Трынди-брынди• 05 июня 2022
Порадьте спикинг клаби для дітей
Влітку хочу, щоб син 10 років підтягнув розмовну англійську.
Може є спікінг клаби за не всі гроші світу.
Цікавить онлайн.
Дякую
Цікавить онлайн.
Дякую
Птица секретарь• 05 июня 2022
Почему спикинг клаб, а не разговорный клуб?
Вы же не говорите в магазине дайте хлеб энд ван кило ...
Смайлик• 05 июня 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Який рівень в сина? Ви ж розумієте, щоб спікати, рівень потрібен
Що ви говорите нісенітницю. Мій син в 6 років ходив на спікінг-клаб. Перші 2-3 заняття не розумів, соромився. Тоді звик до слів, речень ( Привіт, як ти, як справи), там грали часто в УНО. Почав по трохи розмовляти. Короче десь на 10-й такий спікінг вже трохи розмовляв і розумів про що говорять. Спікінг клуб -це саме найкраще, щоб вивчити мову. Спочатку треба навчитись розмовляти. А потім вже можна і письмом зайнятись.