Мдэ, как говорится, он «вскрылся». И продемонстрировал свои неизменные цели: сравнил себя с Петром, решил захватить территории чтоб через 10 лет рассея была могучей империей. Тьфу. В общем, больное воображение у деда... Похоже что ему не водно сколько это будет длится, и сколько людей поляжет.
sinolga1408• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Я одна звернула увагу, що він на диво гарно виглядав. Ніяких там рук трясущихся, ніби помолоділа на років 10. І настрій такий піднесений, ніби виграв мільйон?
Якщо що, я не прихильних Пу, просто цікаво
я теж звернула увагу на це.
antoninalav• 10 июня 2022
Якщо він досі живе, значить оточення в нього таке ж. Вони з цим покидьком в одному напрямку дивляться.
І це жахливо. Бо від цих довбнів нам нікуди не дітися. Єдине… треба щоб розвалилася та «могуча страна»
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляkuskus
Та теж побачила, хоч і мельком дивилась. Може нові таблеточки підвезли, хз на чому воно свої «геніальні вдеї» генерує
І підібрали ще такий фон, все голубе, очі світилися, мені аж мурашки по шкірі. Я бачила такий погляд, коли він про газ за рублі говорив вперше, видно сам захоплювався собою.
Ответ дляValli-valli
Так, нічого спільного з тим з параду, де пика була опухша і його роздуло. Чи то дійсно двійники, чи він шось коле.
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляsobacura
Я все менше вірю в двійників. Це одна людина , просто така гімняна і живуча
Ответ дляVika-N
Автор, так это с 14 года еще понятно. Война идет за территории и ресурсы, а ’освобождение русскоязычных’ - это басни для лоха
Але тим не менш. Сьогодні дивилась маленьке відео від Алана Бадоєва, він говорив українською, трішки ломаною, але. Співаки, актори, і інші відомі люди перейшли чи переходять на українську мову. А звичайним людям не вдобно.
Це просто написала, не про освобожденіє.
Anita123-13ef• 10 июня 2022
Ответ дляhrushyk
В нас Арестович полюбляє так розвалитись і вєщать
Як мене то бісить
Не дивіться
Ответ дляValli-valli
Видно было ,что тяжело ему разговаривать . Почему то вспомнила бабушку свою , она так говорила последний год перед смертью . Специально пересмотрела несколько раз
Ответ дляValli-valli
Сложилось впечатление что он доволен собой очень сильно , развала страны не ожидает , переворота тоже . Все у него под контролем и Украину из лап не отпустит ((( Все эти бредни хуйло умрет завтра , увы не правда .. как бы этого всем не хотелось ((( Посмотрела интервью расстроилась (( нет у него озабоченности ((
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляМарочка18
Він так часто затинається, я відео ще з 14 бачила, там так само. Він так говорить, коли кайфу є, типу монологу
lenchik maha• 10 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Я не знала, що він якусь промову виголошував, але краєм ока бачила його коло якоїсь трибуни і теж здивувалася, ще запитую сусідку цікаво це сьогоднішній запис чи старий, бо щось він дуже жвавенький. Так бодрячком пішов, посміхається і якийсь задоволений... Мудило..
Valli-valli• 10 июня 2022
Ответ дляАнтонинаВ
Через 10 лет Раися рухнет
Вам не похрен , що буде з ними через 10 років?
never_ending• 10 июня 2022
Ответ дляАнтонинаВ
Через 10 лет Раися рухнет
Та я этого с 2014 жду и все никак. Мой дом уже второй раз пришли «освобождать», ну сколько можно?