якщо я промила квіти, а пишуть, що не треба, бо змивають дріжді.
не вийде?
Маряна Семків• 06 июня 2022
Ответ дляok1904
І сироп робіть, і настоянку, і насушити на чай. Я лиш ще другу ферментацію нею не робила
Вторинна ферментація цікава на індійському морському рисі і чайному грибі.
Маряна Семків• 06 июня 2022
Ответ дляok1904
Я знаю.
А ще Джун цікава культура,на зеленому чаї з медом.Напиток виходить як медове шампанське.
Вчора робила сироп: 2 л води, 4 лимони, 1200 цукру. Зварити, додати 40 суцвіть, виключити, накрити кришкою і залишити на добу. Потім відцідити через марлю, довести до кипіння і в банки.
Ще роблю бузинад: на 3 л кип´яченої води 5 суцвіть, 3 ст л меду, сік половини лимона, в банку і зверху прикрити тканиною. Кілька днів, до 5-6, потримати, як забродить, спробувати. Якщо смак влаштовує, процідити і в холодильник на 10 днів.