daiannaSan• 09 июня 2022

Выступление Пуйла

Мдэ, как говорится, он «вскрылся». И продемонстрировал свои неизменные цели: сравнил себя с Петром, решил захватить территории чтоб через 10 лет рассея была могучей империей. Тьфу. В общем, больное воображение у деда... Похоже что ему не водно сколько это будет длится, и сколько людей поляжет.
sinolga1408• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Я одна звернула увагу, що він на диво гарно виглядав. Ніяких там рук трясущихся, ніби помолоділа на років 10. І настрій такий піднесений, ніби виграв мільйон?
Якщо що, я не прихильних Пу, просто цікаво
я теж звернула увагу на це.

hrushyk• 10 июня 2022
Ответ дляАня_я
сьогодні.розвалилось у кріслі ,наче до бані прийшов,а не на всю країну. несло щось дурне про війну 21 рік
В нас Арестович полюбляє так розвалитись і вєщать
Як мене то бісить
antoninalav• 10 июня 2022
Якщо він досі живе, значить оточення в нього таке ж. Вони з цим покидьком в одному напрямку дивляться.
І це жахливо. Бо від цих довбнів нам нікуди не дітися. Єдине… треба щоб розвалилася та «могуча страна»
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляkuskus
Та теж побачила, хоч і мельком дивилась. Може нові таблеточки підвезли, хз на чому воно свої «геніальні вдеї» генерує
І підібрали ще такий фон, все голубе, очі світилися, мені аж мурашки по шкірі. Я бачила такий погляд, коли він про газ за рублі говорив вперше, видно сам захоплювався собою.
sobacura• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Так, нічого спільного з тим з параду, де пика була опухша і його роздуло. Чи то дійсно двійники, чи він шось коле.
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляsobacura
Я все менше вірю в двійників. Це одна людина , просто така гімняна і живуча
kuskus• 10 июня 2022
Ответ дляhrushyk
Як мене то бісить
Кому що, а курці-просо, ну, тобто -свиня завжди болото знайде

Vika-N• 10 июня 2022
Автор, так это с 14 года еще понятно. Война идет за территории и ресурсы, а ’освобождение русскоязычных’ - это басни для лоха
sobacura• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Вся та недокраїна така - гімняна. І сподіваюсь не живуча, як і їхнє пуйло.
sobacura• 10 июня 2022
Ответ дляVika-N
Але тим не менш. Сьогодні дивилась маленьке відео від Алана Бадоєва, він говорив українською, трішки ломаною, але. Співаки, актори, і інші відомі люди перейшли чи переходять на українську мову. А звичайним людям не вдобно.
Це просто написала, не про освобожденіє.
Anita123-13ef• 10 июня 2022
Ответ дляhrushyk
Як мене то бісить
Не дивіться
rybka21• 10 июня 2022
Ответ дляVika-N
они и про притеснении русскоязычных в Приднестровье шото мявкнули, но быстро закрылись. русский там государственный.
Тимофейка• 10 июня 2022
Хочу, щоб він здох 🤬
lenchik maha• 10 июня 2022
З Петром?) Той що Порошенко?
lenchik maha• 10 июня 2022
Ответ дляТимофейка
Хочу, щоб він здох 🤬
Всі хочуть))
Аюшка• 10 июня 2022
Ответ дляТимофейка
Хочу, щоб він здох 🤬
Так миллионы людей этого хотят, а оно не дохнет! Вот как так???
Gra_Nata• 10 июня 2022
Ага, империя нищеты и безысходности.

Вроде ж чья-то разведка то ли Англии то ли Америки заявили что помер он? Вроде как операция была у него, не пережил. А нет, эту мумию все ещё земля носит.
Alinka_15• 10 июня 2022
Був у рашці вовка-сифілитик, а тепер ще вовка-маразматик з манією величі.Де воно таке родиться?
Тимофейка• 10 июня 2022
Ответ дляАюшка
От скажіть??! І після цього вірити в зурочення, прокльони... Хер там, немає нічого цього. Інакше він би в перший день війни скопитився, сучара

Марочка18• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Видно было ,что тяжело ему разговаривать . Почему то вспомнила бабушку свою , она так говорила последний год перед смертью . Специально пересмотрела несколько раз
Вера15• 10 июня 2022
Ответ дляАюшка
Може, всесвіт вибирає та готує страшну смерть для цього створіння? Дуже вірю! Все одно воно не безсмертне!
Болаболик• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Сложилось впечатление что он доволен собой очень сильно , развала страны не ожидает , переворота тоже . Все у него под контролем и Украину из лап не отпустит ((( Все эти бредни хуйло умрет завтра , увы не правда .. как бы этого всем не хотелось ((( Посмотрела интервью расстроилась (( нет у него озабоченности ((
S-lana• 10 июня 2022
Территории он хочет расширять...Я этому гаду желаю расширяться только в землю - как можно глубже
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляМарочка18
Він так часто затинається, я відео ще з 14 бачила, там так само. Він так говорить, коли кайфу є, типу монологу
Тимофейка• 10 июня 2022
Ответ дляS-lana
Та він і так глибоко, у бункері 🤬
Вера15• 10 июня 2022
Ответ дляМарочка18
Ждемо якнайшвидше!
АнтонинаВ• 10 июня 2022
Через 10 лет Раися рухнет
lenchik maha• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Я не знала, що він якусь промову виголошував, але краєм ока бачила його коло якоїсь трибуни і теж здивувалася, ще запитую сусідку цікаво це сьогоднішній запис чи старий, бо щось він дуже жвавенький. Так бодрячком пішов, посміхається і якийсь задоволений... Мудило..
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляАнтонинаВ
Через 10 лет Раися рухнет
Вам не похрен , що буде з ними через 10 років?
never_ending• 10 июня 2022
Ответ дляАнтонинаВ
Через 10 лет Раися рухнет
Та я этого с 2014 жду и все никак. Мой дом уже второй раз пришли «освобождать», ну сколько можно?