d.qa• 08 июня 2022

Обмін марочками «русский корабль»

Доброго часу доби!
Можливо є хтось з м.Києва, хто купляв відомі марочки не заради шаленого заробітку на них, а для себе і погодиться обміняти лист «Всьо» на марочку W з першою картинкою? Не для продажу. Дякую за приділений час!
marata• 08 июня 2022
У них різна цінність )

автор d.qa • 08 июня 2022
Ответ дляmarata
У них різна цінність )
Для тих, хто їх купляв для перепродажів звісно, тому я і вказала що шукаю тих, хто купляв для себе і можливо немає другої версії
lekon-lekon• 08 июня 2022
Так вони на пошті коштували по-різному 450 і 250 грн, різниця майже 200 грн
автор d.qa • 08 июня 2022
малося на увазі що хочу обміняти лист на одну марку, мені не потрібен цілий лист на 6 марок
бресточка• 08 июня 2022
А заказать нельзя уже ?
автор d.qa • 08 июня 2022
Ответ длябресточка
А заказать нельзя уже ?
ні, нажаль(
наразі їх продають ті, хто купляв виключно на перепродаж, тому шукаю може у кого є одна марка з першим малюнком і не шукають всіх грошей світу
vola01• 08 июня 2022
Доброго вечера,у меня одна ,але я хочу поміняти на першу марку .

автор d.qa • 09 июня 2022
Ответ дляvola01
к мене лишилася одна F, решту роздала рідним та друзям. Може хтось погодиться обміняти мені на F, тоді зможу обмінятися з Вами
vola01• 09 июня 2022
Ответ дляd.qa
Я купляла тоже одну у сусідів перекупщиків марку всьо ,одну по Україні,одну за кордон ,але не маю першої.Якщо захочете обміняти першу на мою будь яку ,то пишіть в пп
кенгуруша• 09 июня 2022
Ответ дляvola01
почем брали одну марку?
vola01• 09 июня 2022
Ответ длякенгуруша
почем брали одну марку?
По 150