Крутышка-Пышка• 05 июня 2022

Краплі для очей, порадьте

Порадьте терміново антибактеріальні краплі для очей. Тижні два чухались внутрішні куточки очей, думала алергія, записалась до окуліста і алерголога аж на п´ятницю. А сьогодні надвечір бачу, що якась інфекція, скоріш за все. Очі почали закисати, повіки в тих же куточках якісь набряклі і склера почервоніла. Боюсь, до п´ятниці не дотягну(((
Бяки-козяки• 05 июня 2022
тобрекс

Бяки-козяки• 05 июня 2022
але це антибіотик, може все ж таки дрчекатись лікаря
Розавенная• 05 июня 2022
Если антибактериальные, то левомицетин. Но не уверена, что они сейчас не по рецепту, антибиотик все-таки
МошеЙница• 05 июня 2022
Проти алергії теж щось випийте. А краплі - тобрекс або окомістин. Другі дешевше
Уси-пуськи• 05 июня 2022
У сина був вірусний конюктивіт. Тобрекс - супер допоміг. Головне, що не викликав дискомфорт і допоміг дуже швидко. Але лікар назначав на 5 днів
автор Крутышка-Пышка • 05 июня 2022
Я по симптомах схиляюсь до блефариту, хоч сама не прихильник інтернет-діагнозів. Дякую, дівчата!
Вечный двигатель• 05 июня 2022
флоксал, как раз сейчас использую
Кнопкотык• 05 июня 2022
Бажано до огляду не капати антибіотик. Пробуйте Окомістин, це легкий антисептик. Має стати краще, принаймні на трохи, щоб огляд провести.
Вечный двигатель• 05 июня 2022
Добавлю про Флоксал, думала ячмень, но оказался блефарит. Но он и от первого, и от второго. Прошло за 3 дня

автор Крутышка-Пышка • 05 июня 2022
Ответ дляВечный двигатель
Теж повіки зуділи?
Вечный двигатель• 05 июня 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Теж повіки зуділи?
чесалось, немного болело в одной точке и потом в этом месте начал будто ячмень понемногу расти. Ну и сам белок глаза болезненный такой, красноватый. Я в аптеке попросила от ячменя, мне продали Флоксал, но потом я записалась все же к врачу и офтальмолог подтвердил, что капать могу купленным
Улучшанский-Ухудшанский• 05 июня 2022
Ответ дляВечный двигатель
флоксал, как раз сейчас использую
Плюсуюсь за Флоксал, всегда выручает.
kom• 05 июня 2022
Ответ дляБяки-козяки
тобрекс
Лучше тобрадекс
Трахтибидох• 05 июня 2022
Тобрекс или тобрадекс, лучше нету
А я с Рио-де-Житомира!• 05 июня 2022
Тобрадекс сразу капайте,чтоб не запустить