Те кто остался.. как там обстановка?
Майстерня домашнього текстилю• 03 июня 2022
Як і було, лише без українського зв´язку пустили місцевий оптоволоконний інтернет через Твєрь, люди ставлять впн і виходять в мережу.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А у кого нет домашнего интернета как выходить на связь? Родственница уехала к старенькой маме в крым, а теперь думает домой и не знает как и что там за обстановка? Паспорта хоть не забирают?
Ответ дляТА7НЯ7
Не забирають.
Ответ дляТА7НЯ7
В Генічеську зараз є М-Нет, до них піти на Северний мікрорайон і замовити підключення. Моб зв´язку немає. Хтось казав, що на виїзді з міста щось трохи ловить. Зв´ язатись можна тільки через месенджери.