kanareyka_tweety• 03 июня 2022
Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?
Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів:
264 (26.32%)
Показати результати
224 (22.33%)
Ніхто з цих
216 (21.54%)
Поляки
154 (15.35%)
Росіяни
145 (14.46%)
Білоруси
Ответ дляzztop-b844
У нас тоже не люди далеко не бескорыстные и на дурняк в Украине ничего не получишь, как в Германии
Посмотрите те же продажи олх и Советчицы - бурят сплошь и рядом.
Я вам зовсім про інше. В Румунії ці хитрожопість на державному рівні!!! А ви мені про якийсь там ОЛХ))
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляGipotenuza
Удалено администрацией...
Єдина мова відняла би привід назавжди.
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
я по факту вижу что тут с правдой печально и основные мои сообщения удалены)
ну вы серьезно? ок, а кого освождал путин в Грузии и Сирии? как там с русскоязычным населением?)
и да, раз вы так верите в языковую причину войны, так он говорит про националистов и эта тема показывает, что они таки есть и в вашем лице тоже, так это из-за вас война началась, верно?
Війна із-за російського шовінізму і нацизму
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
вас проблема с логикой, ваши высказывания противоречат друг другу)
В мене все добре . А ви в якому місті живете?
Цвіту і пахну• 04 июня 2022
Ответ дляgizma2019
нет, не все хорошо с высказываниями, они у вас ’надерганы’ из разных источников) Киев, писала много раз
А чому ви вирішили що мене цікавить ваша думка з цього питання? Не цікавить.
Protruziya• 05 июня 2022
Ответ дляAlve
Міліція затримала і прострелила колінні чашечки.спротив при затриманні не чинив, калічать, щоб іншим неповадно було
😡