Путин: Россия нанесет удары по новым объектам, если Украине передадут дальнобойные ракеты...ну п..ць.а шо ми не можемо отвєтку лупануть по тому самому криму что ордло .ну скіки мона нас бомбить.рашисти не понімають же по нормальному
frumoasa17• 05 июня 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
У мене гарна пам’ять. Всі ваші повідомлення, що тут, що в інших темах з рашистькими наративами, а не з альтернативними українським.
Соната любви• 05 июня 2022
Для чого ДБР вилучило клістрони і що це таке
3 липня 2020
Державне бюро розслідувань вилучило прилади, необхідні для роботи системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль, у трьох бригадах Повітряних сил. Про це повідомило Командування повітряних сил Збройних сил України.
Командування повітряних сил розцінило такі дії як ’черговий удар по системі протиповітряної оборони України’.
Згодом повідомлення зі сторінки командування у Facebook прибрали, але його скрін зберігся.
Порушення при закупівлі клістронів
’1 липня 2020 року у зенітну ракетну бригаду Повітряних Сил ЗС України (військова частина А2860) прибули представники відділу слідчого територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницький’, - повідомило Командування повітряних сил.
На підставі ухвали судді Хмельницького міськрайсуду та в межах кримінального провадження слідчі склали протокол огляду та вилучили чотири НВЧ прилади (клістрони) та супровідну документацію.
’Слідчі інкримінують посадовим особам суттєві порушення у закупівлі клістронів. Разом з тим, у згаданій постанові суду не йде мова про вилучення, а лише ’про огляд військової частини А2860 та підпорядкованих їй зенітних ракетних дивізіонів’, - йдеться у повідомленні.
Такі ж процесуальні дії провели в зенітних ракетних бригадах на Одещині (в/ч А2800) та Херсонщині (в/ч А1836).
У заяві вказують, що надвисокочастотні прилади (НВЧ або клістрони) є одним із основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль.
’У той час коли на кордоні з Україною ворог розгортає величезне угруповання військ у рамках масштабного військового навчання «Кавказ-2020», де навіть неприховано розігрується сценарій повномасштабного наступу на Україну, державні інституції дозволяють собі подібні речі’, - йдеться в заяві командування ПСУ.
Державне бюро розслідувань повідомило, що усі прилади НВЧ повернули до військових частин.
Окрім того розпочали службове розслідування щодо правомірності дій працівників відомства. Посадовців, причетних до вилучення техніки, відсторонили від займаних посад.
Що таке клістрон і навіщо їх вилучали
Завідувач кафедри інформаційних технологій і моделювання у КЕІ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Ігор Шелевицький пояснює, що клістрон це високочастотна лампа, яка може генерувати й посилювати електромагнітні коливання.
Водночас експерт не розуміє, навіщо ДБР було вилучати клістрон із бойового комплексу. ’Навіщо забирати клістрони із собою? Які умови транспортування й зберігання, що саме із ними робили, і в якому стані повернули? Як це вплинуло на характеристики й надійність приладу?’, - написав Ігор Шелевицький у Facebook.
’Я уточню що без клістрона радар мертвий. Просто купа металу. Й ракети не полетять’, - додав він.
Головред ’Цензор.Нет’ Юрій Бутусов нагадує, що клістрони для ракет С-300 можна купити лише в Росії.
’Люди повинні розуміти наслідки своїх дій і наслідки перевищення повноважень. Річ у тім, що постанова суду не передбачала вилучення клістронів взагалі! Це вкрай підозріла ситуація, і дії людей, які це зробили, мають усі ознаки державної зради’, - підсумував Бутусов.
3 липня 2020
Порушення при закупівлі клістронів
Що таке клістрон і навіщо їх вилучали
frumoasa17• 05 июня 2022
Ответ дляMarusya22
Теми, де воно відповідає, видаляють. Отже, думає, що ніхто нічого не пам´ятає
Як ж задовбала ця вата, яке жде та молиться на рашастан
frumoasa17• 05 июня 2022
Ответ дляMarusya22
Мене дивує, чому їх тут не банять по айпі. Нехай шурують на свій ру и копирсаються у тій багнюці.
Є впн, тому сидіти будуть(
frumoasa17• 05 июня 2022
Ответ для_RedGirl_
Може, це взагалі не українці пишуть
Наші запроданці теж є.
Ответ дляmamarama
А вот меня мысль посетила, что угрожает ударами по тем обьектам, по которым их еще не было.
Подумалось про АЭС и стало дурно.
Вчера над Южноукраинской пролетело и это уже совсем не смешно.
ГЭС у нас еще есть, тоже, опасность затопления.
Страшно даже думать.
Подумалось про АЭС и стало дурно.
Страшно даже думать.
Ну тут надежда на наличие мозга ибо от АЭС накроет и их тоже (вспомним Чернобыль) и не факт, кого больше ( куда ветер будет дуть).
ksunuyabelaya• 05 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Мне это его заявление тоже не понравилось, а вообще как мне надоела эта раися нет сил😩
Может он уже от безысходности это говорит ?
Как ему ещё пугать ?