Семенна Семеныч• 09 июня 2022
Ура! как думаете примут? (Польша)
Польское правительство просят разрешить украинцам свободно ездить в ЕС после безвиза.
Strelka_007• 09 июня 2022
Ответ дляbananos
Удалено администрацией...
Вибачте, а які міста і села вже окупувала Польща? Щось, я відстала від життя.
Ответ дляПикарда
Я не нашла в статье ни слова о том что можно будет кататься в Украину увидеть мужа, а потом опять сбежать от войны в Польшу)) каждый месяц ’спасатьдетейотвойны’))) там написано что безвиз станет не 90 д, а больше.
Почему, там как раз написано о предложении продлении безвиза. Не указано, что нельзя мужа повидать
Юся шопоголик• 09 июня 2022
Ответ дляannac
Пока из тех, кто ездил из знакомых, никому не отказали во въезде в Польшу
Ви всіх запитали хто їздив?
А я знаю багато кого не пропустили
І перевіряти те з двома малими дітьми нема бажання
Так що не пишить чого не знаєте
Є закон, а порушувати закони про те забудьте, то Европа, випишуть депорт і довідзення
А я знаю багато кого не пропустили
Так що не пишить чого не знаєте
Ответ дляЮся шопоголик
Ви всіх запитали хто їздив?
А я знаю багато кого не пропустили
Так що не пишить чого не знаєте
А я знаю багато кого не пропустили
Так що не пишить чого не знаєте
так я ж не заставляю. ждите официального разрешения
Ответ дляЮся шопоголик
Ви всіх запитали хто їздив?
А я знаю багато кого не пропустили
Так що не пишить чого не знаєте
А я знаю багато кого не пропустили
Так що не пишить чого не знаєте
Зробіть собі візу, для чого ви тут розпинаєтесь?
Ответ дляannac
Так ведь кого-то уже истекли 90 д, там не написано на сколько продлят. Могут ведь продлить не на 200 д, а всего на 30. Учитывая что военное положение до конца лета, особо ничего не изменится.
Ответ дляПикарда
А могут и на 18 месяцев, ксколько разрешено легаьно находиться в Польше
Юся шопоголик• 09 июня 2022
Ответ дляbananos
Я вас питала що мені робити?
Ви взагалі не у Польщі, до чого ви так переймаєтесь
Strelka_007• 09 июня 2022
Ответ дляbananos
Ну раз відстали від життя то і до слів не чіпайтесь.
Тобто ви вкидаєте рашиський наратив і всьо, без аргументації?
Strelka_007• 09 июня 2022
Ответ дляbananos
Удалено администрацией...
Зрозуміло чим ви тут займаєтесь, сподіваюся, адміністрації кс теж.
ksusha1155• 09 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Ну як в чому? Жити на пособіє в Польші і кататися по екскурсіям по Європі наразі після 90 днів не можливо, а так сидиш на всьому готовому, квартиру в Україні здаєш, по морям в Європі катаєшся - рай а не життя.
Фу мля який мерзенний ваш комент
Ответ дляkoreshk9
а чого неможливо? Мені здавалось, що статус біженця дає змогу жити там скільки потрібно. Чи помиляюсь?