kanareyka_tweety• 03 июня 2022
Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?
Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів:
264 (26.32%)
Показати результати
224 (22.33%)
Ніхто з цих
216 (21.54%)
Поляки
154 (15.35%)
Росіяни
145 (14.46%)
Білоруси
Ответ дляMalysh2
Про сериалы повеселили)
Мой свекр, военнослужащий ВСУ, приходит каждый вечер с части и включает рос сериал под ужин. Причем сериалы про ментов, военных и всякое такое. Даже не спрашивала его - как так-то?
Ваш свекор і йому подібні - це радянський картонний військовий поважного віку 55+, який служить виключно за зп, якій зараз дуже радіє, та майбутню немалу пенсію. Це біда нашої армії. Є, звісно, виключення, але їх мізер. Це такий самий тягар, як і жінки в ЗСУ. Знову ж таки, є виключення.
Ответ дляИринаКа
В чужий монастир зі своїм статутом не ходять. Хочеш щось - виконай умови. Чомусь наші в Польщі і Німеччині їх мови вчать і мовчать у ганчірочку. Чи теж волають про гноблення?
Ви розумієте, що я про інше? Наші вчать для працевлаштування або навчання і це правильно, і так має бути скрізь. Але волонтери скрізь намагалися допомогти всим і не кричали, я вас нерозумію, польською чи німецькою, бітте шон.
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляHupBaHa
смотря насколько здоровая крепкая психика и критическое мышление у человека. зависит только от этого
знаєте вираз: якщо людині 100 разів сказати ’свиня’,то на 101 вона захрюкає.
Ответ дляИринаКа
Століттями російська була обов´язковою, то які питання? Зробимо зараз українську обов´язковою, то через пару десятиліть у наших дітей цього раздраю не буде.
Українська в школах давно є обов´язковою. Моя дитина навчається українською. З друзями-лише російська. Місто російськомовне.
Черноморская ривьера• 03 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
а українців було правильно різати?
Нет конечно, но в цитате безумной мадам Фарион об этом ничего не было сказано.
Черноморская ривьера• 03 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тому що деякі регіони України постраждали від ’советів’ більше, з викоріненням всіх традицій, а не тому що не було св.Миколая та, де ви живете
Да ладно, и правда никакого Николая в Одессе не отмечали, и не думаю, что эту традицию искоренили, народ просто был слишком разношёрстный.
Ответ дляAlve
Це ви однією сракою на два стула. У нас є таке, що не беруть на роботу, бо не говориш українською? Ні! А там є! Я не про допомогу, яка може бути на українській, польській, китайській і навіть анонімною і мовчазною. Знаєте цю фразу, перед тим, як людина вмирає, у неї віднімає мову. З Україною теж таке намагаються зробити - відібрати мову, культуру, історію, а тепер ще й життя і території. Той, хто ще досі це не розуміє - дебіл.
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
так ви процитуйте, а то не зрозуміло про що йдеться
Вона в лекціях дуже детально пояснює, що, як і чому, всім би такого ’безумства’ з такою ерудицією, інтелектом і патріотизмом
Ответ дляИринаКа
У нас є таке. У нас діє закон, де чітко прописано в яких сферах потрібно обов´язково знати українську мову.
Ответ дляИринаКа
Да, вы четко описали.
Черноморская ривьера• 03 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мне достаточно мнения нескольких ее однопартийцев о ней. Не нужна она мне, чтоб ближе интересоваться.
Ответ дляmariya59
Ну именно за эту позицию, которую Вы указали в своём посте - отношение к родному языку. Встречный вопрос - как вы относитесь к нашим русскоязычным парням, которые сейчас сражаются и гибнут на фронте? Язык никак не характеризует степень патриотизма и уважения к своей стране. А высказывания Фарион на этот счёт, я полагаю - известны всем...
Наши русскоязычные парни, там, уже переходят на украинский, особенно, когда темно, а то можно и от наших пулю получить.
Ответ дляИринаКа
А чому жінки-тягар?
промокашка• 03 июня 2022
Когда была в польше у меня сложилось такое впечатление - государство ведет антироссийскую политику, плакаты с путиным с заклеенным ртом по всей варшаве , книжки в детских комнатах на украинском языке, социальная реклама в поддержку Украине , Но! Вот «пересічному « поляку видно что украинцы поднадоели , чувствуется легкое раздражение, Хотя справедливости ради стоит заметить что все госслужащие гораздо приветливее чем наши , В белоруси никогда не была , общалась с людьми из Гомельской обл ., это наши соседи ( я из Черниговской ) да наверное они ближе по менталитету -но какие то перепуганные , дикие что ль ., О русских это вообще отдельная история -у меня только одна ассоциация они очень много пьют и много матерятся , даже не матерятся -а разговаривают матом , Ну совсем другие они ,
Ответ дляmkuliza
А эти ракеты непосредственно народ запускает?
А по теме русские и белорусы. На отдыхе пока не спросишь от куда, не поймёшь. Только москвичей слышно с их говором.
А если бы наш президент решил помочь и начал запускать ракеты, вы бы не вышли на протест? Я уверенна, вышли бы миллионы. А у них хоть тысяча вышла?
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
викорінили стільки традицій, знищили стільки діячів культури, забороняли хрещення дітей, а вам не віриться
Черноморская ривьера• 03 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вы сейчас обобщили, а речь всего лишь о Николае. В селе моей бабушки носили вечерю, а вот на Николая она меня не поздравляла,хоть и жила там испокон веков.
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
ясно, рабінович напел)
і ви так і не навели пряму мову, щоб зрозуміти з чим конкретно ви не згодні
Черноморская ривьера• 03 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
ясно, рабінович напел)
Почему Рабинович, есть родственник,активный член партии Свобода, естественно и его друзья, встречаемся иногда и конечно разговоры о политике бывают.
Дура она,несмотря на эрудицию и образование и чушь несёт часто такую,что свои удивляются.
Ответ дляИринаКа
Прописано і зроблено дещо різні речі. В нашому місті купа вивісок на російській досі, а в парку бюст самборського стоїть.
То може проблема не в російській, а в невиконанні законів?
А ситуація з угорською мовою на ЗУ, угорськими паспортами і заявами Орбана вас не напружує?
Ответ дляпромокашка
Последний опрос показал процент руссофобии в Украине около 80%, а в Польше 87%
Досить вже шукати братерства, ми такі єдині і унікальні. Як писала Ліна Костенко ’А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».
Ответ дляLadaU
Не все устраивает и не всем довольна.
У нас за 30 лет 2 майдана и шестой президент. А лука 20 лет бессменно. Есть разница?
Если не все устраивает, то чего не меняли потом?
Если так просто взять и поменять, по вашему мнению.
Беларусы в 2021 году пытались поменять.
И чем все закончилось?
Но хоть пытались.
Нам повезло, что Янык ссыклом оказался.
Им не повезло.
Беларусы в 2021 году пытались поменять.
И чем все закончилось?
Но хоть пытались.
Нам повезло, что Янык ссыклом оказался.
Им не повезло.
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
особисто вона, скажімо її емоційність і різкість, може викликати у когось негатив, але
оцінити її як ’дуру’ може або невіглас, або заздрісник)
І все одно-ви переповідаєте чиєсь враження, а не критикуєте якісь конкретні лекції, які ви самі прослухали. Тому ’рабіновіч’))