kanareyka_tweety• 03 июня 2022

Хто найближчий за менталітетом до українців: поляки, білоруси чи росіяни?

Степан Бандера воював із трьома окупаційними режимами: московським, польським та німецьким. Не воювали ми тільки з білорусами (поки що))). Вважаю їх найближчими. Стежу в телеграмі за їхнім полком Костуся Калиновського, який у складі ЗСУ - мужні та свободолюбні воїни, як наші. А ще я в захваті від їхнього гасла "Жыве Беларусь!" - "Жыве вечна!"
Результат:
вже голосів: 1003
264 (26.32%) Показати результати
224 (22.33%) Ніхто з цих
216 (21.54%) Поляки
154 (15.35%) Росіяни
145 (14.46%) Білоруси
Sanechko• 03 июня 2022
Як не крути, а з поляками ми дуже різні.Інший менталітет. Білоруси, росіяни( не буряти , якути...) та ми подібні.

Alve• 03 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
От і мені цікаво.
Хто вам нав´язує?
Для мене наприклад це принципове питання у офіційних структурах, і принципово щоб не какаяразніца. А так просто шкода, що люди не розуміють як це важливо, що не поважають себе. А потім кажуть що у нас гівняно, а от по закордонах.....А там просто себе поважають.
Якщо навіть війна не зачіпає, я навіть не знаю... Це дуже бляха сумно.
І цікаво. Чому в одних головах щось перемикач, а в інших ні. Може ми і вправду іноземці ? Як може українець вважати російську ’ рідною’?
Если мама и папа украинца выходцы из России и детство его прошло там то какой язык будет ему родным?
Міражана• 03 июня 2022
Ответ дляИринаКа
Оху...ний аргумент))
гидко читати ту всю брехню від вас. Я загуглила що роблять жінкеи в армії - снайпери, медики, звязківці, наводчики. Є ціла купа напрямів де не треба бігати з 45 кг на собі.
А про вашого мужичка з купою претензій, то певне такий самий кабінетний штабіст, дупу поморозив на каріматі і жаба задусила, що в машину до жінок не впустили і в ’рот не дали’
Sanechko• 03 июня 2022
А якщо задуматись...То і східні укрвїнці дуже відрізняються від західних.
gizma2019• 03 июня 2022
Ответ дляИринаКа
То підіть спробуйте, щоб точно дізнатись. До чого тут добровольці? Я про жінок-контрактниць пишу.
нормально они броники носят, я недавно узнала, что моя знакомая пошла на конктракт, так вот ей норм, весит она около 60, но в ней роста 185, реально худющая, но говорит нормально все
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Я навіть одну вишила. Бо з мами на роботі вимагали обов´язково, держслужба, а в тата прооперували онко і грошей взагалі не було, лише борги. І я ночами шила ту вишиванку до дня незалежності. Після того, не хочу вдягати. А так, є дуже красиві, якщо справді ручна робота
Так, є дуже гарні, дорого ... Я все ніяк не придбаю, ті що до душі дуже дорогі.
автор kanareyka_tweety • 03 июня 2022
Ответ дляMalysh2
Про сериалы повеселили)
Мой свекр, военнослужащий ВСУ, приходит каждый вечер с части и включает рос сериал под ужин. Причем сериалы про ментов, военных и всякое такое. Даже не спрашивала его - как так-то?
Жах Він точно благонадійний для ЗСУ?)))
Міражана• 03 июня 2022
Ответ дляklaraneill
ничего в нем правильного нет, очередной фарс, как переименование улиц, перекрашивание заборов и т.д. все равно половина русскоязычных говорит с такими же на русском, а с украиноязычными на жутком суржике.
Тобто називати вулиці в честь катів і вбивць то не фарс, а перейменувати їх - фарс?
мені все одно на якому суржику говорять рускощелепні, головне щоб наступне покоління дітей говорило українською. І Україна, як держава, має створити для цього всі умови.
mamarama• 03 июня 2022
Ответ дляМіражана
А як вона на навчаннях носила бронік? чи взагалі пройшла навчання перед відправкою на фронт?
Щось тут не клеїться.
Учения и реальная война, может, разница?
Побегать на учениях пару тройку часов, это не тоже самое, что весь день, как на войне?

Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Ви розумієте, що я про інше? Наші вчать для працевлаштування або навчання і це правильно, і так має бути скрізь. Але волонтери скрізь намагалися допомогти всим і не кричали, я вас нерозумію, польською чи німецькою, бітте шон.
Ви уявляєте скільки в Україні часу для освоєння мови , і у біженців від війни? Неможливо порівняти.
klaraneill• 03 июня 2022
Ответ дляМіражана
фарс, когда на это тратятся большие деньги из бюджета во время войны. эти же деньги могли потратиться куда с большей пользой, на ту же помощь беженцам или зсу, а то у нас только принято у населения деньги на помощь клянчить, пока бюджет уходит на смену табличек в городах
gizma2019• 03 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
В підлітковому віці школа впливає більше ніж батьки. Молодець, розумничка. То може ну його все? І на росію? Там стільки прекрасних людей....рай для переконаного рускогаварящєго. Мене просто дивує а нащо ви передаєте сину культурну спадщину ворога? От це і є малорос. Бо там вище хтось питав як це. Типу неросійський=неповноцінний.
а может хватит отправлять имеющих иное от вашего мнение из их страны? вы предлагаете мне ребенка учить одному языку, а самим разговаривать на другом? это не странно для вас?

до подрасткового возраста ребенок с языком уже определился и да, это очень плохо, если семья в таком возрасте теряет авторитет могут быть плохие последствия
klaraneill• 03 июня 2022
Ответ дляМіражана
кстати, Пушкин - он кто, палач или убийца?
ИринаКа• 03 июня 2022
Ответ дляМіражана
Я в шоці просто... Скільки було жінок-героїнь в 2 світовій.... І ніхто не думав що вони лишні. Жінки-снайпери - вважались кращими стрілками 2 світової.

А в нас в ЗСУ, по ваших словах, жінки вважаються непотребом.... хіба щоб в рот давала...
Випийте заспокійливе чи антишокове.
А ще хочете про жінок? В танках і БТР часто шматки пригорівших орків. Жінки з ремроти не можуть їх відшкрябувати, бо блюють і їм страшно.
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляИринаКа
Це ви однією сракою на два стула. У нас є таке, що не беруть на роботу, бо не говориш українською? Ні! А там є! Я не про допомогу, яка може бути на українській, польській, китайській і навіть анонімною і мовчазною. Знаєте цю фразу, перед тим, як людина вмирає, у неї віднімає мову. З Україною теж таке намагаються зробити - відібрати мову, культуру, історію, а тепер ще й життя і території. Той, хто ще досі це не розуміє - дебіл.
Яскравий приклад Білорусь.
Міражана• 03 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
національний одяг всюди дуже дорогий. В Японії забезпечені родини кімоно дівчатам купляють, то воно 20-30 тисяч доларів, і до шлюбу і на різні урочистості, вважається, що в жінки має бути дороге кімоно. І всі стараються його мати, навіть можуть роками збирати гроші. Бо дуже дорогі шовкові тканини.
В них також візерунки на кімоно мають значення. Як і на наших вишиванках))
Так що наші вишиванки ще дешеві в порівнянні)))
Міражана• 03 июня 2022
Ответ дляИринаКа
Випийте заспокійливе чи антишокове.
Удалено администрацией...
Alve• 03 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Вони всі рускіє. Мова не причина, мова підгрунтя, бо чисто психологічно люди починають сприймати рускіх як своїх, хавати байки про слов´ян, братські народи і спільну історію, і загалом некритичні відносно рускіх. Дивляться рос кіно, слухають рос музику і вбирають рос культуру. Основні наративи.
Останню фразу не зрозуміла. Переважна більшість рускіх не визнає ні українців , ні української. Вони навіть самі задрипані, тішать себе імперіалізмом.
Прикордонні області тісно пов´язані родинними зв´язками. Пів Харкова має родичів в Росії. Під Харковом накрошили бурятів, дагестанців і ще якихсь чурок, при чому байки про слов´ян?
. Остання фраза про те, що чхати вони хотіли на те, якою мовою тут розмовляють і захист Донбасу, то лише привід.
Alve• 03 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Якщо до свята, то що тут поганого? Національний одяг, традиції
А якщо національність інша?

Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляЕлена США
Я 11 лет жила в России, приезжая каждый год в Украину, и был опыт общения с белорусами. Общие у нас только когда-то совместное существование с одинаковыми проблемами, но менталитет, обычии, у нас совершенно разные.
Мені здається , що немає країн з однаковим менталітетом, навіть схожим. Це ж віками формується.
ИринаКа• 03 июня 2022
Ответ дляmamarama
Там безнадійно, рожеві окуляри, романтика війни і тд.
Alve• 03 июня 2022
Ответ дляИринаКа
А хто чоловіки у цих жінок?
Військовослужбовці.
Natkash• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Правда, ніхто не гнобить? А відео хряка , який не розуміє російськомовних біженців , що прийшли за гуманітаркою давно було? Або такі об´яви?
’Хряк’, до речі, з перших днів війни на вокзалі волонтерить, вдень, вночі і при будь-якій погоді, ніхто з сотень біженців до нього претензій за той час не мав. Той конфлікт почався не через мову і не з моменту початку відео, святі женщіни чомусь залишили за кадром, як їм вдалося роздраконили того чоловіка. Перед тим, як засуджувати, варто послухати обидві сторони.
А взагалі, подібне притягує подібне. Я зовсім випадково познайомилась з жінкою з Маріуполя, вона розповідала, що їй на всьому шляху від Мангуша до Львова зустрічалися тільки хороші люди, була в захваті від наших волонтерів. Ну так вона і сама приємна людина, з такою і не помічаєш, якою мовою розмовляє (деколи говорила зі мною українською, деколи російською).
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляmamarama
Если не все устраивает, то чего не меняли потом?
Если так просто взять и поменять, по вашему мнению.
Беларусы в 2021 году пытались поменять.
И чем все закончилось?
Но хоть пытались.
Нам повезло, что Янык ссыклом оказался.
Им не повезло.
Справа не у янику, у нас люди життя за це віддали.
ИринаКа• 03 июня 2022
Ответ дляМіражана
Удалено администрацией...
yuyarosh• 03 июня 2022
Ответ дляbananos
Та ні при чому. Какая разница!
Тут як то кажуть : якщо потрібно пояснювати, то пояснювати не потрібно!
Слухайте баскова, повалій, асті, лободяру …….розслабляйтесь, « культурно просвітляйтесь»
До чого тут війна
Серіали з поречинковим 😂 «особливо рекомендую»
Цвіту і пахну• 03 июня 2022
Ответ дляЕлена США
После развала Союза, в Прибалтике давали паспорта только тем, у кого предки проживали на этой земле до 1940 (до оккупации Советами). Все отстальные должны были сдать экзамен на язык и историю. Не получившие паспорта гражданина не могли учавствовать в выборах, а получаться влиять на развитие, курс страны. Поэтому у них и не было таких качель, как у нас. А у нас президентов всегда выбирала восточная Украина (из-за большого кол-ва там проживающих людей), которая ментально ближе к Раше.
Розумні люди, ці латвійці
gizma2019• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
я вам больше скажу, тот же Киев куда больше связан родственно с россией, а не с ЗУ, если говоить про киевлян

у меня на работе более поливины русские, ну как русские, это люди родились в ссср и приехали учиться в Украину, а родители остались в россии, сейчас такие проблемы с этим у кого еще живы родители, потому как они пожилые и надо помощь, а поехать они не могут
ИринаКа• 03 июня 2022
Ответ дляAlve
Військовослужбовці.
Вищі у званні, які їх в армію і всунули, звичайна практика. Що і треба було довести)
gizma2019• 03 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...