lovely• 02 июня 2022

Стильні зручні босоніжки

Є серед цих моделей варті уваги?
Проголосуйте

На тонкій подошві не хочу. Треба на кожен день, універсал
Результат:
вже голосів: 569
148 (26.01%) 1
126 (22.14%) 3
102 (17.93%) Усі моделі для тих кому за..
96 (16.87%) 4
59 (10.37%) 2
38 (6.68%) Тиц
space.soull• 02 июня 2022
Смотрите на липучках, сейчас в тренде)

Лорисель• 02 июня 2022
Ответ дляlovely
Тому і шукаю босоніжки))
І з донькою підлітком воюю, щоб босоніжки замість кед вдягала.
так. як тільки пішла мода на білі кеди під сарафани- минулого літа був бум грибка нігтів на ногах. просто аншлаг. такого не було ніколи. причому він не лікувався зовнішньо, а тільки таблетками.
rojia• 02 июня 2022
я такие как на 2 фото ношу, только в виде вьетнамок, черные и белые bircenstok из матовой кожи, мне удобно, толстая подошва, натуральная кожа имхо на лето самое то
Totka• 02 июня 2022
Ответ дляЛорисель
доки дівчата влітку в спеку ходитимуть в закритому взутті - доти у нас, подологів, буде купа роботи з грибком і т.д.
Вы знаете, постоянно хожу в закрытой обуви летом, раз в 3-4 недели делаю педикюр с покрытием. Тьфу-тьфу-тьфу) не было грибка на ногах никогда, а вот 2 года назад появился на ногтях рук. Еле избавилась
Totka• 02 июня 2022
Ответ дляmenina
напевне, дофіга коштують? виглядають класно!
Если честно, дохренища стоят
Лорисель• 02 июня 2022
Ответ дляTotka
по -різному. у 80% є грибок на нігтях після закритого літнього взуття
Олечка79• 02 июня 2022
Ответ дляlovely
Покажіть будь ласка, які вам подобаються.
Я люблю женственную обувь . Одни в заре увидела, примерю ( если получится попасть) куплю, и эти хочу
Totka• 02 июня 2022
Ответ дляЛорисель
так я не спорю, бывает всякое
Totka• 02 июня 2022
Ответ дляОлечка79
Мне понравились

Totka• 02 июня 2022
Ответ дляОлечка79
а киньте ссылку на эти, пожалуйста
slpplp• 02 июня 2022
Ответ дляlovely
Це кларкс
Я примеряла такие в коже от Кларкс ( люблю их ТМ и ношу с удовольствием) . Вернула, так как оказались на редкость неудобными и странно сидели на ноге
Олечка79• 02 июня 2022
Ответ дляTotka
а киньте ссылку на эти, пожалуйста
Это на ансвер вроде я увидела
Поищите
_MadonnA_• 02 июня 2022
Все бабские, последние - детские
Надя М• 02 июня 2022
Ответ дляrojia
Підтримую, на 2 фото - для мене з усіх єдині прийнятні (по фото наче не оригінал, але фасон класичний).
В мене кілька моделей біркенштоків ( найстарішим 15 років)
Усі різні, всі мега зручні, зносостійкі та практичні
автор lovely • 02 июня 2022
Ответ длягаллея
Автор . На 1 дайте ссылку пожалуйста, тоже ищу
https://www.kidstaff.com.ua/tema-32820922.html
Басина• 02 июня 2022
Ответ дляОлечка79
А в зарі які?
Басина• 03 июня 2022
Я не модна) в мене такі)
Олечка79• 03 июня 2022
Ответ дляБасина
А в зарі які?
Эти
Они мне нужны под одно платье , но надо примерять , мож не сядут
галлея• 03 июня 2022
Ответ дляlovely
Благодарю но моего размера нет((( у меня стелька 25,5 см...

rojia• 03 июня 2022
Ответ дляНадя М
Для меня тоже самая удобная обувь, не самая красивая, но по удобству и комфорту просто 100% попадание. Правда нравятся только с матовой кожей, одним 2 года, вторым 3, почти как новые.
Прошлым летом подарили белые лаковые с интертопа, так через пару недель носки они треснули в Т зоне. Не порвались, но не красивая трещина, при чем оба так. Вот и думаю, то ли в интертопе что то не то, то ли модель не удачная.
Soufit• 03 июня 2022
Ответ дляlovely
Ось і у мене голова вже через босоніжки пухне.. в кедах хожу
Я за модою не слідкую, тому Скетчерси ван лав
Басина• 03 июня 2022
Ответ дляОлечка79
Эти
Класні! Але в мене ноги в щиколотках набрякають сильно(( тому така застібка навколо щиколотки - табу...
Я такі хочу поміряти, щоб на пласкому ходу були
Надя М• 03 июня 2022
Ответ дляrojia
В мене з інтертопом був прольот з неоригінальними угами, я їм не довіряю(

А біркенстоки всі як нові, останні брала birkenstock eva, теж класні. Але з приводу лакових - все може бути - там ж не натуральна шкіра зверху
автор lovely • 03 июня 2022
Ответ дляОлечка79
Такі подобаються. У мене були схожі від кларкс, тільки без солом´яної частини, але зараз по норм ціні подібних не бачила((.
NikNeim-b3b7• 03 июня 2022
Ех, хто би мій прольот забрав, друге літо ніяк не можу пристроїти (
Shady lady• 03 июня 2022
Мені фото 2 подобаються.
Я ношу такі схожі навіть під жіночні сукні зі спущеними плечима. Але в мене чорні і Зара. Але хочу Біркенштоки купити. І такі шльопки з Зари люблю.
автор lovely • 03 июня 2022
Ответ дляОлечка79
Эти
Ну це не на кожен день взуття для мене, бо п´ята дуже страждає з такою підошвою. Я зручні шукаю. Та і блискавки не лю
Олечка79• 03 июня 2022
Ответ дляБасина
А у меня ноги кривые и поэтому всегда покупаю босоножки с застёжкой вокруг щиколотки , тогда как то кривизна не так бросается в глаза на мой взгляд ))
Поэтому для меня табу такие как Вы на фото показали , хотя иногда так хочется и шлёпки и обычные босоножки
Басина• 03 июня 2022
Ответ дляОлечка79
В кожного свої таракани)))
Басина• 03 июня 2022
Ответ для Shady lady
Мені фото 2 подобаються.
Білі класні