Реверанс• 10 июня 2022

Невзоров такой же

https://t.me/privatnamemarnya/30148

Мнение украинцев его не интересует.Он нас презирает.
4 депутат Держдумы, доверенное лицо Путина, если кто забыл.

На сегодня уже 2 петиции о лишении его украинского гражданства

https://petition.president.gov.ua/petition/144960

https://petition.president.gov.ua/petition/144908
Invictusgirl• 10 июня 2022
Ответ дляMetelitsa
Маячня... не маячня...
А ZЕ вже почав передвиборчу агітацію.
І Невзоров йому потрібен для загравання з тою частиною електорату, яка не готова повністю розірвати зв´язки з рашею.
Плюс його підвішений язик.
Вы реально верите, что у него есть шанс на выборах ?

Masushki2• 10 июня 2022
Ответ дляok1904
Хіба що так, але зе казав, що він не готовий бути президентом, що буде достойніший, ще на початку березня... знову збрехав?
тогда была истерика.
А сейчас ничего личного , только бизнес .)
Masushki2• 10 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
обратите внимание, как появился вакуум во власти .
И предложите кандидатов ?
ok1904• 10 июня 2022
Ответ дляMasushki2
тогда была истерика.
Ну ну, що було бачили, що буде побачимо ..
Metelitsa• 10 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Знажте, я в 2019 році не вірила, що стільки людей може проголосувати за вигаданого персонажа. А от воно як вийшло...

Другого його терміну я раально боюсь. Він будує блядорусію в дуже короткі терміни.
І да, його передвиборна робота вже йде на повну
Helga_SV• 10 июня 2022
Удалено администрацией...
Invictusgirl• 10 июня 2022
Ответ дляMasushki2
И предложите кандидатов ?
Залужный

Helga_SV• 10 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Что вообще за фигня происходит ?
В стране война с рашистами, а им гражданство дают, это вообще блин как ?
а так же как и разминировали перешеек, так же как зеленая быдлокоманда оказалась коллаборантами , так же как Арахамия сейчас Абрамовича пытается из-под санкций вывести. вот примерно так
Invictusgirl• 10 июня 2022
Ответ дляHelga_SV
Мне интересно, почему молчит запад?
Они же знают всю эту агентуру.
Или просто хотят дождаться конца войны и потом слить на них на всех компромат ?
Аноли_и• 10 июня 2022
Я вообще против раздавания гражданства налево и направо, тем более русским. Язык выучил? Историю Украины сдал? Благое дела для Украины сделал? Вот тогда и поговорим
Я против. Петицию подписала.
Helga_SV• 10 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Мне интересно, почему молчит запад?
Они же знают всю эту агентуру.
знают конечно, будем наблюдать.
ok1904• 10 июня 2022
Ответ дляMetelitsa

Я думала, що сайт ЦВК взломали , що першоквітневмй гумор, неиповірила, а син підліток (йому 14 було), ще за тиждень до виборів сказав: буде зе, побачиш, я йому пояснювала , чому він не може бути, син лиш похіхікав
vviko• 10 июня 2022
Ответ дляOOH
Ніколи не любила Невзорова. Ніколи йому не вірила. Хоча слідкую за ним з кінця 80-х. З його 600 секунд.
Для нього завжди тільки хайп був важливим. Це дуже жорстока людина.

Але ви - не праві. Не праві в тому, що акцентуюєте увагу на його поведінку до українців. Він ПАГАНО та ПРИНИЗЛИВО відноситься до ВСІХ юдей. Вне залежності від нації.

І, да: я вважаю, що не треба було давати йому українське громадянство. Але із за іншого.
Согласна, одно только его отношение к собственной дочери чего стоит, до чего жестокий тип
Invictusgirl• 10 июня 2022
Ответ дляok1904
Я тоже офигела и это после того, как он называл Украину всем дающей, во все места порноактрисой, постоянно унижал и высмеивал украинский народ в своём квартале.
Офигела это мало сказано, я была в шоки и понимала, что хорошим не закончится.
Но я и от политики Порошенко в афиге была, поэтому даже не пошла на выборы.
Реально голосовать не за кого было
Invictusgirl• 10 июня 2022
В шоки -шоке *
Mrs.Ochmonek• 10 июня 2022
Ответ дляРеверанс
Журналист Александр Невзоров и его супруга Лидия гражданство Украины еще 21 мая. Об этом пишет издание ’Сегодня’ со ссылкой на свои источники в украинском правительстве.
Ізданіє Сегодня - теж варто послати по курсу корабля. Як і Невзорова
Болаболик• 10 июня 2022
Ответ дляlyudai
Невзоров сам назвал причину, по которой ему дали гражданство.
’Я чрезвычайно важен. Оставаясь абсолютно знаковым, я действительно драгоценный союзник для Украины. Зеленским, скорее всего, руководил здравый холодный расчет. Он осознал калибр орудия и решил, что оно надо’, – подчеркнул оппозиционер.
Подготовка к выборам в команде Зе уже идет полным ходом. И война нипочем. А Невзоров да, это крупный калибр, как ни крути.
Вычеркну , прекрасно понимаю что все отдадут голоса за него . Но сейчас в стране война , а могло бы не быть .
lyudai• 10 июня 2022
Ответ дляok1904
Знову збрехав. Вкотре. Звична річ.
Вже скрізь активізувалися люди, що займалися виборами Зе, експерти/блогери працюють в цьому ключі. Передвиборча кампанія йде повним ходом, хіба що ще поки відкрито не озвучується посада і прізвище, та до бігбордів поки ще діло не дійшло.
Ці реверанси росіянам - чиста вигода: Абрамович - це фінансова підтримка виборчої кампанії, Нєвзоров - інформаційна.
ok1904• 10 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
В шоки -шоке *
О! Свіженьке про Невзорова, це він тут переховується

