Мама Карло• 10 июня 2022
В якій країні Європи чоловіки більш "романтичні"(?)
Ходила вже на 5 побачення в Німеччині. І от чоловіки непогані, цікаво провели час, поговорили..Але такими практичними здаються, що аж сумно
І я не про те що тут прийнято що кожний самостійно оплачує свою каву, я про ставлення до життя в принципі. Наче на співбесіди ходиш, намагаєшся повернути розмову на кіно/мистецтво - лише 1 з задоволенням про це говорив. А хочеться легкості, флірту, компліментів(((
Який у вас досвід з європейцямі, розскажіть, будь ласка)
Да Щас же• 10 июня 2022
Ответ дляЗабыла что?
Во Францию едьте:)
Хоспаде, французы жлобы, похлеще немцев.
Мама Карло
• 10 июня 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
В Италии будет вам романтика, а серьезности ноль.
Думала, бо гарні там чоловіки на зовнішність😂😂
Але англійською майже не балакають(
Да Щас же• 10 июня 2022
Ответ дляМама Карло
Але англійською майже не балакають(
Автор, это у Вас беженство или тур по Европе в поисках питательного?
Мама Карло
• 10 июня 2022
Ответ дляПослушная
В Україну вертайтесь, тут справжні чоловіки
Тут після перемоги така битва за справжніх чоловіків буде, що реально оцінюю свої шанси
Мама Карло
• 10 июня 2022
Ответ дляДа Щас же
В пошуках романтики та пригод*
Я ж не питала, де багаті та готові за жінку платити)
Забыла что?• 10 июня 2022
Ответ дляДа Щас же
Так автор спрашивает о романтике, комплиментах. Вот они ей навешают лапши на уши
Неправдиша• 10 июня 2022
Ответ дляЗабыла что?
Во Францию едьте:)
Ой, та прям
Ви одружені з французом - романтиком?
Неправдиша• 10 июня 2022
Ответ дляДа Щас же
А якщо біженство то як закритись в кімнаті, вікна ставнями заслонити і ридати заломуючи руки?
Да_Я_ТакаЯ_• 10 июня 2022
Ответ дляЮся шопоголик
В Швеції, Данії красиві чоловіки) лісоруби
Чому ви ще не там?
Не думаю, що вони аж такі романтики там. Всі як один інтроверти. Скандинави взагалі суворі люди
Мама Карло
• 10 июня 2022
Ответ дляНеправдиша
Це була перша стадія, якщо чесно
Тепер вирішила хоч якось себе розважати, англійську практикувати
Неправдиша• 10 июня 2022
Ответ дляМама Карло
Це була перша стадія, якщо чесно
Суть біженства полягає в тому щоб людина змогла повноцінно жити своїм життям на чужій території, раз на своїй це не можливо.
Задрали вже ці повчалки диванні
Мафиозная• 10 июня 2022
Автор, серьёзно, если Вы в Германии, рассматривайте турков, будет Вам романтика. Там очень большая диаспора
ЖаннаНеАгузарова• 10 июня 2022
Я к примеру не люблю говорить на тему кино, искусства и тд. Для меня это все сопли нытика.
ЖаннаНеАгузарова• 10 июня 2022
Ответ дляМама Карло
Але англійською майже не балакають(
А вы на англ балакаєте или разговариваете?
Забыла что?• 10 июня 2022
Ответ дляНеправдиша
Ой, та прям
Ви одружені з французом - романтиком?
Встречалась с таким)
Сарафанное радио• 10 июня 2022
Автор, практичный мужик в сексе огонь может быть) А романтик - балабол всего лишь, зачем вам те стихи в итоге?)
Выбирайте по внешней привлекательности и притяжению.
Ананомчикус• 10 июня 2022
Ответ дляМама Карло
В пошуках романтики та пригод*
Романтичні молоді,в любій країні. Поки юність, гормони, серце відкрите до кохання. З віком люди стають прагматиками.
Цветов Мне срочно• 10 июня 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
У меня об итальянсках мнение сложилось, очень деловые, даже походка) девочки я права?) если что не встречалась с ними, аросто мое мнение)