kanareyka_tweety• 03 июня 2022
Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?
Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів:
264 (26.32%)
Показати результати
224 (22.33%)
Ніхто з цих
216 (21.54%)
Поляки
154 (15.35%)
Росіяни
145 (14.46%)
Білоруси
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
перепутали, значит они украиноговорящие, но перешли на русский язык. почему интересно?
никого из таких не видела, редко кто дома говорит на украинском, а в обществе на русском, скорее наоборот, привыкли говорить на русском, а сейчас в обществе навязывают украинский но я про Киев говорю, в других регионах иначе может быть
От і мені цікаво.
Хто вам нав´язує?
Для мене наприклад це принципове питання у офіційних структурах, і принципово щоб не какаяразніца. А так просто шкода, що люди не розуміють як це важливо, що не поважають себе. А потім кажуть що у нас гівняно, а от по закордонах.....А там просто себе поважають.
Якщо навіть війна не зачіпає, я навіть не знаю... Це дуже бляха сумно.
І цікаво. Чому в одних головах щось перемикач, а в інших ні. Може ми і вправду іноземці ? Як може українець вважати російську ’ рідною’?
Хто вам нав´язує?
Ответ дляgizma2019
да что вы, после майдана этот бум на вышиванки многих доводил до припадков, я сама лично ругалась в школе с директором, потому как отказалась дочке покупать вышиванку, меня по всем каконаном советчицы пытались прыстыдить и в рашисты записать, бо я ж паразитка кая, ребенку такоооое важное не готова купить
Вы так страдаете, так страдаете в Украине. Мне вас прямо жаль.
Ответ дляgizma2019
Знаете, не понимаю вас. Мои с удовольствием носят вышиванки. На праздник государственный и когда тепло в школу. Я пока не могу себе позволить купить вышиванку, их здесь просто нет широкого выбора. Решила вышить сама, ищу подходящую основу
Ответ дляМіражана
Тобто ви вірите, що жінка на війні скаже свій бронік нести якому бідолазі, який потім її обісре в вайбері?
Несуть, бо треба бігти. Ваш сміх не на користь розуму, якщо чесно. А обсирають їх не тільки в вайбері. Якщо ви не в курсі, то є командири, які відповідають за всіх, і за фей також.
Ответ дляmamarama
Не знаю, как она его там носит, просто констатирую факт, что броник очень тяжелый.
Мужику тяжело его носить.
А уж женщине
Зачем там женщины в таком количестве, непонятно
Мужику тяжело его носить.
А уж женщине
А як вона на навчаннях носила бронік? чи взагалі пройшла навчання перед відправкою на фронт?
Щось тут не клеїться.
Ответ дляИринаКа
До чого тут ненависники? Треба бігти з вагою 45 кг (броніки, зброя), а вона не може. Знімає і просить когось нести. Кому це треба?
Побут. Один літній душ на всіх з баком обмеженого літражу. Хлопці завжди миються холодною, бо жінки перші і по півгодини кожна. Сон: хлопці в окопі на карематі, жінки по машинам, бо комарі, холодно, твердо. Там куча нюансів. І не дай Боже вона пожаліється, то їм влетить, бо ж то жінка.
А ви спробуйте назвати плюси і переваги жінок в армії. Не в бухгалтерії, на кухні, в кадрах, а саме в умовах бойових дій.
Де бігає пво , чи артилерія? Після того, як відпрацював смерч, є кілька хвилин, щоб втекти техніці, доки не прилетіло.Зв´язківці -це завжди були в більшості жінки, на САУшках теж багато жінок . Також багато дівчат серед снайперів. І вони на своєму місці. І отої хні, я від чоловіків не чула. Якесь обІжене життям писало.
Ответ дляМіражана
і ще одне.
Перед фронтом йдуть навчання 2 тижні. Я не вірю, що жінку, яка не може нести бронік на собі хтось би відправив на передову.
Я не теоретик, ваша історія шита білими нитками.
І якщо це правда, що в чоловіків таке відношення до жінок-добровольців, то це просто гидко.
То підіть спробуйте, щоб точно дізнатись. До чого тут добровольці? Я про жінок-контрактниць пишу.
