Мдэ, как говорится, он «вскрылся». И продемонстрировал свои неизменные цели: сравнил себя с Петром, решил захватить территории чтоб через 10 лет рассея была могучей империей. Тьфу. В общем, больное воображение у деда... Похоже что ему не водно сколько это будет длится, и сколько людей поляжет.
Ответ дляСhanelKa
Підтримки свого населення чекав
До 2014 не було цього поділу на мови .. менталітети тощо . Ненависті між націями відкритої не було
Так просто за день /місяць цього не досягнути . Це роки пропаганди там..
Якось мене та РФ до 2014 взагалі не торкала. Я її теж думаю
Розмовляла я на російський. Спасіння не просила
я в 2017 была у бабушки в росии - там по телику постоянно одни новости по Украину крутились Все на тему как у нас тут плохо и бедно, какие мы нищие и тп и тд. Но реально Украины куча была в инфопространстве, я тогда еще подумала, что за дичь. потом они переходили к своим местным новостям - алкаш, убил, авария
juliyadorosh• 10 июня 2022
Ответ дляТимофейка
От скажіть??! І після цього вірити в зурочення, прокльони... Хер там, немає нічого цього. Інакше він би в перший день війни скопитився, сучара
так прокльони його роблять тільки сильнішим.
ёжовые рукавицы• 10 июня 2022
Ответ дляТимофейка
Він ,як сатана прокльонами та негативом живиться.
Платья Всем• 10 июня 2022
Эта война была неизбежна. Они талдычат об этом со времён второй мировой и тягаются за расширение территории и первенство вместо америки.
Вот, на наш век припало.
Ответ дляmarata
Ми вже побачили цю могутність, що геть туалетами не вміють користуватися і електрочайники на плиту ставлять. Нечисть рашистська, а воно себе царем уявило цього зброду
І чим це все, вами перераховане, заважає кацапам руйнувати наше життя? З нами поруч страшні люди живуть, а у нас не всі це розуміють по сьогодняшній день. Всі думають, що їх там обдурили, як так можна... А вони так живуть і будуть так жити, поки існуватимуть. У них у крові: відібрати, вбити, зіпсувати. Хороших кацапів не існує в природі. Хтось раніше проявиться, хтось пізніше. І поки у нас у всіх не буде повного розуміння цього і не будуть зроблені висновки, війна триватиме.
Нам треба перемогти і провести демілітарізацію рф. Треба зруйнувати їхню військову інфраструктуру, транспортну і т.д. Щоб років 30 їм було чим зайнятись. Як тільки щось відновили військову частину або якийсь завод, кинули туди бомбу і працюйте далі. І кордон укріплений, нове озброєння, щоб ця нечисть до нас не лізла. Але це повинна бути державна програма на довгі роки, щоб нові покоління не почали жити в ілюзіях, що ’нам нема з ким воювати’. Нам треба ’привентивно’ дбати про мир в нашій державі. Але яким чином все це втілити, питання. Роботи в середині країни: не знаєш з чого почати. А головне хто це буде робити, у кого є воля.
ёжовые рукавицы• 10 июня 2022
Ответ дляТимофейка
Ну, щастя-здоров´я я йому бажати все одно не буду)))
Я також.
Мама девчонок• 10 июня 2022
Ответ дляannac
Ладно он псих. Но как может быть вся страна такой же? Ради призрачной мечты быть империей когда-нибудь люди идут на смерть.
Він такий тому, що народ росії такий. Влада - це завжди відображення народу.
Irina-5d24• 10 июня 2022
Ответ дляЭто и есть правда
о, а это еще что такое?)
Во-первых, я в бане не была) С чего Вы взяли?)
Во-вторых, почему алкоголичка?)
В-третьих, я вообще Вас вижу впервые)
Что за манеры такие в самом деле?)
Прийти и укусить по непонятной причине.........)
ахахахаха) Пы.Сы. Я не слежу тут ни за кем)
Напомните мне про себя, если захотите мне еще что-нибудь написать)
Во-вторых, почему алкоголичка?)
В-третьих, я вообще Вас вижу впервые)
Что за манеры такие в самом деле?)
Не вы были, вы позже попадете) ваше второе я, ледикерен была). Но как-то быстро выпустили. Не, кусать вас фи, я брезгую рашистов кусать. Еще заражусь чем-то:)
Ответ дляТимофейка
Так это так не работает. Кто проклинает на себя беду накликает. Так старые люди говорят. Просить нужно себе защиты и Украине. Вся отрицательная энергия работает против самих себя
Кислая Вишенка• 10 июня 2022
Ответ дляVikolette
там все населення хворе на голову.
У них нет своей головы
Ответ дляSanam
Фантазії це все...
Нічим по них бити. І не буде чим..
Головне, щоб зради не було всередині нас. А то бояться пуйла і його ядерку.... а за хлопців українських, які гинуть щодня ХТО ПОДУМАЄ А? Мерзота руська згинь
.. коли написали в преамбулі ’вскрився’ надіялася що вени... а ні
Нічим по них бити. І не буде чим..