Добрий день. Виникла така проблема - прибігла сусідка знизу (7 поверх), стверджує, що ми її топимо. Ми оглянули в себе, тече зверху з 9 поверху по каналізаційному стояку. Викликали сантехніків, вони приїжджали декілька разів, все оглянули. У сусідів з 9 поверху в квартирі сухо. Сантехніки стверджують, що на 98% впевнені в тому, що тече сантехнічний трійник у сусідів з 9 пов., десь в перекритті між плитами. І ремонтувати треба від них. Є й мала ймовірність, що протікає муфта, яка з´єднує їхній трійник з нашою трубою, муфта знаходиться відповідно десь там же, в перекритті. В такому разі ремонтувати треба від нас.
Щоб вияснити, де саме тече, треба або сусідам з 9 пов. зняти декілька плиток з полу і вийняти трійник. Або нам розібрати весь туалет, тому що в нас всі труби заховані в короби (ми зняли декілька плиток з короба, щоб сантехніки могли оглянути все) + розібрати стелю.
Виходить, що дешевше і легше зробити це від сусідів з 9 пов., і якщо цей дісно тече їхній трійник, то від них і ремонтувати. Якщо ж виясниться, що це не трійник, а муфта, то тоді це вже будуть наші клопоти. Але проблема в тому, що вони навідріз відмовляються надавати допуск, щоб в них що-небудь робили і кажуть, щоб робили через нас.
Чебурастик• 08 июня 2022
А може сусіди збоку топлять? В мене так було, потім у знайомої. Топили сусіди зверху, але не над квартирою, а збоку. Розібрали свої стояки, хоча б вибачення попросили.
Люблю Поумничать• 08 июня 2022
У нас когда ремонт делают - забывают или не зотят вовлекать соседей и менять трубы где плита перекрытия
Столанулась и я с такой проблемой
Соседка сверху категорически не дала доступ чтобы поменять стояк и через три года закапало сверху от нее
Вызвала аварийку та перекрыла стояк и все девять квартир сидели без воды три дня
короче вынудили соседку выбивать пару плиток чтоб поменять трубу заново вернее состыковаться
А если бы соседки не былр дома или уехала куда то? Гемор еще тот
Столанулась и я с такой проблемой
Ответ дляЛюблю Поумничать
Столанулась и я с такой проблемой
Відчуваю, що так і буде. Доки не протече на поверхи нижче або не перекриють весь стояк
Ответ дляNika-0770
Ми готові їм компенсувати витрати на підлогу. Це все одно буде нам дешевше, ніж собі робити ремонт в усьому туалеті. Але вони й на таке не згодні
И я бы не согласилась. Меня когда топили соседи сверху говорили что все компенсируют чтобы я отменила вызов полиции, мне на следующий день принесли 500 грн и сказали что больше нет
Ноги от ушей• 08 июня 2022
А где есть гарантия, что течет не от вашего тройника как соседке снизу? Я бы тоже не согласилась. Разберите у себя пару плиточек и посмотрите, если причина не у Вас, значит Выше, тогда пусть соседка под Вами и решает проблему с соседями, которые выше Вас
Ответ дляNaomii
Ну так а якщо виявиться, що причина дійсно в неї. Але ми й у такому готові компенсувати
Ответ дляНоги от ушей
Ну бо ми ж зняли декілька плиток з короба, щоб було видно трубу. І видно, як воно капає зверху
Ноги от ушей• 08 июня 2022
Перечитала еще раз. Трубы в перекрытии -это проблема жека. Пусть устраняют за свой счет и решают вопрос с компенсацией тому, кто будет демонтировать ремонт в своей квартире. Если проблема точно не от Вас- забейте
english book• 08 июня 2022
Какой то цирк у Вас творится.
Соседи,которых топят, вызывают водоканал,который перекрывает воду всему стояку.И сидите дальше без воды-выясняете.
По закону,к общедомовым коммуникациям должен быть круглосуточный доступ.Ничего замуровывать и закладывать намертво плиткой нельзя.Если заложили,то это Ваши личные проблемы.Вы должны предоставить доступ ремонтныиъм службам,они проводят ремонт или замену,а дальше хотите декоративно что то делаете,хотите наглухо опять закладываете.
ПоэтеСССа• 08 июня 2022
Ответ дляenglish book
Какой то цирк у Вас творится.
Только почему-то ремонтные службы (управляющей компании) не очень торопятся ремонтировать общедомовые коммуникации.
Мы когда делали ремонт в санузле, вызывали сантехников из управляющей компании, стояк канализационный был ужысный, с ржавчиной и трещинами, но да, ещё не текло с него. Так мне письменный ответ дали, что стояк в удовлетворительном состоянии, ремонт делать не нужно. Сама за свои деньги меняла, т.к. не хотела делать ремонт, а потом дождаться чтоб этот ужасный стояк потек.
english book• 08 июня 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Да,в старых домах так.У нас в старом доме меняли,только если появлялась течь.Бесплатно имеется ввиду.
То есть если сам хочешь заменить подозрительную трубу,то платишь им в кассу ЖЭКа,покупаешь материалы,и они меняют.
Просто так не меняли,потому что у них ограниченный бюджет,и меняют бесплатно только в случае аварии.
Я думаю,что и сейчас точно так же.
Ответ дляenglish book
Какой то цирк у Вас творится.
Це не ми їх замурували, а хазяїн. Ми орендуємо цю квартиру. Вони попросили зняти декілька плиток, щоб оглянути - ми зняли. До нас вони претензій не мають
english book• 08 июня 2022
Ответ дляNika-0770
Я зрозуміла.Я просто написала,як повині діяти сусіди,коли їх топлять.Не треба нікого вмовляти і ні за ким бігати.Перекривається стояк-’до выясеения причин’.Я таке проходила в декількох будинках,де жила.Схема проста і дієва.
Анонимчик• 08 июня 2022
Ответ дляNika-0770
У нас так колись було. Прийшла сусідка знизу і каже, що ми їх топимо у туалеті. Квартира нова, щойно після ремонту. Вона привела безкоштовних сан ехніків з ЖЕКу і вони сказали, що ми повинні надати доступ з нашої квартири для заміни труби у них. Насправді у нас все було сухо , все замінено. Але вони вимагали розбити всю плитку без відшкодування . Ми за свої кошти знайшли інших сантехніків . Виявилося, що протікала труба у їхній квартирі . Стеля була подвійною, між нашою підлогою та їх стелею була тріснута їх труба( частина після стику , що веде з нашої квартири), сантехніки швидко замінили цю тракту з їхньої квартири .
До речі вони цей кіпіш затіяли, коли ми бали на відпочинку на морі , вони знайшли тел батиків і вимагали відкрити квартиру та ламати плитку