронзовому відтінку найдавніша, правда не лак
Кристина 878• 03 июня 2022
Мої...дуже зручні...
serebro16-72be• 03 июня 2022
2 це що? В селі такі до курей ходити...
Mikulishna• 03 июня 2022
1 - мне не нравится как в таких моделях смотрится стопа, как-то некрасиво и старомодно. Кроме того, обувь немного растягивается в носке, и нога будет болтаться
2 - биркенштоки мне никогда не нравились, тоже некрасиво на ноге
между 3 и 4 больше нравятся 3
Копирайторша• 03 июня 2022
Ответ дляlovely
Тамаріс
Дуже хороша фірма!

Takamaka• 03 июня 2022
Ответ дляЛорисель
так. як тільки пішла мода на білі кеди під сарафани- минулого літа був бум грибка нігтів на ногах. просто аншлаг. такого не було ніколи. причому він не лікувався зовнішньо, а тільки таблетками.
Кеди під плаття та сарафани в моду увійшли у 2013-2014 роках 🙂
Space_girl• 03 июня 2022
3 самые более менее. Остальные вообще ужас
Darina26• 03 июня 2022
Ответ дляTotka
Если честно, мне ни одни не понравились
Не могу и себе босоножки выбрать, поэтому остановилась на этих
Не представляю как можно летом ходить в закрытой обуви
jif• 03 июня 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Взагалі то ще в тренді масивне взуття,якщо у автора 36-37,то взагалі ок
И тягать эти колоды на себе целый день...
jif• 03 июня 2022
Ответ дляspace.soull
Смотрите на липучках, сейчас в тренде)
Я сину купляю такі, на себе наділа - дивно. На роботу ще дивніше.
jif• 03 июня 2022
Ответ дляНадя М
Підтримую, на 2 фото - для мене з усіх єдині прийнятні (по фото наче не оригінал, але фасон класичний).
В мене кілька моделей біркенштоків ( найстарішим 15 років)
Усі різні, всі мега зручні, зносостійкі та практичні
Ви діловий одяг влітку не змушені носити, чи є моделі, що вписуються?
Lizavel• 03 июня 2022
Тетечке 35 годиков, куупила с авокадо
kosmosgo• 03 июня 2022
3 ничего так, симпатичные. Но если нужны стильные то тут таких нет
1мишка• 03 июня 2022
З усього цього, біркештоки це зараз тренд. Але ще залежить з чим носити будете, щоб виглядало стильно, а типу вибігла до сараю.
1мишка• 03 июня 2022
Ответ дляserebro16-72be
2 це що? В селі такі до курей ходити...
Видно ви від курей давно далеко не відходили, що не в курсі трендів

serebro16-72be• 03 июня 2022
Ответ для1мишка
То значить я в тренді. Такі давно маю
1мишка• 03 июня 2022
Ответ дляserebro16-72be
То значить я в тренді. Такі давно маю
Ось бачите, як тепер зручно і модно
Seledo4ka• 03 июня 2022
Перші колись приміряла. Вони дуже широкі, хоч і мою ногу вузькою назвати не можна.
Ирашек• 03 июня 2022
Ответ для Shady lady
Мені фото 2 подобаються.
а як у Зари з розмірністю?
Shady lady• 03 июня 2022
Ответ дляИрашек
а як у Зари з розмірністю?
В розмір. Але я завжди прошу подругу поміряти для мене в стаціонарному магазині в Дніпрі, перед тим як замовити.
Иннесик• 03 июня 2022
Только первые. Но не в таком цвете. Эта модель имеет кучу достойных расцветок. Очень удобные, легкие. Маломерят.
Ирашек• 03 июня 2022
Ответ для Shady lady
Дякую
на яку повноту зазвичай?
в мене в доньки широка стопа
Shady lady• 03 июня 2022
Ответ дляИрашек
Дякую
на яку повноту зазвичай?
в мене в доньки широка стопа
У мене середня..
Якраз на середню нормально. Є одні челсі на вузьку. А на широку не попадалося нічого
Totka• 03 июня 2022
Ответ дляDarina26
Погода летом разная бывает
И это не единственная моя летняя обувь, просто кеды вчера купила
rafael9• 03 июня 2022
Вторые норм выглядят, которые аля Биркенштоки. И довольно универсальные.
ИннусичкаЯ• 03 июня 2022
Ответ дляОлечка79
Я люблю женственную обувь . Одни в заре увидела, примерю ( если получится попасть) куплю, и эти хочу
Гарні