Amoreta• 09 июня 2022

Одяг для новонароджених

Підкажіть, будь ласка, ПДР 28 серпня, помаленьку думаю купляти одяг для 👼🏼🎀

Питання 1: думаю взяти 56 і 62 розмір, читала тут, що треба в середньому 2 чоловічки/день в пологовий, то якщо все буде ок, потрібно взяти 6 чоловічків 56 розміру і 6 - 62р? Так вистачить на перший час?
+ ще думала взяти комплекти розпашонка+повзунки ( знову ж таки треба у двох розмірах брати, а скільки шт?)
І ще, невідомо яка погода буде, але на цей час з коротким рукавом таки не брати?

Питання 2: в Некст хочу замовити красиві чоловічки на виписку, який розмір краще брати? NB чи краще 0-3?

Питання 3: пеленки, які треба брати на перший час і скільки, там стільки різних 😱 Чи все буде в бейбібоксі? Чи краще самій купити?

Буду вдячна за відповіді, голова обертом, не хочу нічого упустити ☺️ 🌸
ku4eravaku4erava• 09 июня 2022
56 - купите 3 шт, потом докупите...пеленки 4...шт использовали как полотенца..
ku4eravaku4erava• 09 июня 2022
Распашенки не надо, болики берите....или наменопрчках кофточки , потом докупите...
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Дякую)
Підкажіть на рахунок пеленок, там є ситцеві, муслінові, бавовняні, байкові, непромокаючі 😱
Які брати?))
ku4eravaku4erava• 09 июня 2022
Ответ дляAmoreta
Дякую)
Які брати?))
Муслиновые 2 и 2 байковые, есть коконы пеленки удобные для пеленания...
NesmeyanaYa• 09 июня 2022
В мене в листопаді ПДР, але теж потрохи дивлюсь. В пологовий 56р планую брати, 62 вже на потім.
Хочу комплект бодіків (зараз на George знижки, але не встигла з розміром, то моніторю)
4 чоловіка бавовняних, 1 флісовий візьму (carters, next)
3 шапочки, носочки.
І можливо ще бодік з довгим рукавом і штани (на smyk декілька варіантів сподобалось)
Ane4ka-9cee• 09 июня 2022
В мене 2 теплі пелюшки зразу забрали у родзалі, так що беріть більше. Самі практичні чєловечки. У мене дитинка народилась маленька, то на нас був великий був одяг 56 р. Бебібокс дають вже при виписці додому.
Allaif• 09 июня 2022
Шкарпеточки купіть. Ними добре фіксувати чоловічки, якщо трошки завеликі будуть. Все на довгий рукавчик бажано, бо малявки мерзнуть
Allaif• 09 июня 2022
Краще чоловічків побільше беріть. Я брала по 5 шт (двійня), то в перші два дні все перемастили. Добре, що мені бокси дали, я звідти все використала і 56 і 62 розмір
Allize_di• 09 июня 2022
Некст великомірить, 0-3 буде великий на дитину 50-56 см
Asteroidea• 09 июня 2022
1. Так, по 6 шт вистачить
2. Розмір NB, це для зовсім маленьких, з малою вагою при народженні або для недоношених
3. Пелюшки візміть по мінімуму - 3 тоненьких і 3 фланелевих. Що зараз в боксах я не знаю
Asteroidea• 09 июня 2022
Мені варіант распашонка + повзунки був незручний, я віддавала перевагу «чоловічкам»
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
3 шапочки, носочки.
Я взимку ще заказала бодіків по знижці в George, але вони застібаються лише внизу тобто одягати через голову. Пізніше вже прочитала, що до півроку потрібно, щоб все на кнопках було по периметру🙈
То тепер думаю все ж таки перепитаю)) і хочу все набрати, щоб максимально легко одягалось)
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляAne4ka-9cee
Так, читала, що бебібокси вже потім дадуть. То до того часу 2 байкові в 2 муслінові вистачить?
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляAllize_di
Дякую, значить таки NB візьму)
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляAsteroidea
1. Так, по 6 шт вистачить
2.Некст вище написали, що великомірить, а я там на виписку чоловічки придивилась. То все ж який в них розмір брати 🤔🤔
debor_a• 09 июня 2022
Ответ дляAmoreta
Дякую)
Які брати?))
Я брала 3 бавовняні і 3 байкові, мені вистачило, народжувала у лютому.