lyudai• 10 июня 2022
Ответ дляMetelitsa

Те саме. Я взагалі не вірила, що він вийде в другий тур. Здивуванню не було меж. А коли побачила 73% в другому турі, то просто був шок від такої кількості.

А ще дивуємося росіянам, які тупо вірять телевізору. А у нас не так?
Marinka152• 10 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Мне интересно, почему молчит запад?
Они же знают всю эту агентуру.
Швидше за все не мовчить.Країни Балтії точно не мовчать.А що це змінить? Зе чітко сказав у своїй промові: ’ усе іде за планом’. Тільки от який план - це інше питання.За рік до війни Захід попередив про війну ,як це допомогло нам? Ось так і тут,що змінить невдоволення заходу?
Bilolena• 10 июня 2022
Неужели очередной ´харроший русский´ оказался не таким уж хорошим. Так много у нас наивных людей, кто в Лох-несское чудовище, а кто в этих самых хороших русских верит. Очень жаль.
sdelaypausu• 10 июня 2022
Невзоров такой мерзкий тип, каких еще поискать, у него все плохие
natapri• 10 июня 2022
Ответ дляРеверанс
Чи може хтось назвати хоча б п’ять особливих заслуг Невзора перед українським суспільство? Окрім тієї, що він проти вбивств і зґвалтувать українців? Так, це його позиція і вона є невід’ємною для будь-якого свідомого громадянина в своїй країні. Я наголошую, в СВОЇЙ. Тобто, в росії. Нехай далі буде молодцом і нарешті попрацює на благо своєї росії. Але подібна позиція - не є приводом розкидатись нашим громадянством!
За таким принципом ми можемо французів і німців нагородити українським громадянством! І ще півсвіту… Але таким кроком ми вщент втоптуємо в побиту ракетами і бомбами нашу землю, життя і заслуги наших воїнів українських, і тих воїнів, котрі приїхали нас рятувати за покликом свого серця і вони нк мають цього громадянства!!! Хоча більшість просила і отримала відмову…
Чи прожив Невзоров в Україні хоча б п’ять років? Ні. Чи знає він і послуговується в житті українською мовою?Ні. Чи знає він історію України і її традиції? Ні. Чи працював він всі ці п’ять років на процвітання і розбудову нашої країни, платив податки? Ні.
Чи був він поплічником і довіреною особою путіна? ТАК. Чи привів він його до влади у 2012 році? ТАК. Чи агітував він за збереження російської імперії і чи дотримується імперіалістих поглядів стосовно колишніх окупованих територій ссср? ТАК. Чи виправдовував він вбивства мирних литовці у 1991 році і випускав фільми, де виправдовує дії рф?
ТАК.
Чи підтримував він чеченські війни?
ТАК!!!
По такому принципу можно смело лишить гражданства как минимум половину украинцев.
natapri• 10 июня 2022
Ответ дляMetelitsa

В прпередніх темах хватало і наших дописувачів, які вважали що Невзоров потрібен Україні для війни в інформацвйному просторі.
Да, я по-прежнему так считаю. Он гораздо полезнее многих наших же украинцев которые создают темы про ’неправильных’ беженцев и льют грязь на своих же соотечественников. Я уже молчу про цены на аренду для беженцев.
Соната любви• 10 июня 2022
Ответ дляМарула
Питання має бути до того, хто надав йому це громадянство,його дружині. Хто топить за Абрамовича. Хто розглядає можливість надання громадянства наразі деяким рос олігархам. Хто дозволяє в´їзд в країну рос пропагандистам.
кто разминировал Чонгар? почему не перекрыли крымский перешеек? кто сдал Бердянск, Мелитополь, Херсон, Мариуполь?
почему раша фашисты за один день день войны дошли до Киева?
вот и ответ на ваш вопрос.
Соната любви• 10 июня 2022
Ответ дляMetelitsa
Маячня... не маячня...
А ZЕ вже почав передвиборчу агітацію.
Плюс його підвішений язик.
страна залита кровью, десятки тысячи погибших, а у них предвыборная кампания.
Соната любви• 10 июня 2022
Ответ дляok1904
нам с первого дня прихода зе во власть- врут, врут, врут.
Соната любви• 10 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Залужный
3 февраля 2022 года
Валерий Залужный в эфире ’Право на власть’ заверил, что сосредоточение военной техники и личного состава вдоль государственной границы - психологическое давление. Поэтому жителям пограничных областей не нужно волноваться и поддаваться панике.
ok1904• 10 июня 2022
Ответ дляСоната любви
Та я це спостерігаю.