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
нет, окружение получается как раз такое как ты привык, а в детстве семья влияет, я своего малого сейчас учу говорить тоже на русском
В підлітковому віці школа впливає більше ніж батьки. Молодець, розумничка. То може ну його все? І на росію? Там стільки прекрасних людей....рай для переконаного рускогаварящєго. Мене просто дивує а нащо ви передаєте сину культурну спадщину ворога? От це і є малорос. Бо там вище хтось питав як це. Типу неросійський=неповноцінний.
Ответ дляnitka83
Насколько я знаю и понимаю ситуацию, то среди женщин есть артиллеристы, корректировщики, снайперов хватает... для этой работы физическая сила не так важна, скорее выносливость...ко.гда наш город укреплял блокпост ближайший к моему району, мы возили не только лопаты и надувные матрацы бойцам, а и прокладки...и окопы копали, и город защищали наши девченки. Но знаю и пару случаев военно полевых романов(( семьи распались, очень жаль
Ні в якому разі не про всіх пишу! Є такі жінки, що десяток чоловіків за пояса заткнуть, але ж це виключення. Їх біля 200 тисяч в армії, а скільки реально воює?
Ответ дляИринаКа
Я в шоці просто... Скільки було жінок-героїнь в 2 світовій.... І ніхто не думав що вони лишні. Жінки-снайпери - вважались кращими стрілками 2 світової.
А в нас в ЗСУ, по ваших словах, жінки вважаються непотребом.... хіба щоб в рот давала...
Ответ дляИринаКа
Удалено администрацией...
Ой не треба про ротації. В мене знайому й на випускний не відпустили минулого року до доньки з АТО, а вона вдова, і нікого ті діти не хвилювали. І зараз, служать двое в родині , то ’ ви ж думали з ким будуть діти, коли підписували контракт? Ну то вперед і з піснею’
klaraneill• 03 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
От і мені цікаво.
Хто вам нав´язує?
кто навязывает? а как же закон, где все обслуживающие клиентов, должны говорить с ними только на украинском? даже бариста в кафешке, даже продавец в ларьке.
это не официальная структура, как например суд, налоговая и т.д.
Ответ дляklaraneill
дуже правильний закон, а що в ньому такого? Проблеми для рускощелепних?
Ответ дляЦвіту і пахну
От і мені цікаво.
Хто вам нав´язує?
ну слушайте, при чем тут уважение? как раз ломать себя и есть не уважать себя, потому многие и противятся этому
запросто, потому как у нас реально страна где используется два языка полноценно
знаете, меня до 14 года этот вопрос не трогал в принципе, перевели обучение в вузе на украинский-ок, доки по работе на украинском-ок, но вот это навязывание реально начало вызывать обратную реакцию, они переборщили с давлением
Ответ дляМіражана
Щось тут не клеїться.
Які навчання? Це у добровольців, а в армії 24 всі були по місцях, а потім вже переїзди-кочування по точкам. А довоєнні навчання - це тести і пару фізичних вправ, де всі друг другу допомагають. Не готовили останні роки нашу армію до війни(
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
В школі вишиваночки. Останнім часом не так, а в 14 му-обов´язково
Якщо до свята, то що тут поганого? Національний одяг, традиції
Ответ дляИринаКа
а чоловіків скільки? Якщо в нас одних жінок 200 тисяч в армії, то чоловіків має бути 2-3 млн. Тоді нащо повістки роздають на блокпостах?
klaraneill• 03 июня 2022
Ответ дляМіражана
ничего в нем правильного нет, очередной фарс, как переименование улиц, перекрашивание заборов и т.д. все равно половина русскоязычных говорит с такими же на русском, а с украиноязычными на жутком суржике.
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Правда, ніхто не гнобить? А відео хряка , який не розуміє російськомовних біженців , що прийшли за гуманітаркою давно було? Або такі об´яви?
А що за наратив, що в Україні зобов´язані знати російську?
Ответ дляnitka83
вы меня и правда не поняли) я не потив вышиванки в целом, мне нравятся они, я и себе платье просто как нарядное купила, но меня выбесила принудиловка, особенно когда тебя за сутки ставят перед фактом и еще стыдят за ее отсутствие
я дочке потом купила, но носила она ее по своему желанию, а не по хотелкам разных теток