Чоловічки із розрахунку 1 в день, брала 56 розмір. Тільки не беріть, що через голову одягаються.
Asteroidea• 09 июня 2022
Ответ дляAmoreta
Дякую, значить таки NB візьму)
Не треба брати NB. Це для дитинки з малою вагою або для передчасно народжених. Вам треба брати 0-3 міс. По-перше від прання є усадка, по-друге дітки в цьому віці дуже швидко ростуть
debor_a• 09 июня 2022
Ответ дляAllaif
Ви не прали речі з бебі-боксу?
Asteroidea• 09 июня 2022
Ответ дляAmoreta
В мене молодша передчасно народилась, 47 см з вагою 2350, але на виписці була 2 кг. То я купувала NB. Зараз дивлюся, що розмінна сітка трохи змінилась.
А як ви замовляти збираєтесь, через посередника?
Allaif• 09 июня 2022
Ответ дляdebor_a
Ви не прали речі з бебі-боксу?
Не прала, бо одяшала їх на бодіки домашні випрані. Їх теж брала багатенько
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляAsteroidea
От я думаю тепер, по різному кажуть) я саме на виписку хочу декілька милих таких взяти, чи може до 1 місяця?) 🤔
Вибачте, таки перепитаю, боюсь прогадати)
Asteroidea• 09 июня 2022
Ответ дляAmoreta
Може в продавалці щось є і вам зроблять заміри
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляAsteroidea
Так, через посередника)
Гляну на продавалці таки, може уточню по замірах)
yulli-1• 09 июня 2022
Ответ дляAmoreta
Я такі нормально з 2х місяців використовувала.
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляyulli-1
тільки думаю, чи вже не будуть малі, George наче ітак маломірить))
Буду бачити пролетіла чи ні з цими бодіками🙈😁
Замовила на радощах))
Annabelis• 09 июня 2022
Беби бокс не берите. Лучше деньги. 6300 грн
Купите пеленки( 3 фланель, 3 хлопок, 3 муслин)
Распашонки не нужны!!! Неудобно вообще. Лучше боди ничего нет.
Я б взяла 3 шт NB, и штук 5 уже 0-3.
yulli-1• 09 июня 2022
Ответ дляAmoreta
Замовила на радощах))
Ну я з 2х місяців використовувала, бо тоді настало літо і менших розмірів просто не брала. А так дивіться. Я вже значно пізніше прочитала, як вони мають застібатись, тому не вважали, що з ними щось не так. Нічого складного в використанні не помітила.
Breathtaking• 09 июня 2022
Ответ дляAllaif
Підкажіть, а як же з боксу використати в пологовому, якщо все треба пропрати і пропрасувати спершу? Чи вже вдома все те зробили і використовували?
Breathtaking• 09 июня 2022
Автор, у нас з Вами різниця ПДР в 1 день))) де плануєте народжувати?
Щодо одягу, я дивилась Картерс і Джордж, у них якість, як на мене, поганенька, занадто багато віскози з еластаном під назвою ’бавовна’, я в шоці. Непогана якість бодіка за 670 грн за 1 шт (на їх сайті, під замовлення з доставкою вийде під 450, я порахувала, але ж чекати невідомо скільки, а місцеві інстаграм продавці ціни їм не зложать). Як на мене, то дорого, на 1 місяць таких щонайменше штук 6-8 треба.
Я на розетці замовляю весь одяг, там зараз купа знижок, і все, що приходить, руками перевіряю на якість. Як правило, більше половини відсіюється. Мені сподобалась харківська фірма Minikin, якість хороша (крім утепленого одягу, там з флісом, не беру), ціна більш ніж адекватна.
автор Amoreta • 09 июня 2022
Ответ дляBreathtaking
Клас)) цікаво як народимо 😁 у Вас теж перша вагітність?)
Я в Чернівцях знаходжусь, тут і народжуватиму) а Ви?
Так, взимку замовляла бодіки Джордж, якість мені не дуже, але і ціна там невисока. Некст Ви часом не бачили вживу? Хочу там замовити на виписку, думаю от з розміром який брати))
А так по магазинах думала походити, в пологовий речі на перший час наші українські взяти, треба буде глянути цю харківську фірму, що Ви кажете)
Раз таке діло вже Вас ще трохи попитаю))
Ви плануєте брати бейбібокс? А з коляскою вже визначились?)))