Может кто-то сталкивался как сейчас продлить паспорт в связи с 45-летием. Подруга находится в Болгарии. Говорит, что не может толком узнать где, куда и чего?
Ответ дляbysinka
Поки воєнний стан то паспорт дійсний, але це на території України
Дякую. Вона давно живе в Болгарії. Ще до війни. Паспорт був не дійсний вже більше року. Спочатку із-за ковіду не їхала, тепер війна. Не знаєте, якщо вона приїде до країни, то будуть проблеми на кордоні?