Є серед цих моделей варті уваги?
Проголосуйте
На тонкій подошві не хочу. Треба на кожен день, універсал
Проголосуйте
Результат:
вже голосів:
148 (26.01%)
126 (22.14%)
102 (17.93%)
Усі моделі для тих кому за..
96 (16.87%)
59 (10.37%)
38 (6.68%)
Тиц
Ответ дляlovely
Тому і шукаю босоніжки))
І з донькою підлітком воюю, щоб босоніжки замість кед вдягала.
так. як тільки пішла мода на білі кеди під сарафани- минулого літа був бум грибка нігтів на ногах. просто аншлаг. такого не було ніколи. причому він не лікувався зовнішньо, а тільки таблетками.
Ответ дляЛорисель
доки дівчата влітку в спеку ходитимуть в закритому взутті - доти у нас, подологів, буде купа роботи з грибком і т.д.
Вы знаете, постоянно хожу в закрытой обуви летом, раз в 3-4 недели делаю педикюр с покрытием. Тьфу-тьфу-тьфу) не было грибка на ногах никогда, а вот 2 года назад появился на ногтях рук. Еле избавилась
Ответ дляTotka
по -різному. у 80% є грибок на нігтях після закритого літнього взуття
Ответ дляrojia
я такие как на 2 фото ношу, только в виде вьетнамок, черные и белые bircenstok из матовой кожи, мне удобно, толстая подошва, натуральная кожа имхо на лето самое то
Підтримую, на 2 фото - для мене з усіх єдині прийнятні (по фото наче не оригінал, але фасон класичний).
В мене кілька моделей біркенштоків ( найстарішим 15 років)
Усі різні, всі мега зручні, зносостійкі та практичні
Ответ длягаллея
Автор . На 1 дайте ссылку пожалуйста, тоже ищу
Ответ дляlovely
Благодарю
но моего размера нет((( у меня стелька 25,5 см...
Ответ дляНадя М
Для меня тоже самая удобная обувь, не самая красивая, но по удобству и комфорту просто 100% попадание. Правда нравятся только с матовой кожей, одним 2 года, вторым 3, почти как новые.
Прошлым летом подарили белые лаковые с интертопа, так через пару недель носки они треснули в Т зоне. Не порвались, но не красивая трещина, при чем оба так. Вот и думаю, то ли в интертопе что то не то, то ли модель не удачная.
Ответ дляrojia
В мене з інтертопом був прольот з неоригінальними угами, я їм не довіряю(
А біркенстоки всі як нові, останні брала birkenstock eva, теж класні. Але з приводу лакових - все може бути - там ж не натуральна шкіра зверху
Shady lady• 03 июня 2022
Мені фото 2 подобаються.
Я ношу такі схожі навіть під жіночні сукні зі спущеними плечима. Але в мене чорні і Зара. Але хочу Біркенштоки купити. І такі шльопки з Зари люблю.
Ответ дляБасина
Класні! Але в мене ноги в щиколотках набрякають сильно(( тому така застібка навколо щиколотки - табу...
Я такі хочу поміряти, щоб на пласкому ходу були
А у меня ноги кривые и поэтому всегда покупаю босоножки с застёжкой вокруг щиколотки , тогда как то кривизна не так бросается в глаза на мой взгляд ))
Поэтому для меня табу такие как Вы на фото показали , хотя иногда так хочется и шлёпки и обычные босоножки
Ответ дляОлечка79
В кожного свої таракани)))